Příspěvky uživatele - lea.

Nemoc listů rhododendronu, 25.6.2014
Souhlasím, hnědé skvrny z prudkého slunce, někdy nestačí ani zastínění...
Magnólie 7 let nekvete. Ví někdo proč?, 20.6.2014 Obsahuje fotku
Pokud máte Magnolia Soulangeova, tak ta opravdu kvete až za 7-10 let, mně kvetla po šesti letech. Zuzana by měla kvést hned po pár letech. Hlavně, když byly keře mladé, dostávala před květem a pak v létě rašelinu s kompostem. A   nijak... celý příspěvek >
Jak se zbavit včel?, 9.6.2014
A jak najdu do hnízdo sršňů, kterí mi létají každoročně v létě do ložnic oknem?  Tedy jestli ta rada nebyl žert
Azalka, 5.6.2014
Jenže... na těch neěťastných bělostných liliích je jich viditelně spousta a já každoročně sbírám... myslíte, že mohly občas přeskočit i na azalky? Nikdy jsem je přímo na azalce neviděla a to dvě jsou od lilií tak 15 daleko
Azalka, 5.6.2014
tak jsem je zatím postříkala Decis mega, ovšem nevim, nevim. Když už jsem byla v ráži, postříkala jsem i "červené brouky" (jak jim důvěrně říkám) na liliích a mám dojem, že z toho měli jen legraci
Co s touto broskvoní?, 5.6.2014
Rostislave:), no tak jsem blbá, no, to je toho (pan Vysloužil psal, že když to neumím, tak mám pěstovat něco jiného, s tím se ovšem nemohu smířit). Mimochodem ty tři roky od prvních fotek ji řezal člověk, který je dle svého prohlášení a údajného... celý příspěvek >
Co s touto broskvoní?, 5.6.2014 Obsahuje fotku
Ach jo, pane Josefe i další, Wimpi, Paĺo... Z pěstování broskví bych dostala za pět. A to se Josef snažil, po dobrém i po zlém... a je to to marný, je to marný, je to marný.. Koukněte na tu stejnou po třech letech. Asi jí v srpnu ostříhám... celý příspěvek >
Azalka, 5.6.2014
Lído, já je něčím postříkám, mě jen děsí, že na některých místech je list vykousán jakoby do oblouku a to přece dělá jen lalokonosec? A na ten běžné insekticidy nezabírají. zase je to první rok, tak by ještě nmusl být usídlen v kořenech... no nic,... celý příspěvek >
Střih rododendronů, azalek, 5.6.2014
Nevím, jestli je to u všech rhodod. stejné, ale s omlazováním takových těch nejobyčejnějších bílých jako první kvetoucích rhodod mám velmi dobrou zkušenost. Byla jsem nucena je ořezat až skoro u země (měli nějakou tu chorobu listů- hnědé fleky) a... celý příspěvek >
Co se stane s chemickými postřiky po ochranné lhůtě?, 5.6.2014
Pane doktore děkuji, vážím si toho, že jste reagoval.
Azalka, 4.6.2014
Zdravím Lído. Chytla jsem na té jedné azalce takového placatého zeleného brouka. Možná je to ono. Postříkám dle Vaší rady
Co se stane s chemickými postřiky po ochranné lhůtě?, 4.6.2014
Moc děkuji za konkretní radu. A okurky tedy okrájíme a sníme
Co se stane s chemickými postřiky po ochranné lhůtě?, 4.6.2014
Ale PP to také potvrdil A kdybych se (já liška) zeptala Vás?
Co se stane s chemickými postřiky po ochranné lhůtě?, 4.6.2014
Ty okurky jsou v pařníku a už je jíme:(. takže takové ty ještě nenarostlé jahúdky bych nechala a jak potom poznám, že už se při růstu ta měď nějak rozptýlila? Třeba podle chuti nebo barvy... ach jo
Stín, 4.6.2014
Doporučuji katalpu. Má nádherné květy, velké krásné listy a není to hustý strom, hází jen polostín
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika