Příspěvky uživatele - 168.81

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Očkování lísky turecké, 19.8.2019
Ale jejdamane, Vy s očkováním (ještě lísky) naděláte štráchy. Vemte zítra nožík, pásku, proutek (s očky), možná brýle a šup. A je to. Když půjde kůra odchlipovat, tak to nejspíš dopadne dobře a můžete říct: taky jsem očkoval lísku. Žádná škoda... celý příspěvek >
Očkování lísky turecké, 19.8.2019
Lísku tureckou jsem nikdy neočkoval. Očkoval jsem odrůdy Lísky obecné mezi sebou. Ale mohlo by to být podobné. Očkoval jsem začátkem prázdnin loňské zastíněné pruty T řezem. (Ty jsem pak vyklonil z keře a výhonky z oček zakořeňoval k... celý příspěvek >
Odroda egreša, 11.8.2019
Co je na obrázku za angrešt nevím, možná nezralý. Červených, kulatých, beztrnných může být víc. Zrovna dnes jsem červený, kulatý, s chlupatými plody, ale trnitý semenáč vykop. Byl citlivý na padlí. Pax je hodně typický. Zralý má hladké plody bez... celý příspěvek >
Kráľovná Viktoria, 11.8.2019
Já měl letos Viktorku tmavě modrou (to mě překvapilo, tak ji neznám). Sousedům také chutnala a asi ne jen ze zdvořilosti, protože se ptali, jestli ještě mám. Už nemám, nebylo jich moc, ale byla výborná. JG
Melouny 2019, 9.8.2019 Obsahuje fotku
Od roku 2017 pěstuji melouny. To jsem dostal darem sazenici. Před tím jsem rostlinu melounu vůbec neviděl. Pěstuji v poloze 450 m/m a pěstování melounů je pro mne snadné, proti jiným druhům „jde samo“. Pěstuji na „záhonu“, kde jsem hromadil,... celý příspěvek >
Kráľovná Viktoria, 1.8.2019
Nestihla, ale. Dnes ráno jsem si jeden pěkný plod (není jich moc) utrhnul a byl zralý, dobrý. Když to porovnám s Topfirstem (také jich není moc), který jsem jedl včera a byl ještě dost kyselý, tak Viktorka zralejší, lepší. (Pro porovnání: Zralou mám... celý příspěvek >
Meruňka Bergeron, 30.7.2019 Obsahuje fotku
Tak i na Valachoch už Bergeron dozrál. Ať ho mačkám, jak ho mačkám, u nás na Vysočině (450 m/m) furt jak šutr. JG
Kráľovná Viktoria, 30.7.2019 Obsahuje fotku
Tak letos Viktorka dozrát v červenci nestihla. Vysočina 450 m/m. JG
Avalon Pride, 29.7.2019 Obsahuje fotku
Broskvoním nerozumím, a tedy nevím, jak to s nimi je. A posprávnu ani s žádným „teplomilným“ ovocem. Mám jen tenhle Avalon (na St. Julien) zasazený v květnu 2017 (jinde už nic neprodávali). Měl letos necelých 50 „kuliček“. Něco přišlo pryč, takže... celý příspěvek >
Poradíte škůdce na rynglích?, 24.7.2019
Zvláštní, že na otázku nikdo neodpoví. Buď jsou všichni na prázdninách, nebo jim otázka připadá příliš hloupá. Na obrázku je svlečka (exuvie) larvy, kukly slunéčka, která jako larva hubila mšice. Škůdci jsou mšice, ne slunéčka! Co si prolistovat... celý příspěvek >
Rajčata 2019/2, 24.7.2019 Obsahuje fotku
Rajčatoviště nemám. Sázím „jednotlivě“, kde je místo. Start a Stupické trochu trhám, Tornádo se zatím ještě jen připravuje. Hnojím jetelem. JG
Určenie odrody, 24.7.2019
Opravdu zajímavá a pěkná ta ryngle Ulena (čtu o ní poprvé). Ale „naše“ neznámá to nebude. Rozdíly: Ulena v polských nížinách začíná zrát počátkem srpna. Jde od pecky. Neznámá zraje na Vysočině (450 m/m) obyčejně v polovině července (předhání... celý příspěvek >
Určenie odrody, 22.7.2019 Obsahuje fotku
Naše neznámá dozrává (je jedlá) už i u nás. Chuť je výrazná. Kdyby šla od pecky, byl by komfort jídla lepší. JG
Avalon Pride, 21.7.2019 Obsahuje fotku
Druhý obrázek.
Avalon Pride, 21.7.2019 Obsahuje fotku
Avalon přišel. Začíná mi dozrávat. „Jsou možná hezčí broskve, mají větší třpyt“. Ale v okolí moc broskvoní není. Je to moje první a jediná broskvoň. Mimo cca 15 min. stříhání za rok nemá jinou péči. Do „důchodového věku“ jsem broskvoň zblízka neviděl... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika