Příspěvky uživatele - 136.16

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaké tyčky k rajčatům?, 9.6.2009
Pro hosta Vili Můžete prozradit, jak jste se dopracoval k té zemině?Jak to, že tam nemáte téměř žádný plevel?Já když nechám pár dnů záhony bez projetí škrabkou, tak mi na nich vyrazí spousta plevele, takových polehavých šlahounů s malými lístky,... celý příspěvek >
Jaké tyčky k rajčatům?, 8.6.2009
Pokud si myslíte že rajčata budete pěstovat ještě několik desetiletí tak je možno koupit dráty do betonu, roxor.Jsou hrbolaté, ůvazky drží.Průměr bude stačit 12mm.Pepík
Topinambura?, 19.5.2009
Dá se jejich rozrůstání zamezit položením linolea jaku u malin???Děkuji
Netradiční metoda řezu, 19.5.2009
Řežu tehdy, když mám čas, alespoň jádroviny.Odříznutí ohnuté větve se zelenýmí jablky je drastické, ale na větvi bez plodů nemohu předvídat, jak se ohne.pepík
Co pod pletivo?, 14.5.2009
Nic.Čas od času hrábnu pod pletivo kosou.
Meruňka - opad plodů, 13.5.2009
Pokud byly do velikost hrášku-stříkal jste proti pilatce?Pepík
Cernani a krouceni listu, 7.5.2009
Mám něco podobného na odrůdě Boskop Glory.Okraje listu se svinují k spodní straně.List je oblý, bez hrotů.Stříkal jsem před rašením Sulikol K, při cca 10cm výhoncích Sanmite.Uvažuju přes víkend Dithane proti plísni a černé skvrnitosti???Je po... celý příspěvek >
Meruňka - Baycor, 24.4.2009
Někde v dikusi o slivoních je na moniliový úžeh doporučen přípravek Horizon, stříkat do květu.Infekce má prý pronikat přes květy.Pepík
Postrik proti pilatce, 10.4.2009
Také Decis Flow-máte zkušenosti?Pepík
Nejzdravější ovoce, 8.4.2009
V pořadu "Uvolněte se prosím" byl nedávno hostem Jana Krause pán, kterému bylo tuším přes 90 let.Byl v obdivuhodné kondici, jak fyzické, tak duševní.Tento pán jako nejzdravější jídlo preferoval prorostlý bůček!! Hezký den přeje Pepík.
Aktinidie kolomikta - nejzdravější ovoce a kočky, 8.4.2009
To.že aktinidie obsahuje obrovské množství vitamínu C je sice hezké, ale k čemu je to dobré?Člověku stačí na den určité množství Céčka.Přebytky si nikam do zásoby neuloží, maximálně se osype kopřivkou.Mám na zahradě 3+1 kousků aktinidie, nyní 3.rok,... celý příspěvek >
Pěstování meruněk v nadmořské výšce 600 m, 26.3.2009
Můžete upřesnit to vápnění?Děkuji.Pepík
Roubování třešně, 2.3.2009
Co se stane, když zkusím kopulací spojit jednojetý roub s dvouletou podnoží?Díky.Pepík
něco pro fajnšmekry, 26.2.2009
Mrkněte na tuto stránku. Hezký zimní den přeje Pepik.
Ontario, 23.2.2009
Mám poměrně mladý stromek Ontaria /do 10 let/.Letos jsem díky teplému podzimu nechal jablka pěkně vyzrát, sklízel jsem je s černými jádry.Nyní je jíme a chuť mně potěšila.Přijemně nakyslá, týden za týdnem se lepší.Dužnina zdaleka není tak hrubá jako... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika