Příspěvky uživatele - deerslayer

Čo to je za chorobu či škodcu?, 12.4.2014
Ja som sa to presne tak snažil robiť, ale asi som tomal brať z väčšej vzdialenosti...
Čo to je za chorobu či škodcu?, 12.4.2014
KUKY---keby nosil klobúk, z úctou "smeknu", lebo na tých fotkách je fakt prd vifieť... teraz som trocha googlil, tiež si myslím, že je to méra... Na ochranu sa uvádza Nurelle, Vertimec a Nomolt, prípadne olejovité prípravky určené na predjarné... celý příspěvek >
Čo to je za chorobu či škodcu?, 12.4.2014 Obsahuje fotku
Dnes, keď somprišiel na chalupu, ma sused upozornil, aby som si skontroloval jablone, on vraj musel striekať proti húseniciam. Skutočne som síce na napadnutých listoch sem-tam takú 2mmzelenú húseničku našiel, ale neviem, či je to skutočný škodca... celý příspěvek >
Moja švestkomeruňka, 12.4.2014 Obsahuje fotku
 ...tak... jeden postrek pred kvetom proti monilioze nestačil... takto som dopadol... čo s tým?...zlikvidovať celú navrúbľovanú časť alebo dokonca celý strom? Ako rýchlo sa monilioza šíri pletivami smerok ku kmeňu?
Moje nové tekvice 2014, 11.4.2014
Dám to na dve kolá, prvé dnes, druhé o týždeň
Hybrid švestkomeruňka, 28.3.2014
...pán Paľo, mne sa vtedy tie vrúble Melitopolskeho neujali, takže nemám k tomu ako zaujať stanovisko. Dapple Dandy z Uherského Ostrohu som zasadil pred rokom, teraz ide kvitnúť, zdá sa, na bielo...
Moje nové tekvice 2014, 28.3.2014
Otázka: Už začínate s výsevom do kelímkov pre vonkajšie pestovanie? Mňa to už pri tomto počasí veľmipkúša, ale myslím, že až tak okolo 10.4. to dám.  tekvice naozaj nerisknem dať von pred zmrznutými a tie predpestované majú sklony sa ťahať už v... celý příspěvek >
Zahájení roubování, 27.3.2014
ZA kôru?už sa oddeľuje?
Hybrid švestkomeruňka, 25.3.2014
tiež UherskýOstroh.  Nechajme sa prekvapiť 
Roubování meruněk, 24.3.2014 Obsahuje fotku
toto sú minuloroční marhuľové vrúble na ázijskej slivke.
Hybrid švestkomeruňka, 24.3.2014 Obsahuje fotku
Daple Dandy sa chystá kvitnúť...
Moja švestkomeruňka, 24.3.2014 Obsahuje fotku
tak už na nej kvitne aj vpravo navrúbľovaná ázijská slivka.Na druhej snímke je ázijská slivka, z ktorej som voľakedy odoberal vrúbeľ. Rozdiel v kvitnutí víditeľný...
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 23.3.2014
pán Paľo, aký silný roztok Boraxu používate... a ako odhadujete v číslach jeho účinok?..... a za akú dobu strom rozvedie látku až do koncových orgánov ?
Dnešný stav mojich broskýň, 22.3.2014
spolu s marhuľami
Moja švestkomeruňka, 22.3.2014 Obsahuje fotku
Marhuľové konáre už kvitnú, ázijská slivka o deň či dva, slivkové opár dní neskôr... ázijská slivka, zktorej som bral pred 2-3rokmi vrúbeľ už kvitne.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika