zásilková zahradnictví



host - 198.107 (?)
29.5.2008 12:07

Hmmm, tak to mě přišly taky ihned náhradní rostlinky za 2uhnilé (ze tří),ale v úplně stejném stavu, a ta jediná jevící známky života z první zásilky bohužel odešla taky.Ano, reklamace vyřízená rychle a solidně, bohužel kořenové puky mají asi zaplíněné a uhnilé všechny :(tak jsem to vzdala

Martina

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
host - 88.174 (?), 16.2.2013 9:55

Dobrý den,

nakupuji u všech třech, mohu jenom doporučit. Najmanovi jsou nejlevnější, rostlinky nejsou tak vzrostlé, ale všechny se ujmou a jsou pak nádherné. Ke Krulichům chodím osobně, příjemné jednání, bezva rostlinky, velký výběr. Basík má ceny nejvyšší, ale kvalitné a obchod proběh vždy bez problémů.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 4.187 (?), 6.7.2009 20:59

Také přidávám chválu na Krulichovi 2roky si nachávám posílat sazenice a vždy jsem byla spokojená jsem ráda že jsem na toto zahradnictví náhodou přišla. Dana

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 158.26 (?), 29.5.2008 10:41

Se Starklem mám ty nejlepší zkušenosti, rostliny dojdou vždy perfektně zabalené a zabezpečené v té nejlepší kvalitě, reklamovala jsem pouze jednou a to dvě uhnilé rostlinky ze sady tří, na reklamační email došla okamžitá omluva a do týdne nové rostliny a to celá sada tří.Starkla doporučuji!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 198.107 (?), 29.5.2008 12:07

Hmmm, tak to mě přišly taky ihned náhradní rostlinky za 2uhnilé (ze tří),ale v úplně stejném stavu, a ta jediná jevící známky života z první zásilky bohužel odešla taky.Ano, reklamace vyřízená rychle a solidně, bohužel kořenové puky mají asi zaplíněné a uhnilé všechny :(tak jsem to vzdala

Martina

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 251.177 (?), 31.12.2008 8:45

Z firmy Starkl jsem si v akci objednala v akci 3 čechravy-měly být bílá, růžová a červená a jaké bylo překvapení, když asi po 3 měsících vykvetly všechny bíle!!! Jinak od nich objednávám celkem pravidelně a nemám větší problémy, ale s těma čechravama mě vážně dostali!!! 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 65.211 (?), 10.4.2008 9:49

Mám špatné skušenosti se Zahradnictvím Tomáš Petro, objednáno a i vyfakturováno více kusů některých druhů, ale zaslány pouze po jednom kuse, nebo chyběly úplně - reklamace vrácena směšná částka oproti vyfakturované a tím to končí.Velikosti zaslaných roslin no hrůza a trvalky

suché roští v květináčku, polovina vůbec nevzešla.Objednala jsem si od nich prvně a také naposled.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 65.211 (?), 10.4.2008 13:45

I já se připojuji, též jsem si objenávala v loňském roce v zahradnictví Petro-Petr Dolina a sice fuchsie - rostlinky byly malé a druhy, které jsem si objednávala neodpovídaly.Radši si je již letos zakoupím jinde.Dagmar

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 55.140 (?), 10.4.2008 14:09

Také jsem uvažovala o objednávce v zahradnictví Petro, ale po Vašich zkušenostech jsem od toho upustila. Jinak objednávám od p. Basíka = 100 % spokojenost, v zahradnictví Krulichovi - ti mají poněkud dražší rostliny, většinou jednotná cena 38 Kč,- za kus, ale za tu cenu jsou rostlinkydost velké, rozrostlé. Takže taky spokojenost.  Vyzkoušela jsem taky zahrana-online - balík přišel v pořádku a vše pěkné a taky od p. M. Plíška (skalničky) - vše spolehlivě poslal v perfektním stavu. Takže tyto můžu z vlastní zkušenosti doporučit.  Zdravím Dáša

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 214.41 (?), 12.4.2008 22:17
Take se pripojuji s velkou kritikou na zahradnictvi Petro. Loni jsem si objednala velkokvete fuchsie, vyfakturovano bylo 10 kusu, v zasilce o jeden mene, na reklamaci vubec neodpovedeli. Zasenice byli v hroznem stavu, vysypane z kelimku jsem je vybirala z novin.Ne vsechny se přijmuly a to nemluvim, ze nesouhlasily ani objednane druhy. Zahradnictvi Petro již nikdy!!!
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 65.211 (?), 15.4.2008 9:13

Zahradnictví Petro Mělník - katalog nádhera, zaslané zboží pravý opak.Díky neoznačenému balíku - neklopit rostlinky, doopravdy rostlinky vysypané z obalů, některé zvláště fuchsie polámané.Též neodpovídal vyfakturovaný počet kusů se zaslanými.Na reklamaci nikdo nereaguje.Takhle si solidní firmu nepředstavuji.Pavla z Plzně

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika