Příspěvky uživatele - 136.16

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Živý plot z bobkovišně, 27.7.2009
Se živým plotem z bobkovišně zkušenosti nemám žádné, jenom chci připomenout, že na bobkovišni je jedovaté úplně všechno.(To až si v něm třeba začnou hrát děti na schovávanou).Pepík
Sklizeň meruněk, 20.7.2009
Jsem ve 400 m.n.m.Letos mám prvně větší úrodu na 8leté Ledaně, tak 60-70 plodů. (předtím tak 3-4).Jsou velké jako broskve v obchodě! Pepík
Tak co kadeřavost?, 9.7.2009
Zdá se, že díky vlhkosti se rozjíždí další vlna kadeřavosti.Na již velkých listech, oprostřed dlouhých letorostů se mi začíná tu a tam objevovat kadeřavost.Je ještě zelená, takže mladá.Těch pár listů které měly napadení zjara (přežily postřik) je již... celý příspěvek >
Rybízová štáva - postup, 8.7.2009
Hned v pvním příspěvku je otázka na výrobu druháku ze zbylé vylisované drti.Rybíz jsem vylisoval na podomácku dělaném malém košovém lisu.Šťávu šla do marmelády.Zbytek jsem načechral, naplnil do půlky nádoby a zalil vodou s cukrem, přidal... celý příspěvek >
Krtek - a je to, 2.7.2009
Několikrát jsem zahlédl na zahradě lasičky, večer dokonce i tchoře.Čas od času zanesu do kouta na zahradě vejce, aby měli pestřejší stravu.Na jaře pouze 2 krtince.Pepík
Rajče - plíseň startuje, 2.7.2009
Když seženete balení kuprikolu, novoziru atd, např po 0,5 kg, vyjde Vám cena na litr možná ještě menší. Případně se můžete rozdělit o toto množství se známými.Na staré kuchyňské váze se závažími se nechá vážit od 10gr, což je dostačující.Dovolím... celý příspěvek >
Likvidace výhonů šeříku, 30.6.2009
Zapomněl jsem jsem dodat, že s tím zlikvidujete i ten ušlechtilý.Toto je použitelné v případě, že výhony tam zůstaly po předešlém keři.Pepík
Likvidace výhonů šeříku, 30.6.2009
Herbicid, třeba na dvoděložné plevele.Pár kapek neředěného smíchat s kapkou smáčedla (jar atd.).Uříznout hořejšek pet lahve.Směsí vytřít vnitřek zbytku pet lahve.Nasadit na olistěný výhon šeříku. Pepík
Řízky z vinné révy, 18.6.2009
Mohl byste mi někdo poradit, kde seženu révu pro podnož?Případně můžete někdo na jaře při stříhání prodat pár klacků podnože?Pepík
Hnojeni lidskymi výkaly ze separacni toalety, 17.6.2009
Pro PP. To s tím pouštěním odpadu (v lepším případě jen ta voda) ze septiku do vodotečí se zřejmě ještě děje.Ale asi ti není žádná sranda.Nedávno jsem četl, že v moři u Kalifornie jsou pozorováni deformovaní nižší živočichové, jako důsledek hormonů... celý příspěvek >
Obří masitá rajčata, 17.6.2009
Rajčata stříkám preventivně už po vysazení.a pak 1-2x.(též okurky)Většinou to dělám při stříkání révy.Pěstuji je venku, na podzim se snažím do půdy zapravit trochu hnoje nebo kompost.Během vegetace asi 1 x za 14 dní provedu zálivku zkvašenými... celý příspěvek >
Popínavé jahodníky, 15.6.2009
Nedávno byl v časopise Květy inzerát na popínavé jahody.Na obrázku byl plot a byl obalen jahodami.Plot byl porostlý jako když sadíte fazole.Ani jedna jahodya nebyla zelená, pouze krásné červené plody. Když je to takový zázrak, proč to není... celý příspěvek >
Obří masitá rajčata, 11.6.2009
Mám dotaz, jestli se někdo zabýváte velkými masitými rajčaty.jaké sejete odrůdy, ven/skleník, atd.Děkuji.Pepík
Mravenci v zahrade, 11.6.2009
V dřívějších příspěvcích je zmínka o římském hrnci, Ucpěte otvor ve dnu keramického květníku, položte na mraveniště v trávě.Během 14 dnů zaplní mravencu květináč kuklama, snad i královnou.Stěhujou se nad terén do sucha.1 x za 14 dní podeberu květníky... celý příspěvek >
Hnojeni lidskymi výkaly ze separacni toalety, 11.6.2009
Pokud se s těmi výkaly nechcete rozloučit, tak bych to nasypal do hromady trávy a udělal kompost.Pepík
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika