Příspěvky uživatele - 136.16

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Gabrovská pro slivovici, 22.9.2008
Děkuji za rady.Asi ji zkusím, místo pokusů se zavirovanýma odkopkama snad domácích švestek.Pepík
Gabrovská pro slivovici, 22.9.2008
Udrží se plody po nějakou dobu na stromě nebo uzrajou a spadnou?Sháním švestku na jídlo zrající koncem září.Děkuji.Pepík
rez na hrušni Williamsova, 22.9.2008
Přikláním se k pesimistům.Před 2 roky jsem likvidoval přes 60 let starou hrušeň.Snažit se stříkat korunu s průměrem okolo 8 m. je dost nesnadné.Kvalita i velikost plodů se neustále horšila, napadeno bylo 100 procent listů.Bohužel, mladí nadějní... celý příspěvek >
Ametyst, Vitra - chuťové vlastnosti, 22.9.2008
400 m.n.m.Letos potěšily odrůdy Vostorg a Kodrjanka.Vostorg má tenkou slupku a musel jsem se o něj podělit se sršněma.Zdraví Pepík.
Boscova lahvice - doslova, 16.9.2008
Před hezkou řádkou let jsem shlédl v televizi cestopis snad z nějaké oblasti Rakouska.Byl tam záběr na hruškové sady.Stromy byly pěstovány jako stěna na drátech a na těch byly přivázány lahve nastrčené na plody.Pepík
maliny, ostružiny, 16.9.2008
Myslel jsem si, že po odplození dvouleté dřevo uschne a proto se tyto výhony odstřihují???Jak mohu zapěstovat kmen?Pepík
pěstování jahod v sudu, 16.9.2008
Zkusil jsem, přestal jsem.Odřízl jsem obě víka, udělal jsem flexou zářezy a vybouchal kladivem abych do otvorů zasadil sazenice.Je třeba zem upěchovat, jinak je značné slehnutí.Doprostřed jsem strčil kus silného husího krku s dirkama, spodní konec... celý příspěvek >
Jabloň do malé zahrádky, 16.9.2008
Mám zahradu také okolo 400m.n.m.S jablkem James Grieve jsem se rozloučil pro náchylnost k hnilobám.Shnil už na stromě tak z 90 procent. Na druhé straně si pochvaluji odrůdu Kids Orange, možná mutaci Red.Velká pravidelná plodnost, na čtvrtkmenu nijak... celý příspěvek >
Kysané zelí, 16.9.2008
Myslel jsem nepoužitou.Pepík
Kysané zelí, 16.9.2008
Na naložení není třeba mít žádnou specíální kadečku nebo soudek.Stačí koupit velký igelitový pytel na odpadky, co nejsilnější igelit.Pytel můžete strčit do jakékoliv vhodné široké nádoby, nebo i kusu kanalizační roury.pepík
choroba nebo nedostatek nektereho prvku?, 30.7.2008
U černé skvrnitosti jsou nápadné jizvičky na zelených letorostech. Zdraví Pepík
choroba vinné révy, 28.7.2008
Pokud sklidím hrozny v čase, kdy jsou ještě zelené listy a letorosty přirůstají (mám stolní odrůdy na jídlo),má smysl ještě stříkat výživu na list a postřik proti plísni, abych révu "připravil" na příští rok?Děkuji.Pepík
v jakém stadiu máte melouny?, 28.7.2008
Jak vysazujete cukrové melouny?Letos jsem je chtěl poprvé zkusit, koupil jsem semínka, vysadil jsem je spolu s okurkama, okurky vzešly, melouny nikoliv.Díky za radu.Pepík
Řez hrušní pro amatéra, 25.7.2008
Možná důležitější než řez je termín řezu, pro každý druh ovoce vyhovuje jiný.V tomto fóru je napsáno mnoho informací a zkušeností, které spolu s nějakou knihou o řezu budou určitě stačit.Na rady starých zkušených zahrádkářů bych nesázel.Viděl jsem... celý příspěvek >
pravokořenná třešen, 25.7.2008
Co když zaplodí chuťově rozmanité plody o průměru 5 mm? Čekat i více než 10 let se mi taky nechce. Zdraví Pepík.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika