Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?



zanpets - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (395) - 39.231 (?)
15.10.2010 19:45

tak jsou lidi po zaplavach jeste hure nez ja, nekterym treba jejich dum sel videt jen proto, ze z vody trcela strecha... tak s dotycnymi moc soucitim... a co se tyce zahrady, ja si moc nepotrpim na okrasne kere nebo ty jehlicnany, ale asi by zaplavy vydrzeli... Ja mam rada trvalky a letnicky- bavi me to vzdy si take natrhat do vazy... no meli smulu kyticky, maji mekky stonek a zachynuly... 

ale nevzdam to a vysazim napriste alespon ty letnicky...

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  <  21,  22,  23   
            
zanpets - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (395) - 39.231 (?), 15.10.2010 14:18

tak ja jsem znala lidi, kteri to radeji prebytky daji na kompost nez nekomu darujou, protoze vam odpovi - ja je take kupovala, tak si kupte svoje...

nerikam to treba na lidi v teto diskuzi, ale uz jsem se s takovymi setkala...  a zavist znam take - jednou jsem dostala darovane rostlinky a me rostly krasne to leto a te osobe skoro nic, a tak rikala - ze jeji kvetiny mam na zahradce ja a proto jeji nejsou tak pekne.. a vice takovych lidi znam... ale skoda, ze nemam v okoli takove hodne lidi... protoze po zaplavach si muzu zvolit jen jedno a ne na obe veci... bud znovu budu sazet kvetiny a ruzne nebo budu opravovat barak, tak investuji do baraku a se zahradkou se muzu ukazat az bude na to...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
lea. - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (459) - 31.192 (?), 15.10.2010 19:34

zanpets, já myslím, že to ani není tolik o závisti, ale že spolu lidi neumí komunikovat, přebytky si vyměnit, reagovat na druhého... jinak je mi líto, situace, kterou musíte řešit, musí být moc těžká

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
zanpets - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (395) - 39.231 (?), 15.10.2010 19:45

tak jsou lidi po zaplavach jeste hure nez ja, nekterym treba jejich dum sel videt jen proto, ze z vody trcela strecha... tak s dotycnymi moc soucitim... a co se tyce zahrady, ja si moc nepotrpim na okrasne kere nebo ty jehlicnany, ale asi by zaplavy vydrzeli... Ja mam rada trvalky a letnicky- bavi me to vzdy si take natrhat do vazy... no meli smulu kyticky, maji mekky stonek a zachynuly... 

ale nevzdam to a vysazim napriste alespon ty letnicky...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
houba_zahradníkem - (9) - 16.114 (?), 15.10.2010 9:46

...přesadil jsem borovici aristatu, dovezl kůru, vykopal cipřiš a dal jinam, hnojil konopí, honil strakapouda, který mi dělá dáru do domu a tak... :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
konvalinka - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1285) - 143.17 (?), 15.10.2010 13:38

Manžel vykopal celer a já roznášela posekanou trávu ze sekačky do záhonů. Vyhrabu listí z trávníku pod stromy a šoupnu ho taky do záhonů - a budu doufat, že tam i zůstane a nebudu ho další den zase honit po trávníku

Mám sadit tulipány a nějakou kytku, co mamka vyhodila jako,,přerost" ze hřbitova. Chtěla jsem vykopat ještě jámy na lísky, meruňku, ořešák a nevím, co mi ještě cvrnkne o nos - než začne pršet. Pak už se ze zemí u nás nikdo,,nedomluví" Ráda bych to do té doby měla i vysazené, jenže zahradnictví zahajuje prodej až po 18. Hlásí už déšť, tak to asi nestihnu 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 155.121 (?), 15.10.2010 14:34

Já jsem sázel česnek a přesazoval jabloňku a budu lifrovat želvy domů, letos to je nějak dříve.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
jacktenrek - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (452) - 218.17 (?), 15.10.2010 15:05
už týden si hraji na hnojaře 80 kolec k stromkum, budoucim bramboram, zelenine a okrasne zeleni ;)
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
lea. - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (459) - 31.192 (?), 15.10.2010 19:29

konvalinko, já listí z trávníku a zpod stromů taky shrabávám na záhony k trvalkám a když už je listí hodně, tak koncem října,"pocukruju" listí na záhonech kompostem. Listí drží a nerozlítá se zpátky po zahradě

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
pepa kot - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (385) - 64.250 (?), 12.2.2011 12:24

Já se hrabu v www.zahrada.cz.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 224.57 (?), 28.6.2012 22:20

Vykopal som okolo ovocnych stromkov mensie jamy a kazdy dostal okolo 50-80 L. Azda pride vhod pri tych horkach co pridu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
<  21,  22,  23   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika