zásilková zahradnictví



   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                  
lea. - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (459) - 31.192 (?) 
20.8.2010 19:49

Dnes jsem se byla podívat v zahradnictvi u p.Basika. Má tam spoustu krásných zdravých rostlin, tady se nebudu bát objednat  -najaře to budou lilie.

Také musím pochválit firmu Dolce od které mám druhým rokem denivky. Kvetou od začátku července dosud a poslední květy ještě budou. U všech třech druhů, jsou to opravdu silné rostliny s velkými krásnými květy. Letos jsem objednala u KGardens, tak jsem zvědavá...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
         
cassy - (2) - 84.140 (?), 11.9.2014 19:18

Dnes jsem obdržela sazenice ze Sempry a jsem velmi spokojená. Sazenice jsou kvalitní, pěkné silné a rozvětvené kořeny. Takže za sebe doporučuju.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 38.75 (?), 1.9.2007 18:13
Dobrý den, máte někdo zkušenosti se zásilkovým zahradnictvím Sieberz?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 124.42 (?), 6.9.2007 9:48
Objednala jsem si u Sieberz několik trvalek, ale doposud nepřišly. Je to ale teprve asi pět dní a prý je dostanu příští týden. Ale napsali mi předem velkou spoustu informací o pěstování sloupovitých ovocných stromků, protože mám malou zahrádku, ale přesto bych chtěla mít nějaké vlastní ovoce. Odpověděli prakticky okamžitě, takže z nich mám dobrý pocit, protože byli i po telefonu milí, když jsem objednávala. Moc se na kvitka těším.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Vlastice - (15) - 102.120 (?), 6.11.2007 12:42

Se Sieberzem mám také dobré zkušenosti. Zásilka přišla dobře zabalená, pěkné rostlinky,při potvrzení objednávky návody na pěstování. Objednávám už po druhé, potřebovala jsem od nich nějakou informaci, hned druhý den jsem obdržela odpověď. Jsem moc spokojená.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Jolnefer - (1) - 38.75 (?), 10.4.2008 21:09
Se Sieberz jsem spokojena. Dobře balené rostliny, popsané, zdravé. Všechny se ujaly. Mají např. sloupovité ovocné stromy, které jsem jinde nenašla.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 23.15 (?), 6.3.2009 10:53

Dobry den, reaguji na Sieberz, nechci vas strasit, ale v loni na jare jsem si u nich objednala vetsi zasilku trvalek, cekala jsem mesic a pul nez zasilka prisla, kdyz jsem tam telefonovala tak na mne pani byla dost neprijemna, pry se zasilka vyrizuje. Nekonec prisly trvalky na zacatku leta, polovicni zasilka, druhou pulku pry dodaji co nejdrive, prisla asi za tri tydny, tu uz jsem neprevzala, duvod nejen ze vas nikdo predem neinformuje kdy zasilka dorazi, tedy dorazila kdyz jsme nebyli doma a rostlinky lezely nekde u zasilkove sluzby, druha vec trvalky z prvni zasilky byly mizerne a z poloviny nevzeslo nic.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 119.62 (?), 13.7.2008 16:08

Se zahradnictvím Sieberz mám já i kolegyně z práce velmi dobré zkušenosti. Vše, co jsme si objednaly, dodali podle období, kdy se má sázet. Navíc mají rostliny dobře zabalené, takže se s nim nic nestane při přepravě. Navíc mají dobře zpracovanou internetovou stránku, takže je tam i návod na sázení, stanoviště apod.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 103.72 (?), 23.9.2007 17:34
Mám také velmi špatnou zkušenost se zahradnictvím Konvičková. Při telefonické objednávce jsem byla ujištěna, že cypřiše, které si chci objednat, jsou vysoké okolo půl metru. Poštou mi však přišly tůje(úplně jiný druh jehličňanů) a vysoké byly okolo 20 cm, cena však byla stejná jako u půlmetrových cypřišů. Telefonicky se se mnou odmítali bavit, reklamaci zamítli, za vrácené rostliny mi peníze nevrátili. Zažalovala jsem je k soudu, nyní čekám, jak to dopadne. Jaroslava
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 128.218 (?), 24.9.2018 12:32

Dobrý deň je tu niekto, kto má skúsenosti so záhradníctvom Konvičková? Objednala som si 6 stromov, poslali mi tri ale úplne iné za presne to množstvo peňazí, kolko som mala platiť. Keďže som netušila, že je to podvod, dobierku som prevzala. Reklamujem,  ale pochybujem, že mi peniaze vrátia. Preto to nemienim to tak nechať, lebo potom to urobia ďalším ľuďom. Dám to na inšpekciu aj na súd, len chcem vedieť, či to už niekto s nimi riešil. Ďakujem. Jenny292@azet.sk

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika