Příspěvky uživatele - 240.228

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zakrytí záhonu netkanou textílií?, 25.11.2017
Mno, já jsem dost bordelář, takže třeba jahody byly u mne neudržitelné, co se plevelů týče. To se prostě vyplet nedalo, v jednom kuse to bylo plné pýru, pampeluch a nevím čeho ještě. Takže jahody šly na netkanku. Ale česnek? Nevím, kolik ho máte, ale... celý příspěvek >
Tinktura z jantaru, 23.11.2017
Chřipku jsem měla za život jednou(pravděpodobně jsem se nakazila na letišti či mezikontinentálním letu) a věřím tomu, že CHŘIPKU, má člověk buďto nikdy, či maximálně jednou za život(víckrát by ji asi nepřežil) To, čím tak rádi všichni a i v TV... celý příspěvek >
Krmivo, 23.11.2017
Už jsem to psala vedle. Krmivo Husse se prodává podobně jako různá kosmetika(takové ty dámy, co mají katalogy a objednají vám) Rozhodně není superpremiové(čímž se ohání) nemá ani správně popsané složení(to seženete jen na centrále, která mimo kde co,... celý příspěvek >
Kvalitní krmivo, 22.11.2017
Hmm, krmivo Husse neznám, proto jsem si vyhledala recenze a postřehy a co mi z toho plyne je že: krmivo není tak kvalitní, jak se tváří, určitě něstojí za ty peníze, které za něj chtějí a za třetí - hodně psů po něm hubnulo přesto, že jedli stejně.... celý příspěvek >
Krmivo, 20.11.2017
Srovnávat? Úplně jste mne vyděsila Ne, teď vážně. Vím, že většina,,obyčejných" majitelů psů, se v tom vůbec neorientuje, vidím to na své mámě či tchánech. Ale ani můj švagr, prakticky stejně starý jako já, si o tom nic nezjistí - tam je to spíš o... celý příspěvek >
Krmivo, 20.11.2017
Mám sice jiné plemeno(britky) ale je to šumák. Pokud chcete, aby se kocour měl opravdu dobře, krmte masem. Granule spíš na to, když nejste půl dne doma, aby nebyl hladový. Kočkám se krmení nedávkuje, protože kočka nesmí hladovět, ničí jí to játra.... celý příspěvek >
Jmelí, 18.11.2017
Teda lidi, jste dobří Já když řeknu, že něco nafotím, tak pokud vůbec, tak je to na týdny Díky moc všem Ano Hančo, máte určitě pravdu, kuličky byly spíše žluté, tedy to byl ochmet(jak to tu neroste, ani jsem nevěděla, že to existuje) Já myslela, že... celý příspěvek >
Jmelí, 18.11.2017
Aha p.Karelko, tak to jsem jen úplně nepochopila. Co se jmelí týče, když jsme výletili s mámou a psy někde, kde bylo jmelí hafl, na stzarých dubech, sbírala pod nima kuličky, ať je nacpu třeba na staré topoly, co mám za pozemkem. Zkoušela jsem také a... celý příspěvek >
Jmelí, 18.11.2017
Jelikož mne nebaví číst diskuse odprostřed, tak budu s dovolením pokračovat na konci. P.Karelka... ano stará jabloň je také hezký strom a že vám se nezdá její výnos a místo ní vysadíte 10 nových zákrsků, nemusí být směrodatné pro každého. Pro mne je... celý příspěvek >
Česnek 2017/2018, 17.11.2017
Budu reagovat i na předešlé, takže trochu odbočím. Chovám psy, takže ze zkušeností lidí i psů si troufnu tvrdit(tak jak už tu i padlo) že plísně napadají jedince oslabené - ať už jinou chorobou, atakem jiných organismů či nesprávnou (naší) péčí. Pes... celý příspěvek >
Co jí koza, 15.11.2017
Souhlasím.
Vlastní zelenina vs koupená - poměr cena: chuť, 13.11.2017
Ha, ha to jsme na tom (krom těch skal) prakticky stejněTo bylo řevu a facek, když jsme nechtěli jako děcka chodit na pole...
Vlastní zelenina vs koupená - poměr cena: chuť, 12.11.2017
Tedy pane Ivane, krásně jste to napsal I když u mne je to díky počasí z posledních pár let spíše o nervy přesto svou zahradu miluju. Kolikrát, když jsem sedřená doslova jak hov.do, tak dumám, co asi dělají ti lidé v panelákách? Když jsem byla pár dní... celý příspěvek >
Určení rostliny?, 12.11.2017
Brslen japonský.
Koňský hnůj?, 10.11.2017
Jasně, ono jde hlavně o to, co má kdo za půdu, jak velký pozemek obhospodařuje atd... myslím, že všechny vypsané postupy použití hnoje jsou v pohodě. Když vidím v nějakém zahrádkéřském pořadu, jak jede s kultivátorem s pluhem a hlína se mu přesýpá,... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika