Příspěvky uživatele - 186.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
přesazování, 14.9.2008
Rostliny kvetoucí na jaře přesadit či rozsadit nejlépe na podzim, ty kvetoucí v pozdnějším létě či na podzim klidně na jaře. Jak je to s bylinkami netuším, ale nejspíš nic nezkazíte, uděláte-li to teď. Půda je ještě prohřátá a do zimy určitě stihnou... celý příspěvek >
Pochlubte se tulipány a narciskami, 3.9.2008 Obsahuje fotku
Tento záhon nevysychá, to spíš ty vyvýšené, které jsou v přesile. Cibulovinám to ale určitě nevadí, ba si myslím, že spíš naopak. Záhon u terasy je pouze denivkový, ty mají rády vlhko, tak snad přebytečnou vodu odsajou. Uvidím příští jaro, jak... celý příspěvek >
Pochlubte se tulipány a narciskami, 2.9.2008 Obsahuje fotku
Blíží se období výsadby jarních cibulovin. Pochlubte se, jaké skvosty vám na jaře zdobily zahrádky. Já už se teď se skomírajícím létem začínám těšit, až mě na jaře po šedé zimě oblaží :-) (i když prozatím mě ještě hřejí květy podzimních aster a... celý příspěvek >
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 2.9.2008
Ty petúnky jsou opravdu fantastické. Má je i moje babička, takže jste mne obě navnadily a příští rok si je určitě pořídím. Paráda. Miky
Lilie - zná někdo druh, 1.9.2008
tipovala bych to na asijské hybridy Miky
Vše o liliích, 1.9.2008
Lilie opatrně vyryjte, pozor na poškození cibulí. Pokud nemáte orientální hybridy - velmi výrazně voní a často se prodávají jako řezané květiny - neměl by být přesun problém (tyto by ne, ěly zimovat venku). Já ke všem druhům přidávám rašelinu - mají... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 30.8.2008
Přesně tak, Jano, máte to velmi pěkné. Mně se obzvláště líbí obrázek č. 2. Pozor však na Karla a jemu podobné, za chvíli Vám tu napíšou, jaký je to nevkus, pro jistotu sem však svoje výtvory nevložili...  Pořád říkám, zahrádka se má líbít... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 27.8.2008
Věřím, že efekt by byl jiný, lepší, ale problém je v tom, že mně se líbí tolik rostlin a mám na ně tak málo místa... Jinak rozrazily, vřesy, vřesovce a hebe mám po třech a ve skupině... Ale ne moc blízko u sebe, pak by se to mačkalo, až to... celý příspěvek >
Lilie - která to je?, 26.8.2008
Budu pouze tipovat, berte to prosím s rezervou. Vypadá jako Yelloween - orientpet, nebo Golden Splendor - aurelian hybrid(čínské trubkovité). Vycházím z katalogu lilií od p. Basíka.  Miky
Pochlubte se svojí zahrádkou, 26.8.2008
Dalibore, Micuko, děkuji za podporu . Dalibore, také to máte parádní . To jste si tvořili sami? Miky
Pochlubte se svojí zahrádkou, 26.8.2008
Karlosi, ten Váš výraz sem tam kytka... Snad jsem psala, že je ten záhon asi rok starý. Za pár let to nebude jenom sem tam kytka... Chce to čas a trpělivost, a to mně nechybí.  Já jsem mladá, já si počkám, až to všechno naroste do pořádných... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 26.8.2008
Dělala jsem si všechno sama, s velkou pomocí manžela a kamarádky. Návrhy osázení si dělám takto - koupím si, co se mi líbí, a pak to prostě zasadím. Dělám si zahrádku tak, aby se líbila mně, ne že by mě názory a odborné rady ostatních nezajímaly, ale... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 26.8.2008 Obsahuje fotku
Chlubíme se tu balkonovkami i chlupáčky, pochlubte se svojí zahrádkou, nebo svým oblíbeným místem na ní, které jste si stvořili vlastníma rukama. Přidávám pár svých foteček, i když moje zahrádka je ještě mimino. Květinovým záhonům jsou dva roky,... celý příspěvek >
chlupáčci, 24.8.2008
Taky máme chlupáče. A dokonce u nás už několik let bydlí jeden šupináč a na jaře nás pravidelně navštěvuje jedne paroháč :-) A doma máme dva úplně nejlepší chlupáčky :-)))  Miky
chlupáčci, 24.8.2008 Obsahuje fotku
Taky máme chlupáče. A dokonce u nás už několik let bydlí jeden šupináč a na jaře nás pravidelně navštěvuje jeden paroháč :-) A doma máme dva úplně nejlepší chlupáčky :-)))  Miky
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika