Pochlubte se svojí zahrádkou



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
         
Ferda Mravenec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2064) - 214.234 (?) 
31.8.2008 20:46

A ještě.

Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
            
micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.202 (?), 31.8.2008 20:57

No páni, zdá se mi to nebo je ten pozemek tak veliký?Teda u vás si tak po ránu sednout na lavičku s kávou a poslouchat zpěv ptáků.Moc pěkný!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
ilča - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (88) - 238.108 (?), 31.8.2008 22:02

To tedy není jen nějaká zahrádka, to je pěkná zahrada.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Lenpel - (49) - 0.234 (?), 1.9.2008 13:06

Též přispívám svou troškou do mlýna.Na jaře 2007 bylo 2000m pozemku jen tráva.

Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
midimidi - (19) - 40.178 (?), 1.9.2008 13:57

p. Lenpel: Moc pěkný je ten pohled na fotce č. 5 přes kytičky do krajiny. Mrňous už to tam s auty na pískovišti dobře řeší. Kolik mu je? My máme tříletého.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Lenpel - (49) - 0.234 (?), 1.9.2008 14:34

Na foto č.5 je "menší záhon" cca 25x5m za tím je plot a ta chata to jsou sousedi. Do budoucna bych chtěla aby plot k nim nebyl vydět, proto je záhon rozdělen na dvě části půl je na plachtě s kůrou kde jsou okrasne keře, jehličnany a trávy. Před nimi je průh s trvalkami zatím doplněn letničkami. Zatím jsou trvalky vyší a doufám že časem ty keře a stromy to doženou. Jsem zahradník amater. Vše si dělám svépomocí. Prostě si plním sen o své zahradě,...Díky za pochvalu ta hřeje. Malému je 1,5 roku. Výhled "do polí" máme prakticky na všechny strany jsme na konci obce. Na jedne foto směr za bazen jsou vidět sloupky plotu. Stráň též patří k pozemku na hoře před ní jsou zasázeny túje a časem celé též osazíme nějakými půdopokryvnými rostlinami, ale to je hudba budoucnosti.Snažíme se systematicky zbavovat trávy aby bylo co nejméně sekání,...Lenpel

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Daniela. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1262) - 204.208 (?), 1.9.2008 20:53

Máte to moc krásné - moc se mi líbí ta spousta květin!  A o zelenině neuvažujete?  Zdravím - Daniela.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Lenpel - (49) - 0.234 (?), 1.9.2008 22:04

Už nějakou máme, ale jsou to provizorní záhonky, tak je nefotím,...Mám záhon s jahodami - na plachtě, to je hodně pohodlné, budu muset ještě jeden přidělat, protože náš malej je miluje.Chtěla bych na ně pyramidu, kterou kdysy dělal můj děda, byl to úžasný vynález. Pod Předními okny domu - na jih mám v 6 kbelících rajčata a papriky, tam se jím daří, ale podcenila jsem to  - spotřebovali bysme jich více a v zadu na zahradě mám založený záhon s malinami a zahonek, kde byl z jara špenát, kopr a hrášek, je tam pažitka, petržel, teď podzimní ledový salát, zimní cibule, bazalka a hlavně 2 cukety kulatá a normální ty opravdu užijeme.Tak takový pelmel aby bylo co utrhnout do kuchyně. Jinak v okrasných záhonech je spousta bylinek jako máta, meduňka, 5 druhů šalvěje ale i pažitka.Prostě taková smíšená zahrada. Také jsme neodolali a máma nasazené i ovocné stromy. Od každého něco. Časem snad poskytnou stín.Prostě aby bylo co utrhnout jak do vázy tak na talíř. Jinak díky za pochvalu.L.P.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 229.90 (?), 2.9.2008 7:05

Moc pěkné, je vidět, že Vás to baví. prostě paráda. Hezký den, L.T.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 143.205 (?), 2.9.2008 8:31

Milá paní, obdivuji Vás kolik práce Vás asi stálo vysázení TUJI?  do české krajiny, vskutku unikum...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika