zásilková zahradnictví



   Předchozí příspěvky  |  <  26,  27,  28,  29,  30  >   
               
host - 220.182 (?) 
23.6.2012 23:10

Také jsem od něj měla pěkné rostliny.           Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                  
Reniii - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (621) - 146.37 (?), 16.10.2012 10:16

V zahradnictví Žižka jsem ted nakupovala osobně a opravdu mají velký výběr za moc pěkné ceny... koupila jsem třeba převislou sakuru cca 180cm za 460,- nebo stromovou kapradinu Dicksonia za 150,- yes Nevím jak zasílají ale zahradnice které tam prodávají jsou velice ochotné.

dicksonia antarctica
dicksonia antarctica
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 220.182 (?), 16.10.2012 22:24

Loňský rok zjara jsme od p.Žižky objednávali, všechno přišlo v naprostém pořádku, vzhledem k ceně dost velké rostliny.           Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 156.220 (?), 29.6.2013 17:28

Zahradnictví Žižka mohu také jen doporučit, dřeviny vysoké, zdravé, cena příznivá, balení skvělé, nic nemohu vytknout.

M.K.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Reniii - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (621) - 146.37 (?), 2.9.2013 23:08

Máte někdo zkušenost se zahradnictvím trvalky-hybs.cz z Neratovic?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
tulipanek - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (151) - 194.92 (?), 13.7.2014 10:28

Naše zkušenost se zahradnictvím Trvalky - Hybš pozitivní není, jejich stránky zřejmě nejsou aktuální. Ikdyž mají uvedeno, že je spoustu rostlin skladem, po objednávce zde, nám přišla na email jen automatická zpráva: "Vaše objednávka byla přijata ke zpracování". Ale další 3 týdny bez reakce :-(, nic se nedělo. Objednali jsme tedy raději jinde.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 12.2 (?), 29.7.2014 8:43

Dobrý den, máte prosím někdo zkušenost s eshopem Dobrovský (zahrady-dobrkovsky.cz)? Díky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
rajsa - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (55) - 219.3 (?), 8.1.2015 15:01

Kde budete letos objednávat, já už vyhlížím nové katalogy na e shopech. Už jsem objednala na Nejlevnější zahradník, bude to překvapení, je to poprve. Ono taky záleží, jak s rostlinama zacházíme po zasazení. Někdo si tu stěžoval, že mu po roce rostlina odešla, ale to nemůže snad myslet vážně. Nadávat na zahradnictví můžu, pokud už pošlou rostliny ve špatném stavu, později už je to můj problémwink

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Saffronia - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (65) - 187.79 (?), 10.2.2015 11:44

Je fajn si zkušenosti s e-shopy zaktualizovat, většina zdejších příspěvků je z let 2008 - 2010laugh

Já letos objednávala z Lukon Bulbs, Na Zázvorce, zahradnictví Aronie, zahradnictví Petro a SemenaOnline.

Ze Zázvorky již podruhé a poprvé jsem byla nadšena, přišly velice pečlivě zabalené rostlinky výborné kvality, naprostá spokojenost a úcta vůči těm, kteří se o rostlinky starají s láskou, jak bylo dle zásilky vidět.

Lukon Bulbs (nebo Lukon Glads, to je snad jedno, stejné stránky, podobný sortiment) také podruhé a loni jsem ze zásilky byla rozpačitá. Poměrně vyšší ceny, přitom to, co mi přišlo jako pivoňka Solange, byl takový zamokřený chcípáček, že jsem si nebyla jistá, zda přežije. A i ostatní rostlinky na ty ceny kvalitou moc neodpovídaly. Nicméně mají určité specifické odrůdy některých rostli, které jinde nemohu najít, tak jsem jim letos dala ještě jednu šanci.. Musím podotknout, že všechny tři rostliny z loňska zatím přežívají a celkem se ujaly, takže.. Uvidíme.

Ostatní objednávky byly poprvé. Loni jsem ještě objednávala za Starých odrůd stromy, jahody ze Sempry Turnov a česnek od Ing. Kozáka, všude naprostá spokojenost a všechny tři firmy považuji za profíky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 212.237 (?), 27.2.2015 10:57

Já mám dobrou zkušenost se zahradnictvím Eden. Objednávali jsme tam se ženou kytky na balkón už druhým rokem (můškáty a převislé petunie) a spokojenost. Komunikace byla super, rostliny přišly moc hezky zabalené a nepoškozené. Co se kvality týče, tak byly rostliny moc hezky prokořenělé a zdravé. Jinde se nám už párkrát stalo, že nám dorazil květináč s kusel vetvičky a jedním kořínkem. Jedna rostlina nám uhynula, ale po tom, co jsem ji omylem zlomil.     

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  26,  27,  28,  29,  30  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika