Příspěvky uživatele - 240.228

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Koňský hnůj?, 9.11.2017
Koňským hnojem hnojím asi 12let., mám stáje za barákem. Nechám si na volný pozemek před barákem navézt několik vleček a nechávám zrát, i několik let. Mezitím se odebírá už z druhé, uzrálé hromady. Výsledný produkt je... něco jako kompost. Vozím si to... celý příspěvek >
Co jí koza, 7.11.2017
Tak my jsme kozy u tchánů měli a také tchán brblal, že jsou mlsné. A mrkněte na stránky chovatelů, stačí zadat,,je koza mlsná?" Jeden soused tu má ovce, ta zahrada byla po zimě snad bez snítka trávy, stromy odkorněné až kam dosáhly. A to tam byly jen... celý příspěvek >
Co jí koza, 5.11.2017
To spíše ovce. Koza je poněkud vybíravá. Ne nadarmo se říká: mlsná jako koza... Konvalinka
Kde sehnat celé plody baobabu?, 5.11.2017
Za co? V zahradě se snažím, ale pěstitelka pokojovek zrovna moc úspěšná nejsem, spíš bych se titulovala vražedkyně pokojovek Ale baví mne zkoušet nové a nové kytky, třeba to některá u nás přežije Vyrostla jsem v domě, ze kterého mamka vytvořila... celý příspěvek >
Popraskání mrkev, 5.11.2017
Je to změnama vodního režimu(sucho-zaprší) a teplot. My jsme mrkev vykopali dřív, než u nás začalo trochu pršet, takže naopak tak hezkou mrkev jsem už léta neměla
Kde sehnat celé plody baobabu?, 4.11.2017
Já ne, já na vysazení, to by asi z těch dekoračních nešlo, bůhví čím to napatlali. Na Aliexpresu jsem objednávala různá semena několikrát, dohromady cca 50 druhů. Jen jednou mi vzešla a bylo to úplně něco jiného... Jelikož většinou vím, jak semena... celý příspěvek >
Kde sehnat celé plody baobabu?, 4.11.2017
Bohužel nevím a také bych ráda sehnala. Až objevíte, dejte prosím vědět
Co to je za rostlinku?, 4.11.2017
Olina má pravdu. Tohle je přímo tlustice. A tedy řadící se do sukulentů.
Yucca - žloutnutí listů, 29.10.2017
Ne, teď určitě už nehnojte. Zalévala bych jednou za 14dní, třeba si vyhraďte určitý den, ať víte: v pondělí se zalévá(minulý týden jsem nezaléval, takže tohle pondělí už budu)
Kotvičnik, 28.10.2017
Když je tady teď diskuse o kotvičníku jsem si vzpomněla, že je to tak 14dní, co tchán kňoural, že mu ho tchýně nechce vysadit. Tak si říkám, že mu ho někam zapíchnu, já mám místa dost. Nemáte někdo semínka navíc? A ještě k tomu užívání. Pane... celý příspěvek >
Mnohonožky... Jak na ně?, 27.10.2017
Tak já jedinou... nechte je žít. Jinak, mnohonožky se prý množí v humusu.Tak zjistěte, kde se množí vám a to místo odstraňte. Konvalinka
Česnek 2017/2018, 26.10.2017
Už několik let sázím česnek mezi vánočními svátky. Zpočátku to bylo do lepivého marastu, teď po tom, co tam několik let valím všemožný humus, je to už jednodušší. Nikdy neměl žádnou chorobu, nemořím. Letos jsem měla na rozdíl od příbuzných a známých,... celý příspěvek >
Yucca - žloutnutí listů, 23.10.2017
Můžete zalévat i častěji, ale ne moc. Jde hlavně o to, aby zemina nebyla neustále vlhká, ale mezitím i vyschla a hlavně o to, aby po zálivce nestála delší dobu ve vodě(v podmisce či obalu) Zalít a za hodinu podmisku vylít. Zkuste prohmatat kmínek u... celý příspěvek >
Identifikace dřevin, 22.10.2017
Nemám tyhle,,chvojky" ráda neb se v nich vůbec nevyznám Ale ani mne to nějak netrápí, obejdu se i bez tohoRozeznám jalovec od tisu a tím to myslím končí Ne, že bych je na zahradě neměla, nějaké mám, hezky sortiment rostlin doplňují. Ačkoliv bych... celý příspěvek >
Identifikace dřevin, 22.10.2017
Ptačí zob to je, to druhé je některý ze skalníků (cotoneaster) V tůjích se ale nevyznám
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika