Pochlubte se svojí zahrádkou



Miky - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (92) - 186.3 (?)
26.8.2008 18:19

Karlosi, ten Váš výraz sem tam kytka... Snad jsem psala, že je ten záhon asi rok starý. Za pár let to nebude jenom sem tam kytka... Chce to čas a trpělivost, a to mně nechybí.  Já jsem mladá, já si počkám, až to všechno naroste do pořádných rozměrů :-) Miky

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                  
midimidi - (19) - 40.178 (?), 27.8.2008 10:23

Na skalce mám jen dva jehličnany a to nějakou velmi pomalu rostoucí borovičku (teď má asi 20 cm) a pak malý kulatý (zakrslý?) smrček. Na fotkách asi nebudou moc vidět. Smrček mi letos na jaře rozsedl zajíček, který k nám jako nevítaný host občas chodí (většinou okouše poupata růží, loni se mi dokonce snažil zahnízdit ve venkovních květináčích). Na skalce převažují z vyšších rostlin yzop a levandule. Yzop se nám loni vysemenil (nějak jsme ho nestihli zastřihnout) a tak bylo letos hodně práce s plevelením.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 136.53 (?), 15.2.2009 12:06

Dalibore, je to nádherné, ale hovoří to spíše o penězích.Už ten výstavní dům, tak ta zahrada k tomu patří, ale kdo nemá dost peněz, tak jen vlastní pílí se k tomu stejně nedostane.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 44.66 (?), 26.10.2009 21:25

Dotaz Dalibor - prosím, můžete mi sdělit jak velké máte dřevěné truhlíky a vůbec jak máte udělané vnitřky. Moc by mě to zajímalo, protože potřebuju něco podobného nad septik, který je 20 cm pod zeminou /to znamená, že nic nezakoření/. Vím, že je to už dlouho po Vašem příspěvku, ale snad budu mít trochu štěstí, že jste alespoň občas na těchto stránkách a odpovíte, Díky

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 4.206 (?), 3.11.2009 9:06
krasa nadhera co vic dodat!!! doufam ze i my budeme mit tak nadhernou zahradu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Miky - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (92) - 186.3 (?), 26.8.2008 18:19

Karlosi, ten Váš výraz sem tam kytka... Snad jsem psala, že je ten záhon asi rok starý. Za pár let to nebude jenom sem tam kytka... Chce to čas a trpělivost, a to mně nechybí.  Já jsem mladá, já si počkám, až to všechno naroste do pořádných rozměrů :-) Miky

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Miky - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (92) - 186.3 (?), 26.8.2008 18:17

Dělala jsem si všechno sama, s velkou pomocí manžela a kamarádky. Návrhy osázení si dělám takto - koupím si, co se mi líbí, a pak to prostě zasadím. Dělám si zahrádku tak, aby se líbila mně, ne že by mě názory a odborné rady ostatních nezajímaly, ale každý máme jiný vkus... Asi tak. Jinak "vřesoviště" je na slunci od rána tak do tří čtyř odpoledne (v létě) a dost tam protahuje, ale zatím to žije :-) Miky

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Daniela. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1262) - 204.208 (?), 26.8.2008 18:37

Všechno je to moc krásné. Ta kůra vůbec podle mne nevadí, protože až se rozrostou všechny rostliny, tak téměř nebude vidět.  Souhlasím s tím, že každý si má udělat zahrádku podle svého vkusu, aby se mu na ní líbilo a byl tam rád.  Jen vám upřímně závidím, že můžete mít skalky a kytičky jen tak - volně.  Já musím všechno pěstovat za plotem, protože ti naši hafani všechno zničí. Právě dnes v noci mi jeden z nich rozkousal novou thůjku - pokus, zda vydrží selhal...   Tak ať se vám daří! Zdravím - Daniela.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Hráběnka - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (391) - 242.231 (?), 26.8.2008 19:20

Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Lumikol - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (133) - 181.138 (?), 26.8.2008 22:03

Teda lidičky, to je nádhera! Já to mám každej pes jiná ves, trávník samá pampeliška, zastřelenej trpaslík se šnekem, osázený i zednický necky, ale je mi tu tááák dobře.Po sedmi letech v garsonce, úplnej ráj.Všem vám gratuluju.Lucka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 109.2 (?), 12.1.2009 13:14

Přesně jak já, po 35 letech v paneláku konečně domeček se zahrádkou. Trávní samý mech, ten většinou převažuje a kytičky, no prostě začátečník. Ale každý den se kochám tou krásou květů a srdce se mi směje. Chválím tady vaše zahrádky, hlavně ta p. Dalibora mě zaujala. Opravdu nádhera

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika