Příspěvky uživatele - 224.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rododendron - vhodná zálivka, 27.7.2010
Chtěla bych se zeptat, čím zalévat rododendron v době sucha, když už veškeré zásoby dešťové vody jsou vyčerpány. Měla by se voda z vodovodu nějak upravit, aby byla pro zálivku vhodná. Díky za info.
Zásilková zahradnictví, 4.6.2010
Dobrý den, Chtěla bych se zeptat, zda-li má někdo zkušenosti se zahradnictvím Kout. Děkuji předem za info
Zahradnictví Kout, 2.6.2010
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda-li má někdo zkukšenosti se zahradnictvím Kout z Řevničova. Jejich internetové stránky vypadají dobře a i ceny rostlin nejsou příliš vysoké. Díky za info.
Bobkovišen, 1.6.2010
A to když jsme ji kupovala v Hornbachu, tak byla označená jako silně mrazuvzdorná.
Hnojení rododendronu, 24.5.2010
Trochu jsme googlovala a myslím, že jsem našla, co je to za rostlinu. Je to vřesovec Erica ventricosa.
Hnojení rododendronu, 24.5.2010
Já bych to viděla na nějaký vřecovec, nebo dabécii.
Pieris - žluté listy?, 11.5.2010
Dobrý den, Vloni jsme si koupila Pieris. Byl krášně zelený. Zasadila jsme ho do kyselé půdy stejně jako rododendrony. Letošní zimu přežil. Teď začaly zašit i nové listy v červené barvě, ale staré listy jsou stále žluté. Přihnojila jsme ho... celý příspěvek >
Rododendrony Inkarho, 24.3.2010
Dobrý den, Dočetla jsme se o rododendronech v kvalitě INKARHO, máte někdo nějaké zkušenosti s tímto typem rododendrunů. Díky za info. Šárka
Jaký zahradní traktor na 1800m2, 27.11.2007 Obsahuje fotku
Díky za příspěvky, mezitím jsem se nachomítnul u akce v Bauhausu a koupil rider Huricane H65. Proč? Protože místo 29T byl za 23T, záběr 62cm, startování tahem, nemá v základu mulčovací klín, má Tecumseha 6 koní. Jinak mimo tyto odchylky je to Stiga... celý příspěvek >
Jaký zahradní traktor na 1800m2, 19.11.2007
Díky za doporučení, ale nemyslím, že sekat takovou sekačkou uvedenou plochu je rozumné. Strávil bych na tom celé dopoledne (nohy mám v pořádku:), traktůrkem to budu mít tak odhadem za 1,5 hod. Honda jsou dobré stroje, ale cena je prostě vysoká.
Jaký zahradní traktor na 1800m2, 17.11.2007
Tak jsem se úplně ztratil v nabídce traktůrků. Potřebuji pravidelně sekat zahradu na rovině a protože nevím kam bych dával posečenou trávu, chtěl bych mulčování. Protože je ale potřeba posbírat na podzim i listí musí mít koš. Investici jsem si... celý příspěvek >
ozubený řemen, 9.11.2007
Co ozubený řemen u nože? Slyšel jsem, že poměrně často odchází a stojí několik set. Máte zatím původní?
Traktory mtd, 9.11.2007 Obsahuje fotku
Tak zde přikládám obrázek a parametry, co o tom soudíte (5let záruka)? Stojí to za ty peníze?
Traktory mtd, 5.11.2007
Také uvažuji traktůrek MTD, navíc jsem zjistil, že v Bauhausu mají nějakou modifikaci v černé barvě - série Black line, kterou výrobce na svých stránkách nemá. Cena do 50T. Je na to záruka 5 let. Nemáte to někdo doma? Nějaké info o zkušenostech?... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika