Příspěvky uživatele - 168.81

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Podnože - jabloně, hrušně, 9.7.2019
A jabloň (Ametyst) na hlohu taky roste. Už třetí rok. To jsem zase vyzkoušel já. JG
Stále plodící maliny, 7.7.2019
My, na Vysočině, na „horách“ (vopičích), konkrétně 450 m/m nemáme nyní málo jiného ovoce. Asi v žádném období ho nebude víc. Máme mimo malin: meruňky (Leskora), rybíz červený (Jonkheer), rybíz černý (Sofijevská), angrešt (Niesluchowski), jostu,... celý příspěvek >
Posekaný rybíz + angrešt, 24.6.2019
Vypomůže Vesnička má středisková: „Měl jsi štěstí Jaromíre, na funkci to nebude mít vliv. Jako na funkci rostlináře? No… to už vůbec ne.“  JG
Bílé fleky na bílém rybízu, 15.6.2019
Za své zkušenosti se domnívám, že se jedná o americké padlí angreštové. Zdroje ale uvádí, že červený/bílý rybíz nenapadá (i když možná už na tom úplně netrvají). „jak se zbavit těchto fleků na listech rybízu“? Chemicky (to si najdete) nebo... celý příspěvek >
Očkování, 13.6.2019
Pro pana Mimmo: Bouřka je prevít, tedy vítr a pytlík. Vynalezl jsem klícky na rouby s pytlíkem (roubování narašenými rouby). Buď ze zkřížených oblouků „U“ dvou drátů nebo z trubičky králíkářského pletiva. Obojí uchyceno úvazkem pod roubem. Pak pytlík... celý příspěvek >
Očkování, 13.6.2019
Mikroténovému pytlíku bych se snad raději vyhnul, dával jsem, dobré, ale pracné (chce to pečlivost; místo papíru jsem dával alobal). Roubovat do rozštěpu myslíte do zeleného, letošního výhonu? Co se týká vyrašení letošních oček, na to moc nevěřím.... celý příspěvek >
Očkování, 12.6.2019
Když už tady je toto vlákno o očkování, tak bych ho využil k dotazu. Jezdívám silnicí, kde bývala alej višní a třešní. Zbývá už jen pár ubohých stromů. Jedním z nich je višeň. Určil jsem si, že Köröšská. Ale nebyl to nikdy velký strom, jak by měl... celý příspěvek >
Bodruška Hrušková, 26.5.2019
Ano, jsou to potvory. Na staré, prořezané hrušni, když raší vlky, tam by to člověk možná i přivítal. Nebo by to alespoň tak nevadilo. Ale tam je není vidět. Nu, co naplat, hrušeň je „tvrďák“ a je dlouhověká. Tak si počkáme.  JG
Bodruška Hrušková, 26.5.2019
Také jsem si dneska všimnul na jedné dvouleté hruštičce pěti svěšených výhonků. A budou asi další. A patnáct jich asi celkem ani neměla. To už máte vlastně hruštičku skoro zapěstovanou. Navíc mám ještě „potěšení“ s merou a hálčivcem. Bez škůdců, to... celý příspěvek >
Čínské zelí, 22.5.2019
Domnívám se, že Štětka soukenická paní Marii Kláře doroste. A nemusí ani hodně zalévat, přihnojovat. Je dobrá na boreliózu? JG
Neznámý plevel, 22.5.2019
Mně to připadá spíš jako Pohánkovec japonský, ale krásně visící. Prý výborná zelenina. Možná na suši(t)? JG
Chov kachen, 20.5.2019
Ále, nechte nemocnou kačku být. Jestli chcete oživit svoje jezero, pozorovat vodní žoužel, pořiďte jim nějaké nenápadné krmítko, hnízdní budku nebo odpočívací místo (třeba kousek starého dřeva) a ono něco přitáhne. I zdravé. A to je pak radost se... celý příspěvek >
Chov kachen, 19.5.2019
Myslím, že pytláctví se může dopustit i člověk, který ve svém sklepě zavře zvěř, která mu tam chodí na brambory. Rozumím, že kačky je vám líto, ale příroda má svůj zaběhnutý řád. I to odcházení. Protože jinak, jak řekla liška (Exupéry): „Stáváš se... celý příspěvek >
Chov kachen, 19.5.2019
Hm, jak se dá chytit divoká kachna, to bysme asi zabíhali do „oboru“ pytláctví. Na to jsou někteří lidé citliví. V tuhle dobu by se měla divoká kachna věnovat mladým, že je nemá, znamená, že se jí něco přihodilo. Zdraví nebo zničení hnízda. Třeba... celý příspěvek >
Chov kachen, 19.5.2019
Podívejte se na popis příznaků syngamozy. Také spolknuté vlákno, smyčkou zachcené kolem jazyka. JG
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika