Zásilkový obchod Rostlinky.cz



adri - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (263) - 208.31 (?)
12.5.2010 18:15

ja mam kusenosti len s RASTLINKY.SK, objednavala som viackrat, oni zasielaju (aj to myslim maju na obj.listku) vzdy v termine sadby. raz sa mi stalo, ze miesto trsu kavovnikov poslali len jednu rastlinku, tak som to odfotila a oni sa ospravedlnili, povodnu rastlinku mi nechali a druhy den poslali na vlastne naklady trs. ked som sa pytala na radu, ze preco mi kavovnik dochne, tak so mnou mailom komunikovali, davali rady, dokonca po asi 3 mesiacoch po skonceni komunikacie sami od seba zavolali, ze ako to s mojou rastlinkou vyzera. nemozem povedat nic negaivne, snad len to, ze citronovy ker mi zdochol, ale to je skor moj pestovatelsky omyl :) adri

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 6.16 (?), 12.5.2010 9:50, zobrazeno: 14961x

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, jestli nemá někdo z Vás zkušenost s internetovým obchodem Rostlinky.cz ze Slovenska, objednávala jsem již začátkem dubna a kde nic tu nic a čas letí... Díky Františka

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 224.13 (?), 12.5.2010 12:46

asi to posílají když je to v sezoně, kdy se to má zasadit do země, takhle to dělá sieberz, bakker nebo starkl

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
zanpets - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (395) - 39.231 (?), 12.5.2010 17:24

ja mam od nich ovocne stromky... objednala jsem letni, podzimni a zimni... veliceochotni..nezamenuji a vse cerstve... jen mi poslali zimni a podzimni odrudy jablek, protoze letni uz ne, ze by se neujali ze na podzim si je muzu objednat a budou mit vetsi nabidku... jinak jsem mela objednavku nad 1500kc a tak postovne bylo zdarma a ja si jen priplatila od vykopani ze zeme a hned odeslani ke mne byl jen priplatek 34kc , a ja myslela ze postovne budu platit kdyz zbozi mi neposlou ale nezapocitali... i kdyz dobirka byla pak 800kc...  fakt solidni firma... ovocne stromky poslali neosekane na miru treba 150cm, jak to vsichni delaji, ale krasne zabaleno skoro 2metry stromek se sirokou korunkou... fakt super.,..

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
víítek - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (573) - 6.15 (?), 12.5.2010 21:51

Tak letní odrůda jabloní se na rozdíl od zimních a podzimních na jaře neujme?

U ovocných výpěstků jsem se moc informací z jejich webu nedozvěděl (tvar, podnož, prostokořené - kontejnerované). Možná v sezóně mají na stránkách víc informací...

Ceny? No coment.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 81.81 (?), 12.5.2010 23:11

Letní, podzimní i zimní odrůdy jabloní se pochopitelně ujímají na podzim i na jaře naprosto stejně.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
adri - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (263) - 208.31 (?), 12.5.2010 18:15

ja mam kusenosti len s RASTLINKY.SK, objednavala som viackrat, oni zasielaju (aj to myslim maju na obj.listku) vzdy v termine sadby. raz sa mi stalo, ze miesto trsu kavovnikov poslali len jednu rastlinku, tak som to odfotila a oni sa ospravedlnili, povodnu rastlinku mi nechali a druhy den poslali na vlastne naklady trs. ked som sa pytala na radu, ze preco mi kavovnik dochne, tak so mnou mailom komunikovali, davali rady, dokonca po asi 3 mesiacoch po skonceni komunikacie sami od seba zavolali, ze ako to s mojou rastlinkou vyzera. nemozem povedat nic negaivne, snad len to, ze citronovy ker mi zdochol, ale to je skor moj pestovatelsky omyl :) adri

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 109.100 (?), 25.4.2013 5:38

Letos jsem ještě neobjednával, ale vloni i 2 roky zpátky ano - a opakovaně a vždy byla objednávka vyřízena včas a k mé plné spokojenosti. Objednané rostliny se bezezbytku ujaly. Nezajímavé nejsou i cenové relace tohoto obchodu. Hodnotím známkou 1 a zdravím pracovní tým i všechny nadšené zahrádkáře. Ladislav

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 34.94 (?), 29.7.2013 13:22

Šlo o moji třetí zásilku, první dvě byly v pořádku, i když nic moc nerostly. Letošní objednávka však přišla bez jedné rostliny úplně, dvě liie z 10 ks bylý schnilé, ostatní jsou nízké a nekvetou, z 5 ks kal vyrostla jedna, bambus byl v žalostném stavu a v současné době nedělá nic. Při reklamaci mě odkázali na reklamační řád, že to musí být nafocené. Já to neumím a lproto jsem s nimi již přerušila veškerou komunikaci abudu si rostlinky nakupovat jinde. Dávám známku 4-. Marie 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika