Příspěvky uživatele - 240.228

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ježek - blechy, 11.10.2017
A máte návod, na to dílo? U nás za chvíli proběhne poněkud rizikové drcení chrastí, pod kterým ježek bydlí každý rok. Máme toho za dva roky víc, než obecní skládka a tak nám to obec veme jejich průmyslovým drtičem. Tři roky zpátky je málem sejmuli,... celý příspěvek >
Nova puda, 11.10.2017
Hlínu bych nevozila, tu trávník v jílovici nepotřebuje. Co potřebuje, jak už je nade mnou psáno, je provzdušnit pískem. Takže bych navezla a rozházela na stávající tatrovku písku a na jaře zrotavátorovala s srovnala. Po vyskočení plevelů postříkala... celý příspěvek >
Alergie na chlupy, 10.10.2017
Pokud je to alergie na roztoče z budky, kterou nebudete čistit denně, ale byla to ojedinělá záležitost, tak bych si rozhodně na to nenechala napsat Prednison. Stačí nějaký Zyrtec, Clarisin, či na předpis Dithiaden, který řeší momentální alergickou... celý příspěvek >
Pes mi přeskakuje plot, 10.10.2017
Krom toho, že se pes nudí, udělejte na plot alespoň nástavbu ohnutou směrem dovnitř(jako bývaly kolem vězení např.) Cvičíte s ním i něco? Stopy, vyhledávání(lidí, předmětů) Mám samojeda a když jsem si ho pořídila, byl k neutahání. Ze zahrady... celý příspěvek >
Šafrán setý - pěstujete?, 9.10.2017
To se nesmí ani vzít sazeničky od sousedů? Já myslela, že jen ve volné přírodě(je mi jasné, že oni je mají asi odsud) Ale i zahradnické shopy, prodávají různé chráněné rostliny, co snad legálně pořídily a pak si namnožily. Jak velkou mají ochranu,... celý příspěvek >
O jakou pokojovou rostlinu jde?, 2.10.2017
Je to kala. Listy tak mají vypadat. Přesazovat jste ji neměla, protože teď bude zasychat a na jaře vyraší znovu a pokvete. Přestaňte zalévat a nechte úplně uschnout.
Je to trnka?, 29.9.2017
Trnka to je a spést... snad ani s ničím. Modré ojíněné kuličky na trnitém keři... nic mne nenapadá Konvalinka
Plectrantus rýmovník, 29.9.2017
Tipla bych, že přelitím, moc vody nemá rád. Jelikož ho mám na úpalu a zalévám velmi zřídkakdy, tohle jsem na něm ještě neměla(a že už jsem kytek zahubila) takže bych tipla to přelití. Určitě nesmí stát voda v misce. Konvalinka
Co je to za rostlinu, 28.9.2017
Ořechoplodec (Caryopteris clandonensis) Zapíchněte do zeminy, ve vodě si myslím nezakoření. Ale zkušenost s tím nemám, mě se množí semeny.
Albizie Chocolate - uvadá?, 26.9.2017
Chtěla jsem také napsat, že jste ji nejspíš utopila. Není to bahenní rostlina, je podzim, není už ani takové horko, aby půda vysychala a prší dokonce i u nás, tak to už snad všude (nejspíš i na Sahaře) Stačilo zalít po výsadbě pořádně a už víc ne.
Rajčata 2017, 24.9.2017
Po přečtení nedávného článku v jistém deníku, jsem lehce skřípala zubama nad redaktorkou, která se pozastavuje nad slovenskou moderátorkou či doktorkou, co mluví slovensky u nás(divné, že se nikdo nepozastavuje nad Američanem, co mluví anglicky..no... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 24.9.2017
Daníku, dopadli jsme stejně Rajčata pořád krásná, vijany obsypané, až na zem, mysleli jsme, že letos snad budem sklízet do zimyNaprosto stejně, až s křížkem po funusu nás napadlo, že jsme měli obrat všechno, co bylo alespoň trochu oranžové. Celou noc... celý příspěvek >
Identifikace plevele, 19.9.2017
Vypadá to jako louka, proč ho chcete vylikvidovat, vlastně? Snad by pomohlo častější sekání...
Co je to za plevel a jak ho zničit?, 16.9.2017
Viděl jste někdy pole, kde je rozhozena svazenka(u mne i ty afrikány) na zelené hnojení a pro včely? No, počítat ty rostlinky nebuduale pokud mezitím vyroste přibližně stejné množství sazeniček laskavce, jak to chcete okopávat? Bohužel fotky jsem... celý příspěvek >
Co je to za plevel a jak ho zničit?, 16.9.2017
To máte určitě pravdu, pokud vám nevyraší jako mě, v milionu rostlinek svazenky a afrikánů...
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika