zásilková zahradnictví



   Předchozí příspěvky  |  <  26,  27,  28,  29,  30  >   
            
host - 88.117 (?) 
1.10.2009 10:09

Připojuji jednu zcela čerstvou informaci k zásilkovým zahradnictvím.Objednala jsem si trvalky v zahradnictví Krulichovi, včera došly, perfektně zabalené, rostliny pěkné, silné.Objednávala jsem takto poprvé, docela jsem měla nahnáno, co přijde, alevyužila jsem informace z tohot fóra a objednala u Krulichů.Objednávka byla vyřízena   do týdne k mé naprosté spokojenosti.O odeslání balíku informovali přes e-mail.Za sebe mohu jen doporučit.Jana

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
               
host - 176.18 (?), 1.10.2009 13:22

Teď na podzim jsem měla objednáno od p.Basíka a od Lukon Glads (p.Koníček). Od obou došly jak cibule, tak sazenice pěkné a v pořádku. Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 67.187 (?), 1.10.2009 14:04

Ja som tiež objednávala od Lukon Glads po prvý krát. Sice len cibuloviny, zatiaľ mi to nedošlo, ale uvidím. A na jar sa chystám znovu, pretože sa mi veľmi pozdáva ich ponuka. Objednávala som aj u Starkla a Siebrzu, všetko bolo O.K. Objednávala som aj u Bakkera, ale ten už na Slovensku nie je. Bol síce drahší, ale mal novinky. Budem rada ak mi poradíte ešte nejaké firmy Z Česka, ktoré posielajú aj na Slovensko. Ďakujem, Dana.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 150.58 (?), 28.10.2009 23:03

Kritika na zahradnictví je naprosto na místě.Sám mám špatné zkušenosti.

Jehličnan v nabídce za 99 kč. ve skutečnosti jsem platil 139kč.V tomto

zahradnictví už kupovat nikdy nebudu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Juliána - (16) - 7.87 (?), 23.4.2010 9:36

Dnes jsem dostala zásilku od firmy Zahradní centrum Slivoň, píšu dokud jsem ještě nažhavená, objednávám si od různých dodavatelů, ale s takovou hrůzou jsem se ještě nesetkala. Rostliny clematisů byly v krabici "vzhůru nohama", dovedete si představit jak během tří dnů přepravy dopadaly, zem byla vysypaná a rostliny rozlámané. Škoda byla o to větší, že rostliny musely být před zabalením pěkné  / podle ulámaných výhonů/. Také jednání ohledně reklamace s paní Levovou bylo velice nepříjemné, až jsem to vzdala. Od Zahradního centra Slivoň již nikdy!!!J.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
panidana. - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (149) - 96.2 (?), 23.4.2010 10:12

dobrý den, také se připojím s letošní zkušeností - zahradnictví Krulichovi jen potvrdilo svoji dobrou pověst, objednané rostlinky jsem si vyzvedávala osobně, výborná kvalita sazenic a navíc skvělá komunikace mejlem. Lukonglads mně letos velice příjemně překvapili - oproti minulým letům bylo vše pečlivě zabaleno, rostlinky větší, v květináčcích, dobře narostlé. (že by si přečetli diskuzi a polepšili se?) Uvidíme na podzim! Růžová školka - naprostá spokojenost, Šíp růže - naprostá spokojenost.

ještě čekám na petro fuchsie a Nospolek 

Dana

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
zanpets - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (395) - 39.231 (?), 23.4.2010 11:35

ja muzu pochvalit rostlinky cz nebo rastlinky... vse peclive dodane,.. meli dokonce v nabidce ze si muzu zvolit zpusob dodani a ja zvolila u ovocnych stromku od vykopani z pudy do 24hod byly u mne... dokonce nebyly ostrihane pro prepravu, proste tak jak vytahli ze zeme tak poslali jsem velice spokojena...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 188.21 (?), 12.12.2010 20:28

Zkoušeli jste primazahradu? Já ano, mají hlavně dřeviny na živé ploty a za dobré ceny.  Zuzana

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 176.18 (?), 12.12.2010 21:04

Oni toho mají víc, ale vůbec nemají uvedené názvy odrůd - např. uvádějí pouze "cesmína"...A pak si to kupte...           Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 2.62 (?), 31.3.2011 23:32

Primazahrada je hlavně internetovej obchod, základní sortiment za mírné ceny. Já jsem tam sehnal na netu nejlevnější habry, a dobrý, rostou...   Zdeněk

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  26,  27,  28,  29,  30  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika