Pochlubte se svojí zahrádkou



   Předchozí příspěvky  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
                     
Nevcehle - (9) - 246.54 (?) 
15.1.2010 17:11

Zdravím všechny milovníky květin a vzhledem k dlouhé pauze na této šňůře taky přispěji malou ukázkou 2 skalek, které máme začleňeny v užitkové zahrádce a jsou na nich hlavně Lewisie, které si sám pěstuji ze semínek. Karel

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
babima - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (98) - 143.253 (?), 31.8.2009 20:23

   P.Lenpel hnojím 2x za rok a to cereritem 1x najaře a 1x na podzim a to ke každé kytce hodím trochu kuliček dnes jsem přesazovala a ty nebudu hnojit až na jaře.Pokud mohu poradit tak bych vaše kytičky nechala tak jak je máte a až budete přesazovat tak dejte pod plachtu, máte je již vzrostlé aříkáte, že už mezi něma není moc místa.dívala jsem se na vaši zahrádku a chválím máte ji moc hezkou a nový dům vše nadherné.Přeji Vám ať Vás zahrada baví jako mě.Pokud by jste měla zájem mám i nějaké fotky na sekci Pochlubte se balkonovými kytičkama.Zdravím Marie

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Lenpel - (49) - 0.234 (?), 1.9.2009 8:34

Paní Marie na balkonky jsem se také dívala, jsou nádherné, já jsem to letos omezila pouze na truhlíky muškátů v oknech a pár obyčejných na schodech. Na terase jsem měla místo tradičních balkonek rajčata jednak že jsem musela omezit péči a také syn je úplně zbožňuje. Pokusím se do Bakonek vložit loňské fotky,...Psala jste, že přidáváte štěpku, to je fajn. My bohužel nemám žádné vzrostlé stromy tak není zatím z čeho. Jinak právě přemýšlím o trvalkách co bude na jaře nejlepší udělat, budu se muset do toho pustit. Tak uvidím jestli to jen okopu a přihnojím a nebo dám na plachtu. Zase si myslím že nejspíš bych nenašla vše co tam mám nasázené, mám tam dost cibulovin jako jsou lilie, tulipány, řebčíky, ale také srdíčka atd,...neradá bych o to vše přišla, že to přikreju.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
babima - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (98) - 143.253 (?), 1.9.2009 20:20

   P.Lenpel já mám na záhoně taky cibuloviny mám je označené kolíčkem, abych věděla kde co mám, taky jsem to měla popsané, ale časem se to smazalo.Srdíčka jsem dnes přesazovala tak nevím jaké budou na jaře ony přesazování nemají rády.Moc Vás zdravím mějte se hezky Marie.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 76.70 (?), 4.11.2009 11:07

Dobrý den pani Marie, máte nádhernou zahradu.  Můžete mi napsat, co máte vysazené pod tím stříbrným smrkem? Zrovna řeším, do jaké výše mu uříznout větve a jakými rostlinami podsadit. zatím tam mám bergénie a vřesy. Děkuji.

Jana

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
babima - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (98) - 143.253 (?), 6.11.2009 22:00

Dobrý večer děkuji Vám za pochvalu, my řezali taky a to proto, že prosychal, a mámtam zasazené mahonii, kapradinu,(z lesa), na kraji tavolník, čemeřici,a nějaké jehličnany, které zastříhávám na výšku asi 40-50cm a po něm se pne hlohyně mám ji 3 roky a je vysoká asi1m, bergenii taky a ještě brslen.Zdraví Vás Marie.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 1.194 (?), 7.11.2009 8:21

Nádhera a neskutečné množství práce. Zřejmě se Vám podařilo sladit soužití více generací a v tom velkém baráku žije i mladá generace. Ty dva satelity tomu nasvědčují. V mojích očích je i mažel borec, oceňuji holubník a to zakrytí studničního vrtu. Právě jsem dokončil vrtání a uvažuji jak to esteticky zakrýt a ten Váš nápad s falešnou studnou se mi libí. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
babima - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (98) - 143.253 (?), 7.11.2009 18:18

Dobrý večer, když jsem četla Váš příspěvek tak jsem si říkala to snad není možné Vy nás musíte znát je to tak jak jste napsal.Jen ktěm satelitům ty se nám vůbec nelíbí, ale nedalo se nic dělat my nemáme vůbec signál a umístění muselo být tak jak je.Mějte se hezky a díky.Zdraví Marie.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 96.2 (?), 26.10.2009 19:47

nádherné, přirozené, ewo - moc vás zdravím - panidana

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 6.59 (?), 17.9.2011 20:49

osvedčená krásna kombinácia hosta+papraď... Ewička, závidím, naozaj konečne jedna pekná, nenásilná výsadba!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika