zásilková zahradnictví



host - 224.2 (?)
4.6.2010 13:49

Dobrý den,

Chtěla bych se zeptat, zda-li má někdo zkušenosti se zahradnictvím Kout. Děkuji předem za info

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  26,  27,  28,  29,  30  >   
                     
host - 160.159 (?), 10.4.2011 16:54

Primazahradu znám, je tam hlavně výběr thůjí a cypřišku Leyland, ale jinak mají chudý rostiment.

Daniela

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 125.58 (?), 3.3.2012 21:48

Nojo, ale kde se dají jinde koupit Leylandy, známé lejlanďáky, nevím, nesehnala jsem??   ...Zdena

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 189.3 (?), 26.4.2018 18:47

Tak to s Vámy nemohu souhlasit, u všech rostlin mají názvy odrůd a já též jsem moc spokojená a objednávám tam každý rok. L.Raabová.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 174.166 (?), 23.4.2010 15:46

Se zahradnictvím Krulichovi mám také výbornou zkušenost, a to opakovaně, s kvalitou rostlin i s komunikací.

Od Lukon Glads jsem loni objednávala trvalky a jen tak na zkoušku k tomu 2 hlízky sasanek. Hlízky přišly tvrdé, vyschlé na kost. Říkala jsem si, že tohle nemůže vyrůst, ale za reklamaci mi to nestálo, tak jsem je přece jen strčila do země a zapomněla na ně. Před týdnem mě překvapily nádherné velké květy a zdravé krásně rozrostlé rostliny. Lukon Glads doporučuji! Hanča

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Zdeninka - (1) - 148.123 (?), 28.4.2010 7:53

Všechny zdravím a chtěla bych pochválit zásilkové zahradnictví Pepino Gold pana Maršálka. Objednala jsem si sazenice Pepina a mám jen a jen pozitivní dojmy. Objednávka vyřízena hned, rostlinky dorazily za čtrnáct dnů, přesně dle dohody. A teď to nejdůležitější. Takhle úžasně, pečlivě, puntičkářsky zabalené rostlinky, jsem neviděla spoustu let. Pan Maršálek se zabývá pěstováním jen několika druhů, ponejvíc exotických rostlin, je ale zjevné, že se v jeho případě jedná o srdeční záležitost. Rostlinky nádherné, zdravé, ještě jsem dostala o dvě navíc, pečlivý návod k pěstování, vedený do nejmenších podrobností. Také jeho internetové stránky jsou přepěkné. Chválím a doporučuji!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 224.2 (?), 4.6.2010 13:49

Dobrý den,

Chtěla bych se zeptat, zda-li má někdo zkušenosti se zahradnictvím Kout. Děkuji předem za info

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 26.146 (?), 10.6.2010 22:53

Letos jsem si objednala poprvé v zahradnictví ADAVO, specializují se hodně na citrusy, ale mají i jiné květiny, byliny, dřeviny. Zásilka byla předem avizovaná, všechno ve velmi vysoké kvalitě, velké kontejnery, dobře zabalené, silné rostliny, nekteré i po dvou v kontejneru. Už jsem objednala další várku, dnes volala paní, že zapomněla dát jednu rostlinku, moc se omlouvala a že ji pošle v dalším balíčku. Volala, abych si vybrala ještě něco, že mně to k tomu přidá. Spokojenost

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 144.19 (?), 20.6.2010 22:17

náhodou jsem narazila na tuto diskusi. Před více než osmi lety jsem si objednala několikrát opakovaně u Najmanové - už tenkrát měli v nabídce např. hakonechloa macra aureola a jiné traviny, které jsou dnes v módě. Byla jsem spokojená a jejich azalky mi rostou do krásy.Miluška

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
lea. - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (459) - 120.236 (?), 14.7.2010 21:40

Sieberz má v katalogu mrazuvzdornou fuchsii údajně i na živý plot. Mám něco podobného doma v květináči a nejsem si jistá, zda ji lze vysadit ven a nechat přes zimu. Květ vypadá úplně stejně, vyráží vždy od báze, nevytváří dřevnaté výhony, takže na ní není co najaře řezat. Nikde na netu jsem ji nenašla, jen v tomto katalogu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 0.146 (?), 20.1.2011 16:08

Podívejte se na stránky Palma Senkerik

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  26,  27,  28,  29,  30  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika