Příspěvky uživatele - deerslayer

Paradajky - skorý výsev, množenie odrezkami, 6.1.2014
Vrátil som sa k tomuto vlákni, akosi ma začínajú svrbieť ruky   .  Pozeral somsi príspevok p.Jiřiny z 26/4/2013...pani Jiřina, to čo ste odfotila... kedyste vysádzala?...sadeničky fajn, ale malé... do troch zmrznutýchsíce ešte mohli... celý příspěvek >
Co je s třešněma II?, 7.7.2013
Hm, ja som mal tento rok málo čerešní (a na okolí každý veľa). Mám 2 stromy, cca 30ročné, neviem aké odrody, skôr neskoršie, veľké plody šťavnaté, určite rozdielne odrody... minulý rok zarodili ako sprosté, tento rok sem tam čerešňa, viac obrali... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat 2013, 30.6.2013
To nie je Perun
Čo nové pestovať?, 26.6.2013
nešťastná ačokča...... z 8 semien vzišlo 5...z toho jedno zostalo spojené zvyškom obalu a hocako opatrne som ho odstranoval, poškodilsom ho nenávratne... takže 4 priesady... z toho 1 sa mi zlomila pri výsadbe, je to dosť krehké... a 2 mi vyschli,... celý příspěvek >
Co se děje s rajčatami, 2.6.2013
Tak... moje vyzerajú podobne... tienočné teploty okolo 10stupňov im nesvdčia... denné 16-20, ale stále prší... bude to padať od plesní... veľa radosti si asi z paradajok neužijem... a takisto z tekvíc
Mochyně peruánská, 2.5.2013
Februárový výsev (prvá polovica), som na tom úplne rovnako...
Daple dandy pěstování, 21.4.2013
Hm... ani ma nenapadlo... že by Daple Dandy nemuselo byť Daple Dandy...
Sadenice rajčín - fialová farba listov, 21.4.2013
Fialové sfarbenie môže byť i odrodová záležitosť... tentorokmi to robia hlavn novopestované Phantasia a CherryRoma
Také se nechal někdo napálit?, 18.4.2013
mňa teda vždy nas... rdí, ked dám za sáčik 1,5EUR a je tam 5-6 semienok...
Daple dandy pěstování, 18.4.2013
Ja som síce tiež nadšený a nedočkavý ako panic pred prvým aktom... ale tento rok plôdiky radšej otrhám, hoci kvetných pukov tam jedosť... Minulý roksom vysadil Aprimiru... aj zakvitla... aj to opadlo vo veľkosti plôdikov cca 2-3mm. Ja jednoducho rád... celý příspěvek >
Daple dandy pěstování, 18.4.2013
Tak som ho dnes zasadil(kúpené: Uherský Ostroh,300CZK)...som na ten zázrak zvedavý...
Daple dandy pěstování, 9.4.2013
Hm... vLimbachu vraj až od 2014...a nikde inde na Slovensku Dapple Dandy neponukajú...
Stříhání stromů, 5.4.2013
Lepšie je neskôr, nevyráža toľko vlkov... ale zase je potom stres, robota v záhrade sa nakopí rôzna...
Mesačné jahody Mignonette, 3.4.2013
...tie priesady vôbec nerastú... furt sú rovnako drobučké...
Čo nové pestovať?, 3.4.2013
aroniu mám, kustovnicu som nechtiac pokosil, aktinidia má 5 rokova nekvitne (Jenny), Asimina mi minulý rok vyschla, neviem prečo, bylinky moc nemusím,...rakytník-odrádzajú ma tŕne, predpokladámkomplikácie pri oberaní... na chřest(špargľa) treba... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika