Příspěvky uživatele - 65.211

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
zásilková zahradnictví, 6.6.2008
Zahradnictví Sieberz - mrzí mě jejich dodací lhůty, objednala jsem si již letos v lednu ihned po obdržení katalogu a dodávku jsem obdržela až nyní v červnu a to ještě po telefonické urgenci.Navíc mi bylo řečeno, že polovinu objednaných rostlin již... celý příspěvek >
zásilková zahradnictví, 4.6.2008
Tak to buďte ráda, Já si od zahradnictví Petro objednala také i moje známá a obě jsme měly šok, rostliny vysypané a samozřejmě i polámané.Vyfakturováno nám bylo i to co nedodali a reklamace - vráceno 18,-Kč složenkou.Rozdíl v dodaných a... celý příspěvek >
zásilková zahradnictví, 2.6.2008
Zahradnictví Sieberz? V loňském roce na podzim jsem si u nich objednávala, zásilka byla rychle vyřízena - hroznové víno paráda, cibule pryskyřníku asijského-několik velkých a zbytek do 20ks malinké potvůrky, takže z 20ks vzešlo 6 rostlin.A letos,... celý příspěvek >
Starkl, 19.5.2008
Nevím, jestli jsem vyjímka, ale od f.Starkl Čáslav objednávám možná již 7 nebo více let a zaslané rostliny byly většinou pěkné a když se stalo, že se nepovedly nebyl žádný problém s reklamací.Buď zaslali nové rostliny a to bezplatně, nebo po... celý příspěvek >
zásilková zahradnictví, 15.4.2008
Chtěla bych se tímto připojit k mnoha dalším, kteří pějí chválu na zahradnictví p.Basíka.Objednávala jsem si u něj prvně a jsem velice spokojená.Nejenom neuvěřitelně krátká doba vyřízení objednávky, ale rostliny perfektně balené, označené a hlavně... celý příspěvek >
zásilková zahradnictví, 15.4.2008
Zahradnictví Petro Mělník - katalog nádhera, zaslané zboží pravý opak.Díky neoznačenému balíku - neklopit rostlinky, doopravdy rostlinky vysypané z obalů, některé zvláště fuchsie polámané.Též neodpovídal vyfakturovaný počet kusů se zaslanými.Na... celý příspěvek >
zásilková zahradnictví, 10.4.2008
I já se připojuji, též jsem si objenávala v loňském roce v zahradnictví Petro-Petr Dolina a sice fuchsie - rostlinky byly malé a druhy, které jsem si objednávala neodpovídaly.Radši si je již letos zakoupím jinde.Dagmar
zásilková zahradnictví, 10.4.2008
Mám špatné skušenosti se Zahradnictvím Tomáš Petro, objednáno a i vyfakturováno více kusů některých druhů, ale zaslány pouze po jednom kuse, nebo chyběly úplně - reklamace vrácena směšná částka oproti vyfakturované a tím to končí.Velikosti zaslaných... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika