zásilková zahradnictví



host - 174.166 (?)
23.4.2010 15:46

Se zahradnictvím Krulichovi mám také výbornou zkušenost, a to opakovaně, s kvalitou rostlin i s komunikací.

Od Lukon Glads jsem loni objednávala trvalky a jen tak na zkoušku k tomu 2 hlízky sasanek. Hlízky přišly tvrdé, vyschlé na kost. Říkala jsem si, že tohle nemůže vyrůst, ale za reklamaci mi to nestálo, tak jsem je přece jen strčila do země a zapomněla na ně. Před týdnem mě překvapily nádherné velké květy a zdravé krásně rozrostlé rostliny. Lukon Glads doporučuji! Hanča

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  26,  27,  28,  29,  30  >   
                     
host - 160.159 (?), 10.4.2011 16:54

Primazahradu znám, je tam hlavně výběr thůjí a cypřišku Leyland, ale jinak mají chudý rostiment.

Daniela

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 125.58 (?), 3.3.2012 21:48

Nojo, ale kde se dají jinde koupit Leylandy, známé lejlanďáky, nevím, nesehnala jsem??   ...Zdena

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 189.3 (?), 26.4.2018 18:47

Tak to s Vámy nemohu souhlasit, u všech rostlin mají názvy odrůd a já též jsem moc spokojená a objednávám tam každý rok. L.Raabová.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 174.166 (?), 23.4.2010 15:46

Se zahradnictvím Krulichovi mám také výbornou zkušenost, a to opakovaně, s kvalitou rostlin i s komunikací.

Od Lukon Glads jsem loni objednávala trvalky a jen tak na zkoušku k tomu 2 hlízky sasanek. Hlízky přišly tvrdé, vyschlé na kost. Říkala jsem si, že tohle nemůže vyrůst, ale za reklamaci mi to nestálo, tak jsem je přece jen strčila do země a zapomněla na ně. Před týdnem mě překvapily nádherné velké květy a zdravé krásně rozrostlé rostliny. Lukon Glads doporučuji! Hanča

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Zdeninka - (1) - 148.123 (?), 28.4.2010 7:53

Všechny zdravím a chtěla bych pochválit zásilkové zahradnictví Pepino Gold pana Maršálka. Objednala jsem si sazenice Pepina a mám jen a jen pozitivní dojmy. Objednávka vyřízena hned, rostlinky dorazily za čtrnáct dnů, přesně dle dohody. A teď to nejdůležitější. Takhle úžasně, pečlivě, puntičkářsky zabalené rostlinky, jsem neviděla spoustu let. Pan Maršálek se zabývá pěstováním jen několika druhů, ponejvíc exotických rostlin, je ale zjevné, že se v jeho případě jedná o srdeční záležitost. Rostlinky nádherné, zdravé, ještě jsem dostala o dvě navíc, pečlivý návod k pěstování, vedený do nejmenších podrobností. Také jeho internetové stránky jsou přepěkné. Chválím a doporučuji!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 224.2 (?), 4.6.2010 13:49

Dobrý den,

Chtěla bych se zeptat, zda-li má někdo zkušenosti se zahradnictvím Kout. Děkuji předem za info

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 26.146 (?), 10.6.2010 22:53

Letos jsem si objednala poprvé v zahradnictví ADAVO, specializují se hodně na citrusy, ale mají i jiné květiny, byliny, dřeviny. Zásilka byla předem avizovaná, všechno ve velmi vysoké kvalitě, velké kontejnery, dobře zabalené, silné rostliny, nekteré i po dvou v kontejneru. Už jsem objednala další várku, dnes volala paní, že zapomněla dát jednu rostlinku, moc se omlouvala a že ji pošle v dalším balíčku. Volala, abych si vybrala ještě něco, že mně to k tomu přidá. Spokojenost

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 144.19 (?), 20.6.2010 22:17

náhodou jsem narazila na tuto diskusi. Před více než osmi lety jsem si objednala několikrát opakovaně u Najmanové - už tenkrát měli v nabídce např. hakonechloa macra aureola a jiné traviny, které jsou dnes v módě. Byla jsem spokojená a jejich azalky mi rostou do krásy.Miluška

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
lea. - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (459) - 120.236 (?), 14.7.2010 21:40

Sieberz má v katalogu mrazuvzdornou fuchsii údajně i na živý plot. Mám něco podobného doma v květináči a nejsem si jistá, zda ji lze vysadit ven a nechat přes zimu. Květ vypadá úplně stejně, vyráží vždy od báze, nevytváří dřevnaté výhony, takže na ní není co najaře řezat. Nikde na netu jsem ji nenašla, jen v tomto katalogu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 0.146 (?), 20.1.2011 16:08

Podívejte se na stránky Palma Senkerik

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  26,  27,  28,  29,  30  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika