Příspěvky uživatele - deerslayer

Množení sazenic rajčat řízkováním 2014, 25.1.2014
Podľa veľkosti kelímkov usudzujem, že ste ratlinky nestáčala do špirály, ani neohýbala do U.   Budete ich ted aj naďalej držať na parapete pri izbovej teplote?
Moje nové tekvice 2014, 24.1.2014
Vďaka... a ako ten džús chutí?
Moje nové tekvice 2014, 23.1.2014
Pán kyprik, ako robíte ten džús?
Tekvice - recepty osobne odskúšané, 23.1.2014
Ja pridám zrejme notoricky známy recept na krémovú polievku z Hokkaida: NA oleji usmažíme dozlata jednu stredne veľkú cibuľu(niekto dáva i cesnak, ja nie), pridáme Hokkaido (kľudne nakrájané i na väčšie kusy, len zbavené jadierok), posolíme a... celý příspěvek >
Tekvice - recepty osobne odskúšané, 23.1.2014
Ako prvý tu vádzam recept nie svoj, dala ho Renata Reniii do iného vlákna, akurát neviem, aký druh tekvice použila: Dýnové lívanečky z Toprecepty 200g dýně,100ml mléka,100g hladké mouky,4 lžíce cukru moučka,2 lžíce oleje,4 vejce,1 lžička... celý příspěvek >
Moje nové tekvice 2014, 22.1.2014
Ďakujem za odpoveď, tá šupka ma nepotešila, tak Hokkaido ako aj Butternut majú šupku, ktorá zmäkne, takže je to jednoduchšie... Asi tu založím novú tému... Tekvice-spracovanie, konzervácia, recepty   
Moje nové tekvice 2014, 22.1.2014 Obsahuje fotku
Toto sú moje nové tekvice, ktoré chcem tento rok pestovať a budem rád, ak mi niekto prispeje svojim názorom na ne, ak ich pozná... Podľa prečítanej diskusie Sweet Dumpling pestovala Renata Reniii a Musqueée de Provence bude iba iný názov pre Muscade... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 20.1.2014
Pani Jiřina, ako by ste v prípade toho pestovateľa z SK s vytiahnutou rastlinkou pokračovala Vy? Viem, že predpestovávate na parapete, zrejme Vaše rastlinky budú plus-mínus podobné. Ja by som asi dobre polial substrát aby sa rastlinka ľahko... celý příspěvek >
Hrušeň písečná - sortiment a uskladnění, 19.1.2014
Zdravím :-) .myslíte p.Daňka? Hm, posledne som od neho bral do trnky naočkované nejaké zaujímavé kôstkoviny... ale žiaľ, iné drevo ako trnkové tam po necelých 2rokoch nevidím...
Ačokča 2013 - pre a proti, zástancovia a odporcovia, 18.1.2014
Pestoval niekto v r.2013 ačokču a s akým úspechom?  Ja absolútna katastrofa, priesady su strašne krehké, predpestovanie a výsadbu prežila len 1 zo 7!!!...a bola neduživá... nič z nej nebolo... tento rok chcem skúsiť priamo... bez... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 17.1.2014
skúste Previcur
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 17.1.2014
Lunga di Napoli... minulý rok sa mi vôbec nevydarila, takže nemám ani semienka. Prosím, nemá niekto, hlavne z SK, semienka? Pošlite mi súkromnú správu, pretože keď sem dám mail, vyhodia mi príspevok ako inzerciu alebo reklamu. Ďakujem.
Co už jste letos naštěpovali?, 15.1.2014
Budem iba marhule... takže zatiaľ nič...
Inzerát, ktorý ma pobavil, 8.1.2014 Obsahuje fotku
Rozne druhy paradajok-29 druhov... v balciku sa nachadza po 10semien... Prirodzene ma zaujímali odrody, tak som sa spýtal mailom:Dobrý deň, aké sú to odrody? Odpoveď:Dobry den, no je to rozne :)  Otázka:No... a teraz si mám ako objednať?... celý příspěvek >
Množení sazenic rajčat řízkováním 2014, 6.1.2014
tie kelímky nezakrývate sklom či celofánom... aby ste zvýšila telotu a vlhkosť?
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika