Příspěvky uživatele - 240.228

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Škodí kachny v okrasné zahradě?, 10.2.2018
Mám na to stejný názor jako pan Stanislaw. Bohužel neporadím, kachny jsem nikdy nechovala, nevím přesně, jestli by i kytky uždibovaly či ne. Mám jezero, kachny bych měla ráda, lítají k nám taky celkem často, ale pes je na pokoji nenechá. Ty naštěstí... celý příspěvek >
Půda pro záhon borovice a vřesu, 9.2.2018
Záleží, jakovou máte tu původní hlínu. Pokud není moc s vápnem, stačí přimíchat hodně rašeliny a kopaného písku. Pokud vápenou, budete muset vyměnit všechnu.
Zvadly bramborik - moc chladno?, 9.2.2018
Aha, takže ono se to dá vysvětlit i takhle - vědecky Díky
Zvadly bramborik - moc chladno?, 9.2.2018
Ne, že bych s váma nesouhlasila  obaly na květináče jsou jen na parádu a na 100% zahubení kytek, ale sama je samozřejmě používám a tudíž kytky pravidelně obměňuju Jen k tomu zalévání. Moje máma měla doma kytek desítky, možná přes sto(už kvůli... celý příspěvek >
Už vám leze podzimní česnek?, 31.1.2018
Petře(z Bratislavy) možná se mýlím, ale přijde mi, že ho sázíte hodně plytko(málo hluboko do země)
Už vám leze podzimní česnek?, 31.1.2018
Já jsem ráda
Už vám leze podzimní česnek?, 30.1.2018
Sázený pár dnů před svátky - zatím nic.
Magnolie Genie, 28.1.2018
Nejsem žádný odborník, ale přijde mi, že to není žádná nemoc, ale všechno je to fyziologické, jsou to reakce na různá traumata: vylomená větev, ať už špatným střihem, nebo možná větrem(a neošetřená) možná i nějaký mrazík na mladý stromek... Je to... celý příspěvek >
Kvalitní krmivo, 21.1.2018
Ještě doplním, že na opravdových superprémiových granulích je specifikováno(jak se píše nade mnou) o jaké maso se jedná, tedy čerstvé, sušené, moučka..A pokud jste si hodnocení rádce dočetla do konce, tak jsou tam složky, které se do prémiových krmiv... celý příspěvek >
S.O.S. pro palmy, 11.1.2018
Na červce se tuším prodávají takové ty tyčinky, co se zapíchají do květimáče. Pravda, chemie to je, ale nestříkáte si to po bytě. Jestli a jak dobře to zabírá, vyzkoušeno nemám. Hlavně tak moc nezalévejte, je to horší, než nechat vyschnout.
2měsíční štěně rovnou ven do boudy?, 5.1.2018
Já naopak nejsem zastáncem psů v baráku(bytě) a nejhorší pro psy je to braní na noc domů. Ještě tak do nějakého nevytápěného přízemí(dílny) ale do teplého baráku ne. Pes se blbě nasrstí, pokud správně, je mu v baráku pak horko. Samozřejmě bych ven na... celý příspěvek >
Už vám leze podzimní česnek?, 5.1.2018
Tady na Horňácku a nám, co jsme česnek sázeli týden před svátkama česnek ani nepučí. Měla jsem dnes ráno vyhrabaný jeden stroužek, ten měl hezké kořínky puštěné, ale ani náznak zeleného
Pes s citlivým zažíváním - strava, 23.12.2017
Šmarjá, teď to teprve po sobě čtu a mám to jak hotentot a samá hrubka! Muž mi hučel za ušima, že máme jít motat ven světýlka na chvojku a už bude tma, tak jsem to po sobě nekontrolovala, k tomu vynechává klávesnice... Omlouvám se, Konvalinka
Pes s citlivým zažíváním - strava, 23.12.2017
Tak to s váma samozřejmě souhlasím. Bohužel šlechtěním jsme psům niak nepolepšili, právě naopak. Náš skorošpic se také dožil 17let a nikdy mu nic nebylo. Chodil jen na očkování. Krmený byl stejně. Po vánocích se mu schrnulo všechno zbylé cukroví,... celý příspěvek >
Pes s citlivým zažíváním - strava, 23.12.2017
Trochu to rozeberte, moc jsem to nepochopila. Proč by mělo záležet na tom, co je to za psa? Všichni mají předka vlka a jsou to šelmy psovité. Tedy i strava by měla být u všech stejná. Když je to čivava, nebudu ji přežírat a budu dávat maso s kostí,... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika