Příspěvky uživatele - 240.228

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za keř, 21.10.2017
Ano, starček, to je to, co jsem měla pořád před očima, jen jsem nevěděla co a odkud. Je to z encyklopedie, kde je zařazený mezi keře.
Neznámá stará výtečná podzimní odrůda jabloně, 21.10.2017
Zadavateli, jestli vám jde o to, jabloň zachovat, když tahle už dosluhuje, tak si zasaďte jakoukoliv jinou a naroubujte Děda tak rouboval už i na staré jabloně, vždycky na nějakou větev různé odrůdy. Asi to bylo: na letní-letní, na... celý příspěvek >
Co je to za keř, 19.10.2017
Nic si z toho Lído nedělejte, mě když ráno u compu svítí sluníčko do obličeje, tak tam vidím všechno možné, jen ne to, co tam opravdu je Té šalvěji se to trochu podobá, ale některé listy jsou více hladké, takže ojíněné(ano, to je to správné slovo,... celý příspěvek >
Vyschlý rybník - co dělat, 18.10.2017
Aha, já to špatně pochopila, myslela jsem, že už přitéká, jen tak slabě, že to asi nestačí... Byl jste se podívat směrem k prameni, jestli se tam neudálo něco... nevím, třeba do toho někdo zasáhnul, udělal si přítok na svůj pozemek např. Znám to ze... celý příspěvek >
Co je to za keř, 18.10.2017
Pokud dobře vidím, tak to Lído není pamašované, ale spíš,,chlupaté", jako by šedě ojíněné..Ale vím houby... co to je Něco mi to připomíná, ale nemám čas pátrat, musím zase do zahrady. Pan Josef nám to stejně za chvilku písne Konvalinka
Vyschlý rybník - co dělat, 17.10.2017
Jo ták, to bude asi hodně velký rybník... Proč vlastně nestačí přítok? Je pořád o hodně menší, než byl doposud?
Neznáte ji?, 17.10.2017
Pokud nejsou k dispozici mladší na sušení do kyselice či kulajdy na zimu, je dobráZadavatelko, můžu se zeptat, odkud pocházíte? Tedy alespoň přibližně? U nás na Moravě je právě václavkama letos doslova poseto. Včera jsme byli se psy v lese nad... celý příspěvek >
Vyschlý rybník - co dělat, 16.10.2017
Dovézt nárazově cisternu vody?
Lucky bamboa, 16.10.2017
Nóó a ona dracena moc dlouho ve vodě stát nevydrží, fakt postupně uhnívá. Nemohla by jste si ji prostě normálně zasadit?
Kustovnice, 16.10.2017
Zdravím a prosím o radu. Už jsem toho načetla hafl a pořád si nejsem jistá, co mám. Tchýně mi přinesla od příbuzných odkopky kustovnice. Oni mají v zahradě vysazenou a tak mi odryla. Má to ale houby kořeny, spíš kůlový, který přeryla a skoro žádné... celý příspěvek >
Mrazuvzdorné trvalky, 16.10.2017
Tak jen opatrně, ať vám to nepraskne, nerada bych, aby to bylo na mne Inspiraci vám tu dali hezkou, tak ať se daří. Pak nafoťte výsledek vaší snahy
Mrazuvzdorné trvalky, 15.10.2017
Obávám se, že pokud je to bez odtoku, musíte mít truhlík umístěný tak, aby do něj nepršelo. Po několikadenních deštích, by jste to utopil. Má-li být někde v prostoru, odtok bych vyvrtala. Konvalinka
Neznámý strom, 14.10.2017
Řešetlák jsem poznala, chodím kolem jednoho denně se psem. Ale ta krušina, mi byla strašně povědomá(kůra) strašně podobná (myslela jsem, že je to snad stejný, jen jinak nafocený) prostě asi taky řešetlák Díky za určení, měla jsem z toho hlavu v pejru... celý příspěvek >
Ježek - blechy, 11.10.2017
Jéé, já jsem husa! Fotopast mne vůbec nenapadlaJá už jim právě před lety podobný příbytek vyrobila a vydlábli se mi na něj Na jaře pak srpem šmrdolím suché trávy, zaseknu do trsu, protože jsem viděla že je část vyhnilá tak, že to vydloubnu a bylo to... celý příspěvek >
Zarytí listí řepy, 11.10.2017
Zaoráváme prakticky všechno, co v zahradě zůstane. Listí z řepy, z topolů kolem, mrkev, celer petržel(co si příbuzní nevemou pro králíky) posekanou trávu, afrikány... Konvalinka
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika