Příspěvky uživatele - 136.16

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
žluté dřínky, 18.2.2009
Jaké odrůdy pěstujete?Našel jsem Děvín, Titus,Jalta.Jak jste na tom s velikostí keře-stáří/průměr keře?Děkuji
Broskvoň v biozahradě, 12.2.2009
Ano, máte pravdu, vzdalujeme se tématu.Ale močuvka a obsah žumpy není v končinách kde žiju totéž.Pokud by se potvrdilo, že se s kadeřavostí dá bojovat takovýmto způsobem, zítra vezmu krumpáč a předělám kanalizaci.Kdybyste jen tušil, jak mně ta... celý příspěvek >
Broskvoň v biozahradě, 12.2.2009
Nechci být šťoural, ale zalívat ovoce nebo zeleninu žumpou není zrovna BIO kvalita.Celý život jsem na venkově a pamatuju 4 druhy záchodů (myslím tím cíleně stavěných, nikoliv nouzák v křoví za autobusovou zastávkou). 1)dřevěná kadibudka na kraji... celý příspěvek >
Co teď s kadeřavostí?, 11.2.2009
Pane Martine, tu provokaci s teplým slunečným dnem jste jistě napsal během dovolené na Kanárských ostrovech?Západní Čechy.Pepík
Jabloň Mac Intosh Red, 10.2.2009
V polovině 70.let jsem ji měl na zahradě.Pamatuju plody poseté černými rozpukanými fleky.Ostatní jabloně na tom byly lépe.Záp.Čechy,400 mnm.Pepík
Broskvoň v biozahradě - Bordeauxská jícha, 26.1.2009
Bordeauxská jícha byla záležitostí vinařů, pernospora..Kolik skalice se dá na litr vápenného mléka se někde najde, ale jak koncentrované je to vápenné mléko.100gr vápna na litr vody,200gr... Použijete hašené kusové vápno, práškový hydrát, extra bílý... celý příspěvek >
Jak na mravence?, 23.1.2009
Už jsem to našel, je to lafarex s jedním A.
Jak na mravence?, 23.1.2009
Kde se to sežene?Použil jsem vyhledavač a jediný výsledek byl Váš příspěvek.Děkuji.Pepík
Jak se zbavit včel?, 23.1.2009
Příspěvek ze 3.1.09-čmeláčí úl.Ta trubka na vletovém otvoru je umístěna na které straně-boční, horní? Případně jak vysoko vzhledem k nastýlce?Jak vysoko nad zemí se úl dává.To že čmelák bodá je pro mne divné, i když jsem to už četl.Po několik... celý příspěvek >
Jak se zbavit včel?, 23.1.2009
Na začátku řetězce byl případ včel které zalézají dírou do stěny a jak je odpudit.Potýkal jsem se vosama, která mi na půdě znovu a znovu stavěly hnízdo.Na místo a okolí jsem natřel trochu karbole (používalo se to na impregnaci dřeva železničních... celý příspěvek >
název plevele? a jak ho zničit?, 21.1.2009
Pro upřesnění, nejednalo se o nějaký postřik odlitý z postřikovače, lahev nebyla limonádového typu, byla ale plastová.Na faktuře uvedeno potřebné.Jinak s vypitím něčeho omylem-naprostý souhlas.Z dětských dob pamatuju na limonády v lahvích s... celý příspěvek >
název plevele? a jak ho zničit?, 21.1.2009
Dovolím si vznést názor na postřiky odlité do petky.Vzhledem k ceně hobby baleních se snažím koupit větší množství, pak se rozdělím se známými.Koupil jsem jakýsi postřik na dvouděložní plevele v trávníku od prodejce firmy, šlo o 1l.Doporučená dávka... celý příspěvek >
Podnož pro hrušeň, 16.1.2009
Několikrát jsem narazil na výraz: podnož hrušňový semenáč.Je to "prut" vypěstovaný z jádra jakékoliv hrušky, nebo odkopek z kořene, který čas od času vyrazí v okolí?Můžete mi pomoci se v tom zorientovat?Zatím jsem se spokojil s tím, že jsem... celý příspěvek >
Papriky, 9.1.2009
Můžete poradit nějakou odolnou na záhon, okolo 400m?Max.pás folie okolo záhonu.Děkuji. 
sršeň černá, 5.1.2009
Jako dítě jsem snědl švestku i s vosou.Pamatuju se na babky v sousedství, které mi cpaly do pusy kapesníky namočené v octu.Naštěstí alergický nejsem a tak jsem si mohl přečíst zmíněný článek.Uvítal bych, kdyby autor začal slovy:"tak jsem si... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika