Zelí za 2 měsíce nezkvasilo



host - 243.114 (?)
5.11.2018 23:27

Na kilo zelí určitě nedáváte dvacet deka soli, ale určitě je to 20 g. Dvacet deka je na deset kilo. Jen pro pořádek, kdyby chtěl někdo použít váš recept. Do zelí by se mohl přidat jako očkovací kultura jogurt, samozřejmě bílý s živou kulturou, třeba Hollandia. V mléce probíhá mléčné kvašení, stejně tak v zelí. Když o tom víte houby, tak se nevyjadřujte,

Ivap

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.238 (?), 5.11.2018 22:51

Pokud vím, tak mléko nekvasí, mléko vždy zkysne

Zkysnutí mléka je způsobeno mléčným kvašením. Ale jinak s Vámi souhlasím. Taky jsem nikdy mléko do zelí nepřidával, ale jistou logiku to má. Zelí pokaždé vykvasilo, ale jeho kvalita nebyla vždy stejná a stoprocentní. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6460) - 9.135 (?), 6.11.2018 8:27

Ona stoprocentní kvalita u kysaného zelí je taková chimérická hodnota. Aby to chutnalo tak, jak to voní, říká mi vždy dcera, když cítí, že něco vaříme. Osobně mám stejnou zkušenost jako MV, každý rok mám zelí jiné, někdy lepší, jindy méně dobré, ale špatné zatím (tuk tuk) nikdy. Je to rokem, vodou, odrůdou, teplotou, rukama, prostě vším. A přestal jsem už nad tím mudrovat, dělám to prakticky stále stejně bez experimentů. Bez přísad mléka či jiných urychlovačů. Jediná podmínka, kterou bych doporučil přísně dodržet je, zelí od naložení potopené pod šťávou a zatížené. Když nemá vlastní šťávu, udělat umělou. Ihned po nakrouhání musí být pod vodou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 243.114 (?), 5.11.2018 23:27

Na kilo zelí určitě nedáváte dvacet deka soli, ale určitě je to 20 g. Dvacet deka je na deset kilo. Jen pro pořádek, kdyby chtěl někdo použít váš recept. Do zelí by se mohl přidat jako očkovací kultura jogurt, samozřejmě bílý s živou kulturou, třeba Hollandia. V mléce probíhá mléčné kvašení, stejně tak v zelí. Když o tom víte houby, tak se nevyjadřujte,

Ivap

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 11.248 (?), 6.11.2018 11:41

Taky ty tři cibule jsou hodně, to by bylo 30 cibulí na 10 kg zelí. To už je skoro cibulový salát.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Optus - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (273) - 99.36 (?), 10.11.2018 13:51

Pane Vysloužile, chybí mi za slovem cibule, slovo šalotky, omlouvám se. Dnes nakládám, ale bez šalotky, dávám kuchyňskou cibuli, jednen kg cibule na 10kg zelí a poprvé za řadu let snižuji dávku soli na 14 g na kilo zelí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Libor1 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (173) - 232.164 (?), 10.11.2018 16:36

Po rokoch nakladania kapusty s bezproblemovym priebehom, sa mi tiez kapusta tento rok pokazila - je meka, voda pri zdvihnuti nekvapka, ale sa taha ako po spagate a je mazlava + pritlacne dosky boli mazlave. Kvasilo to 3 tyzdne v garazi pri 19C, len sa mi zdalo ze akosi malo a kratko. Voda bola 5cm nad pritlacnymi vrchnymi doskami v sudku, dal som 340g soli na 21kg kapusty + 2kg cibule, par jablk, rascu, chren - ako kazdy rok. Kapusta kupena z dvora. Nalozil som aj do poharov - tam to ma octovy zapach. Tak neviem, kde sa stala chyba?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6460) - 9.135 (?), 10.11.2018 17:02

Slizovité kvašení. Nelze napravit, vyhodit. Letos je zelí leckde problém, je to rokem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Optus - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (273) - 99.36 (?), 10.11.2018 13:49

To 243.114: jasně že 20g soli na kilo, sek jsem se. Ale znáš to, vim o tom houby, přesto jsem se vyjádřil.....

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
KUKY - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4458) - 38.136 (?), 3.1.2019 21:43
Zelí se mně vloni neurodilo, takže nakládám kupované z Lidlu. Sklenice od okurek, taková ta bachratá z Lidlu. Vejde se do ní 2 kg krouhanky, ač se to nezdá. Zelí bílé nakrouhám co nejjemněji na robotu, 20g soli na 1kg zelí, malou špetku kmínu a malý bobkový list nalámat. Nic víc, ne cibuli! Promíchat v míse, nechat hodinu zavadnout, promíchat a našťouchat do sklenice, úplně po vrch. Utáhnout víčko, sklenici postavit do misky. Vytéká šťáva. V teple v kuchyni. Za týden dát do lednice a konzumovat. Je skvělé syrové i jako knedlovepřozelo a kyselé je fest!
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 4.1.2019 10:26

Je to dobrý a odzkoušený recept.  S malým rozdílem - bez bobkového listu a neutahuji příliš víčko.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika