zásilková zahradnictví



   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
               
host - 249.105 (?) 
7.1.2009 21:18

zkusenosti mam vyborne! Krasne narostle rostliny, oznacene nazvem-vřele doporučuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                  
host - 43.162 (?), 21.5.2013 23:03

Také mám výborné zkušenosti se zahradnictvím Krulichovi -osobní odběr, velmi ochotná á trpělivá mladá paní nám poradila a ve všem vyšla vstříc. I zásilkový obchod --paráda, rostlinykvalitní vše se ujalo a jak napsali tak bylo- letos květuschopné... vřele všem doporučuji /

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 4.187 (?), 9.2.2009 11:57

Zahradnictví Krulichovi jsem vyskoušela prvně v loni 2008 a můžu vřele doporučit cenově je velmi dobrý kvalita dodaných zásilek perfektní takže mohu vřele doporučit též zahradnictví Basík mohu doporučit Dana z Plzně

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 58.187 (?), 11.1.2008 12:29

Také objednávám od pana Basika a jsem nadmíru spokojená - ochota, velký sortiment, záměna zatím nebyla a rostliny došly vždy ve skvělém stavu. Vřele doporučuji!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 41.14 (?), 13.2.2009 13:41

Já objednává u Starkla už 8 let.Vždy se mi vše ujalo a roste to dobře.Záleží také, jestli má rostlina ty správné podmínky k růstu.Nikdy se mi nestalo, že by mi něco zašlo.Než něco zasadím, tak si o té rostlině přečtu co potřebuje.Rostliny mi vždy přijdou perfektně zabalenéJá si na Starkla nemohu stěžovat.To zahr.PetroMělník vám započítají i to co nedostanete.HELENA

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 60.145 (?), 29.4.2009 21:08
Zdravím, já jsem už u Starkla musel reklamovat. Objednával jsem toho více: 1x stromový rybíz - hezký, velký 2x borůvky - malé slabé výhonky 2x ostružiny - malé výhonky, jedna zlomená u kořene 2x kustovnice čínská - menší výhonky, uvidíme co vyroste 4x pelargonie - vše přišlo mrňavé, nažloutlé, seschlé, zvadlé Při reklamaci ochota a pak přišly vzrostlejší hezké sazenice. Takže zkušenost mám a teď už jdu zkusit zahradnictví, které nemá katalog jako knihu o sedmi divech světa, ale má nejvíce kladných komentářů. Jirka
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 68.212 (?), 27.1.2008 11:01

Od Starkla jsem si objednala jednou a stačilo mi to. Chryzamtémy jsem si objednala pět barev plnokvěté myslím, že to bylo v akci za 149 kč a vykvetly mi z toho nízké kopretiny s chryzamtemovými listy. Japonský šeřík mi na jaře uschnul a místo tygří květiny (jak to bylo pojmenované) mi přišli jiřiny.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 165.70 (?), 22.2.2008 17:24

Mám podobnou zkušenost s chryzantémami od Starkla - místo 5 různých barev mi poslali 3, navíc rostliny nebyly mrazuvzdorné - ze všech co pěstuji jediné nepřežily zimu :-(

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 234.132 (?), 2.3.2008 15:50

Zkušenost se zahradnictvím - zásilkový prodej musím hodnotit na jedničku. Objednávám každý rok a vždy ta nejlepší spokojenost. Sazenice silné a zdravé. Mají úžasnou sbírku levandulí a rozmarínu. Levandulí už mám asi 12 druhů a každý rok přikoupím další nové. Prostě neodolám. Mohu jen Krulichovi doporučit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 234.132 (?), 2.3.2008 15:53

Ve výše uvedeném příspěvku reaguji na zahradnictví KRULICHOVI, omlouvám se za špatně formulovaný text.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika