Příspěvky uživatele - 136.53

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Voda v bazénu, 27.7.2011
Dobrý den, taky mám problém s vodou, jenže nemám vysavač a ty sraženiny nemám jak likvidovat, poradí někdo, děkuji.
Podložka pod bazén, 30.6.2011
Chci se zeptat, myslíte,že bych pod nafukovací bazén mohla dát solární plachtu, díky
Postrikovac, 25.6.2011
Dobrý den, může mi někdo poradit.Mám zádový postřikovač už několik let, letos jsem chtěl postříkat mandelinku a on nejde natlakovat, co s tím?Děkuji
Jak na pěstování petržele?, 25.4.2011
Semeno nesmí být staré, dala jsem jeden rok petržel a co mi zbylo jsem dala druhý rok a vše bylo ok.Ale teď poslední dva roky nic, tak to stářím semene není.
Řádek vzešlé petržele zmizí, 25.4.2011
V loni jsem nasela petržel i mrkev. Mrkev vyrostla petržel ne, tak jsem nasela podruhé a nic.Letos jsem ji dala ven i do skleníku a opět nic.Asi jsou špatná semena, žádné škůdci na zahradě nemám.Je divné, že všechno vyjde, ředkvička,mrkev, řepa... celý příspěvek >
Pergoly, 14.1.2011
Dobrý den, nezlobte se na mě, ale v takovém skladišti se snad ani nedá odpočívat.
Stáleplodící jahodníky, 27.8.2010
Sadbu má jahodárna Vraňany, já jsem letos koupila stáleplodící Aromas.Má někdo zkušenosti?
Jahodárny, 25.8.2010
Před třemi roky jsem kupovala sadbu ve Vraňanech, byla v pohodě.To co jsem koupila letos, to je hnus, ale snad z toho něco vyroste.
Praskání rajčat, 19.8.2010
Taky mám ten problém, praskají i zelené, nikdy jsem to neměla.Taky by mě zajímalo, čím to je.
Hniloba plodů broskví, 14.8.2010
Dobrý den, myslím,že to nějaká potvora napíchne a pak to hnije.
Schůdky k Tampě, 19.7.2010
No ale tu hadici(zahradní?) musíte mít k něčemu napojenou?
Schůdky k Tampě, 17.7.2010
Dobrý den, máme Tampu 3,66x0,91 a chtěla bych schůdky, ale ty co jsem našla na internetu mi přišlo že jsou stejně velké jako na 1,07m.Jsou jiné na 0,91 nebo je to jedno.A ještě bych se chtěla zeptat na vysavač, jenom úplně obyčejný, máte někdo... celý příspěvek >
Bílá skvrnitost jahod, 13.6.2010
Mám tu samou nemoc, nejdřív skvrny potom začne vadnout a nakonec uschne.Taky bych uvítala nějakou radu, děkuji Jana
Sundaville red, 3.11.2009
Já jsem ji koupila u nás v zahradnictví za 59kč, venku hezky rostla i kvetla a teď jak jsem ji dala domů(nemám kde přezimovat),tak začíná žloutnout a opadávají lity, nevím co dál snad přežije.
Podložka pod bazén, 23.7.2009
Máme taky nafukovací bazén, asi teprve týden.Máme jen udusanou hlínu a pod bazénem plachtu.Ale máme jiný problém.Udělali jsme kruh o průměru asi 3,80 a bazén je 3,66 a protože terén nebyl rovný, máme ho z jedné strany asi 25cm jakoby zapuštěný.Ale je... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika