Příspěvky uživatele - midimidi

Travní fréza, 3.9.2009
Dobrý den, Já mám ten benzínový model. Použil jsem jak pružiny, tak nože. Za ty peníze to službu udělá. Občas mi zlobil motor, po delší práci se vypínal a nešel nahodit, ale po asi půlhodině odpočinku to zase jelo. Koš je k ničemu, ihned se naplní a... celý příspěvek >
Opěrná zeď, 25.6.2009
Nic proti Vám, ale sousedku docela chápu. U nás si dva vzdálenější sousedi také postavili zeď a na ní plot a věřte, že to opravdu nic moc hezkého není. Z jejich pohledu mají pozemek sice více v rovině, ale když se na tu jejich zahradu podíváte z... celý příspěvek >
Trávník s lučním kvítím, 2.6.2009 Obsahuje fotku
My jsme zkusili luční směs (Planta Naturalis), výsev v roce 2006. Přidávám fotky. Dle návodu by se ale nemělo přisévat do trávníku, ale udělat výsev přímo do připravené půdy.
Pochlubte se svojí zahrádkou, 18.4.2009 Obsahuje fotku
Máte pravdu, že kůra se musí doplňovat. Časem, až se keře rozrostou, tak jí snad bude potřeba menší množství. Ovocné stromky máme, zatím tedy moc neplodí (jabloně, třešeň, višeň). Nezapomněli jsme ani na rybíz, angrešt, maliny a ostružiny.... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 17.4.2009
Já už jsem to tady výše psal ohledně mulčovací kůry. Byla to fakt nutnost. Máme zahradu 2600 m2 a pokud by nebyla kůra, nedalo by se to odplevelit. Chodníčky jsme dali jen tam, kdy byla nutnost (od brány k domu, od domu k pergole ap.) Těch... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 14.4.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, Řešili jsme to dost dlouho co tam dát, trávník se nehezky rozrůstal a nešlo to dost dobře udržovat. Nakonec jsme se rozhodli pro betonové palisády 30x10x10 cm. Vykopala se rýha hluboká cca 40 cm. Do ní cca 10cm písku a tam se celé... celý příspěvek >
Pochlubte se svými altány, 15.11.2008
Děkuji za podporu, i já Vám přeji mnoho úspěchů. Dalibor.
Pochlubte se svými altány, 15.11.2008
Je tam taková malá místnost na zahradnické nářadí, hnojiva, substráty atp. Trošku jsem tam bojoval s vlhkostí po dešti. Nejdříve byla na zemi klasická zámkovka. Musel jsem to ale odizolovat lepenkou a na ní jsme nalepili 3cm polyuretanovou dlažbu... celý příspěvek >
Pochlubte se svými altány, 15.9.2008
Jakou budete dělat dlažbu? Trámy super, čím to máte natřené?
Pochlubte se tulipány a narciskami, 3.9.2008
Paní Míšo, krásné barvy, radost pohledět. Nejvíc se mi líbí oranžový na fotce č. 4. Máte záhonek hned vedle zámkovky a z druhé strany obrubník. Pokud jsou obrubníky v betonu, nemáte problém v létě s vysycháním?
Pochlubte se svojí zahrádkou, 1.9.2008
p. Lenpel: Moc pěkný je ten pohled na fotce č. 5 přes kytičky do krajiny. Mrňous už to tam s auty na pískovišti dobře řeší. Kolik mu je? My máme tříletého.
Pochlubte se svojí zahrádkou, 29.8.2008 Obsahuje fotku
Pane Karle v podstatě Vám rozumím. Původní přání manželky bylo udělat tzv. babičkovskou zahrádku s kytičkami, ovocnými stromy, skalkou atp. Jelikož jsme dostavěli ve čvrti, kde jsou samé nové domy, v okolí vznikly zahrady jak říkáte "nového... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 28.8.2008
Pane Ferdo, na první fotce se otevírá zajímavý výhled do krajiny. Nemáte ještě další fotky? Odkud jste (jestli to není tajné)? Jinak super zvířátka.
Pochlubte se svojí zahrádkou, 27.8.2008
Míšo, děláte to dobře. Když jsme zahrádku zakládali, chtěl jsem mít všechno hned, veliké, vzrostlé. Zahradník mi to tehdy dost dlouho rozmlouval. Ušetřil mi tak spoustu peněz a možná i zklamání, kdyby něco vzrostlého zašlo. Každý rok vše o něco... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 27.8.2008
Na skalce mám jen dva jehličnany a to nějakou velmi pomalu rostoucí borovičku (teď má asi 20 cm) a pak malý kulatý (zakrslý?) smrček. Na fotkách asi nebudou moc vidět. Smrček mi letos na jaře rozsedl zajíček, který k nám jako nevítaný host... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika