Příspěvky uživatele - 168.81

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Semenáčky révy, 19.6.2020
Dobrý den. Rád bych se zeptal zkušených pěstitelů, jak se jim daří semenáčky révy a co se od nich dá očekávat. Roste mi několik semenáčků. Do úvahy přichází semínka odrůd Platovskij, Solaris a Sfinks (jiné nemám). JG
Zaschnutí výhonků z roubu, 9.6.2020
Štěpař pečlivý. Srůst na obrázku je bezvadný, výhony parádní, listy čisté a velké. To prostě růst musí. (Ale na mechanickou pevnost srůstu bych ještě moc nevěřil. Budou bouřky. Vyvázání k hůlce určitě neuškodí.) Uschlý konec výhonu, asi... celý příspěvek >
Očkování meruněk a nektarinky, 5.6.2020 Obsahuje fotku
A ještě fotka zakořeňovaného řízku myrobalánu s očky meruňky, pod průhledným kbelíkem, zastínění cihla. Poroste? JG
Očkování meruněk a nektarinky, 5.6.2020 Obsahuje fotku
Ještě druhá fotka trochu ze strany. JG
Očkování meruněk a nektarinky, 5.6.2020 Obsahuje fotku
Chtěl bych navázat dnešními fotkami meruňkových výhonků na svůj minulý příspěvek. Všechna očka nějak raší. Nejdelší výhon je dlouhý asi 50 cm, druhý „zakousl“ v polovině srnec, oba se rozvětvují, dva výhonky opakovaně sežrali nějací zapřádači... celý příspěvek >
Spálené mladé výhony, 24.5.2020
Děkuji.  Není zač. Letos to bylo v daleko větší míře.  A kdyby jen bodrušky, ale i mery a vlnovník. Pakáž jedna škaredá. JG
Identifikace rostlin, 21.5.2020
No, přijde na to. Zapěstovat výhony nebo kmínek a může si i vyzkoušet letní očkování slivoní, meruňky, broskve, nebo pak příští jaro roubování. JG
Spálené mladé výhony, 15.5.2020
Nevím, co všechno vaše hrušky trápí, ale na fotce s dlaní je vidět typické napadení Bodruškou hrušňovou. JG
Kanadská borůvka-škůdce?, 15.5.2020
Jsou to normální projevy napadení Puklicí švestkovou. JG
Identifikace rostlin, 14.5.2020
Asi myrobalány. JG
Rybíz se semen, 10.5.2020
To tedy nevím. Nesledoval jsem to. Semenáček plodí ve stejné velikosti keříku jako běžná sazenice z řízku. První rok po vyklíčení je to většinou drobná rostlinka. Někdy 5 cm, někdy 15 cm. Pak už může dál růst jako běžně zasazený řízek. U toho řeknu 2... celý příspěvek >
Rybíz se semen, 6.5.2020 Obsahuje fotku
Panečku, to je ale délka, pane Waltře. Na semenáček s takovým hrozínkem (cca 30 kuliček) jsem ještě nenarazil. Mám teď i Tatran, který se mi taky blíží k 30 kuličkám. Výnosem mě zaujal Svjatomichajlovský. Na „nové“ zahradě jsem teď... celý příspěvek >
Hnědnutí trávníku, 27.4.2020
Myslím, že po slovensky Stavikrv vtáčí, česky Rdesno (Truskavec) ptačí. JG
A přece není po meruňkách, 20.4.2020 Obsahuje fotku
Chtěl jsem ještě přidat obrázek Bergeronu. JG
A přece není po meruňkách, 20.4.2020 Obsahuje fotku
Taky se mi zdá, že po meruňkách letos úplně není. Leskora, Vysočina 450 m/m, dnes. „Monča“ vidět není. JG
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika