Příspěvky uživatele - 44.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Senecio cinerarie - straček, 31.10.2009
Dobrý večer - zajímalo by mě jak je to s touto rostlinkou - v zahradnictví jsem dostala informaci, že je vhodná do zimního venkovního aranžmá do nádoby, nyní jsem se dozvěděla, že je to údajně letnička, která nepřežije zimu. Prosím, můžete mi někdo... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 26.10.2009
Dotaz Dalibor - prosím, můžete mi sdělit jak velké máte dřevěné truhlíky a vůbec jak máte udělané vnitřky. Moc by mě to zajímalo, protože potřebuju něco podobného nad septik, který je 20 cm pod zeminou /to znamená, že nic nezakoření/. Vím, že je to... celý příspěvek >
Krásnohlávek, 24.10.2009
Chtěla bych tuto kytičku do truhlíku na venkovní parapet okna pro zimní období. Hledala jsem na několika webovkách, ale informace jsou rozdílné - někdo říká, že zimu přežije, jiný zase že je to pouze pokojová rostlinka. Prosím, máte někdo osobní... celý příspěvek >
Barva na umělou hmotu, 2.10.2009
Používám jako květináče umělohmotné nádoby /dobře vymyté/ po barvách, omítkách apod. Upozorňuji, že všechno roste bez problémů, ale mě by spíš zajímalo, jestli existuje nějaký krycí barevný nátěr, který by se z těchto nádob neloupal. Díky za případné... celý příspěvek >
Mrazuvzdorná mimoza - Albizia julibrissin, 23.9.2009
Zajímalo by mě jak dlouho trvá než vyroste tato rostlina ze semene do výšky cca 50 cm a za jak dlouho kvete.Děkuji
Clematis Montana, 21.9.2009
Prosím, existuje popínavý clematis montana, který by kvetl celé léto-je do stromu cca 4,5 m /ke koupi v ČR/?
Japonská azalka + květináč, 18.9.2009
Prosím o radu, jak velká by měla být nádoba na japonskou azalku, aby přežila v zimě venku. Díky
Plíseň, 14.9.2009
Dnes jsem zjistila na části růží plíseň. Nevím jestli bych měla ještě nyní udělat postřik-případně jaký, nebo to nechat tak jak to je a doufat, že se vše srovná samo tím, že se růže dostanou do fáze zazimování. Poradí někdo?
Clematis armandii, 8.9.2009
Má někdo zkušenosti s tímto plaménkem-jaké chce pěstební podmínky, jakým způsobem se nutné ho prořezávat a jestli je skutečně neopadavý? Děkuji
Pustoryl, 31.8.2009
Prosím o radu co s pustorylem, který je na místě již 4 roky-rozšiřuje se i roste do výšky, ale ještě neměl ani jeden květ. Neumím vkládat foto tak nemohu předvést jestli to vůbec pustoryl je /tak byl koupený v jinak kvalitním zahradnictví/.
Růže do polostínu, 25.8.2009
Jenom doplnění - jde o dvě různá místa - na jedno svítí slunce dopoledne a na druhé odpoledne - takže potřebuji 2 různé růže.
Růže do polostínu, 25.8.2009
Jedná se o 2 místa-jedno má sluníčko dopoledne a druhé odpoledne, proto ten problém. Zvlášť to odpolední je jenom chvíli a přesto bych byla ráda kdyby tam růže mohla být. Díky
Růže do polostínu, 23.8.2009
Prosím růžaře o radu - jake popínavé růže do polostínu: 1/ sluníčko pouze do cca 11 hodin                2/ sluníčko od 3 hodin odpoledne chtěla bych nějaké světle růžové a... celý příspěvek >
Jak na mšice?, 27.4.2009
Dnes, při kontrole růží, jsem na některých zjistila mšice-chtěla bych zkusit mýdlový roztok, ale nevím v jaké koncetraci-trochu se bojím, abych jim víc neublížila než pomohla. Poradí někdo jak na ty malé zelené potvůrky?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika