Příspěvky uživatele - 240.228

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pes s citlivým zažíváním - strava, 21.12.2017
tak to jste jedni z mála, kteří se z toho vyhrabali a ještě tak krásný věk. Skoro závidím, nám jeden pejsa umřel před dvěma lety a nebylo mu ani 8. No... berňucha Pořád si vyčítám, že jsem je nechala průjmovat dva roky, než jsem přešla na maso. I to... celý příspěvek >
Pes s citlivým zažíváním - strava, 21.12.2017
Pes na dvorku u dědy, viděl maso tak maximálně v neděli, co se mu daly zbytky od oběda a vařené z polívky. Jinak dostával taky od oběda, ale maso v tom nebylo sami jsme ho nejedli. Rád vyžíral pro prase, tedy vařené brambory se spařeným šrotem. Každý... celý příspěvek >
Pes s citlivým zažíváním - strava, 21.12.2017
A jmenovali se Hills či Royal Teď už se pravda objevily i kvalitnější, třeba Trovet, ale ty většinou doporučí, až kkdyž je fakt zle. Konvalinka
Pes s citlivým zažíváním - strava, 20.12.2017
K tomuto jen dodám: všechny granule budou lepší, než ty ze supermarketu. Ale: žádný veterinář vám kvalitní granule nedoporučí, ale jen ty, co vyrábí firmy, živící se tím, že sponzorují vety a na oplátku oni doporučují jen a pouze jejich... celý příspěvek >
Pes s citlivým zažíváním - strava, 18.12.2017
Psu s citlivým zažíváním, bych v prvé řadě dávala jen maso, ne granule. Jinak... jak se to u vašeho psa projevuje? Hodně psů špatně tráví obiloviny, tedy bych, jak už tu bylo řečeno, vybrala na nějakém granulovém e-shopu bezobilné řady. Granule ze... celý příspěvek >
Jak jste na tom s vláhou v zemi, 11.12.2017
Jak je vlhko? Já nevím Prostě je. Něco sem tam napadne, sem tam sprchne. Za listopad 40mm, prosinec už 19mm. Sadila jsem česnek, lepila jsem ho tam jak vlaštovka hnízdo(počítala jsem s tím) Do jílu když naprší, tak vláhu drží hooodně dlouho. Ale jak... celý příspěvek >
Sladké řepy z hypermarketů, 6.12.2017
Už asi 5let s přestávkou jednoho roku, se nám neurodilo skoro nic či vůbec nic z jablek, takže jsme nucení si kupovat jablka od velkopěstitele, Itala, co si tu nedaleko koupil(vysadil) sady. Jablka jsou samozřejmě i o něco levnější než v marketu a... celý příspěvek >
Česnek 2017/2018, 3.12.2017
No, jelikož jsme zorali den před mrazem a sněhem, musím také vydržať Zatím nijak nehysterčím, ani kdyby to nevyšlo, hlady nepomřeme Už léta sadím kolem Vánoc, takže se nechám počasím překvapit. Kdyby zůstal sníh, byla bych asi i raděj, co nesnáším -... celý příspěvek >
Kolik ovoce denně sníte?, 1.12.2017
S mužem nepijeme, tudíž pálení je něco absolutně mimo nás(pominuli, že jsem vyrostla v Pálenici, kde byli zaměstnaní oba mí rodiče) využiju maximálně rum na pečení a slivku, když chci udělat nějakou bylinnou tinkturu... a tolik nám dají příbuzní.... celý příspěvek >
Kolik zeleniny denně sníte, 1.12.2017
Tak jsem nad tím přemýšlela při té vedlejší zelovocné diskusi. Počítá se i ta zelenina na vaření tedy? Dneska jsem čuměla do mrazáku, co by se tak dalo použít k výrobě nějakého oběda a našla nějaké párky od léta(původně pro návštěvu do listového... celý příspěvek >
Co je to za květinu?, 28.11.2017
Eucharis(líbenka)
Co jí koza, 26.11.2017
A příspěvek o něco výše: nepochybuju, že koze chutnaly ty dobroty, co jí pán podstrojoval, vajíčka, med... jen si myslím, že to zrovna pro přežvíkavce není strava dobrá. Ony dětičky by také nejraděj žr.ly jen hranolky
Co jí koza, 26.11.2017
Ale to, že koza žere, jí přiřknul člověk. Možná si koza myslí, že ona jí a žere člověk. U některých jedinců o tom ani nepochybuju Konvalinka
Zakrytí záhonu netkanou textílií?, 26.11.2017
Ještě mne napadlo, ale netuším, jestli to není jen nějaká místní pověra ale: jak už jsem psala, letos jsem česnek okopala vícekrát, než je u mne zvykem. Byl vedle rajčat, takže když jsem třeba vylamovala zálistky a viděla, že v česneku je zase... celý příspěvek >
Zakrytí záhonu netkanou textílií?, 25.11.2017
Lído, ani pod netkanku se voda moc dobře nedostává, i když je všude psáno, že ano. Já mám zahradu mírně svažitou a voda z ní hodně odteče. 5ekla bych, že když potřebuju, aby bylo pod netkankou vlhko, musím ji zalít o hodně víc, než záhony kolem. Ano,... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika