Příspěvky uživatele - 240.228

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řez přerostlých keřů, 9.3.2018
Stejně jako píše Lída, po odkvětu nejstarší dvě-tři větve vyříznu u země, zbytek pokrátím. Ani ne každý rok, mám toho tolik, že na nějakou estetičnost keřů nehledím, jsem ráda, že jsou velké a zaplnili prostor, který jsem zaplnit potřebovala. Zeď je... celý příspěvek >
Mráz - Euphorbia \\\'Ascot Rainbow\\\', 4.3.2018
Zahradníci mi vysadili pryšce v několika kultivarech, možná tam byl i tento. Zmrzly všechny do mrti. Dokonce i domácí mandloňové. Pak jsem udělala ještě i já několik pokusů a u nás vydrží jen ten mandloňový(chráněný pod stromy) a mnohobarevný.
Rozmarýn v zimě, 4.3.2018
Je vidět, že se mu daří. Já bych byla nadšená, kdyby,,jen" přezimoval Přezimuje venku? Vždyť jsme měli týden -19...to asi sotva
Rozmarýn v zimě, 3.3.2018
Tak mne ano, mne to překvapuje. Teplota je na rozmarýn myslím akorát, ale vy máte ve sklepě světlo? já mám sklepy bez oken, takže těžko. Zahubila jsem ho dvakrát. Jednou jsem zkoušela přezimovat doma v teple, podruhé v zahradním domku. V teple... celý příspěvek >
Proč mi usychají květiny?, 3.3.2018
Ano, přesně tak, jak píše Lída. Je to květ a i když tady dlouho, přeci jen nevydrží věčně. S květem ale zachází i mateční rostlina. I když jsem tam měla mlaďošků asi 5, nepovedly se ani odlomit a dopěstovat a když jsem seřízla mateční, aby měly... celý příspěvek >
Lopatkovec uvada, 3.3.2018
A nepřelévat! Jsem doslova hrobník lopatkovců máma už mi dala několik oddělků a nikdy mi nepřežili. ona mi pořád říkala: vy tam máte horko, ty ho málo zaléváš, on musí mít pořád mokro Minulý týden mi říká: zabila jsem ten jeden lopatkovec, pořád... celý příspěvek >
Juka (nejspíš) - žloutnutí listů, 27.2.2018
Zadavatelka nepíše, jak moc-málo zalévá a není poznat, jak daleko je od okna. Já bych rozhodně narvala co nejvíc k oknu a zalévala velmi mírně. Hnojit ještě ne, až tak za měsíc, dva.
Ze staré zahrady nová, přírodní zahrada, 25.2.2018
Pravda Konvalinka
Ze staré zahrady nová, přírodní zahrada, 25.2.2018
Stromky v hraně kaskády, jestli dobře vidím, stejně jako ten ořech si myslím, že by být mohly, ale jak to upravíte kolem nich? Tráva se na tom svahu bude sekat blbě, ale tak jde to, taky různé svážky máme. Nevím, ve kterém místě je ten průsak, takže... celý příspěvek >
Ze staré zahrady nová, přírodní zahrada, 24.2.2018
V těch fotkách se trošku ztrácím, ale ono to tak je, když nepřehlédnete celý stav svým okem. Nevím, co byl vlastně váš záměr, jak měla zahrada vypadat? Zatím je to trochu fotbalové hřiště Já plánovala, kreslila, měřila zahradu asi půl roku, než jsem... celý příspěvek >
Určení rostliny, 22.2.2018
Dracena. Uřízněte(jde to ztuha, možná lepší stříhnout zahradnickýma nůžkama) v jakové výšce je vám libo. Dobré je řez zavoskovat, ale nutné to není. Vyžene nejméně jeden nový výhon, blízko řezu. Takže nemá cenu uřezat je 20cm pod stropem. Spíš bych... celý příspěvek >
Co zasázet k bramborům, je to nutné?, 14.2.2018
Veškerou zeleninu si pěstujem sami. Tedy tu, co se běžně pěstovávala, už za časů mých prarodičům, my k tomu jen přihodili papriky, rajčata, melouny, cukety... Je na to potřeba hodně času - ten mám. A sil. Zatím mám Políčko máme rozděleno na čtvrtiny... celý příspěvek >
Půda pro záhon borovice a vřesu, 11.2.2018
Určitě by stačilo jen pod vřesy - tam bych ale zryla a cca polovinu nahradila smícháním původní zeminy, rašeliny a písku. Pod borovice stačí přimíchat jen ten písek(je levný) Na test vápna v půdě je nějaká finta, ale myslím, že se dá koupit i nějaká... celý příspěvek >
Usychání větví tlustice, 10.2.2018
Nejsem na sukulenty odborník, tedy nevím, jestli to může být i nějaká choroba, ale dle zkušenosti budu celkem s jistotou tvrdit, že přelité jsou. Tuhle ošklivou, už asi nezachráníte, odlomte si živé konce a zasaďte znovu. Máma tlustici pěstovala v... celý příspěvek >
Zvadly bramborik - moc chladno?, 10.2.2018
Před pár lety jsme jedno takové místo náhodou objevili na výletě v okolí Brna. Bylo to ve skalách nad přehradou a ano, bylo to skoro suťoviště, s trochou listovky. Mám je v zahradě také(ne odtud!) vysadili mi je zahradníci, ale právě jsem netušila,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika