Příspěvky uživatele - deerslayer

Kdy plánujete letos stříhat víno?, 20.2.2014
Ostrihaný v sobotu... všetky 4 korene. Mám záhradu v okrajovej oblasti, aj keď sa tie subtrópy posúvajú . Marhule sa občas urodia, občas to pomrzne, broskyne obidve na počudovanie rodia.V takejto okrajovej oblasti ma skôr na marhuliach trápi... celý příspěvek >
Kdy stříkat proti kadeřavosti v roce 2014, 20.2.2014
Tiež som broskyne (obidve ) strekol v sobotu Kuprikolom, trocha silnejším roztokom, malo to niekde okolo 0.9-1,0, zrovna pri Kuprikole by som sa nejakého predávkovania reziduí nejako nebál... aj tak sa obávam, že som mal o týždeňskôr...
Konár olúpaný od kôry, 20.2.2014
Pán Paľo, super analýza!!! Dodám-vzrušujúce je nielen sadiť nové, ale i zachrániť niečo, čo je skoro odsúdené na skazu. A ešte stále tam v prípade neúspechu zostáva okremúplnej likvidácie stromu menej radikálne irešnie, odstránenie postihnutého... celý příspěvek >
Konár olúpaný od kôry, 20.2.2014
Minimálne tam ten mach a lišajní nevyzerá dobre a určite bude napomáhať prežívaniu nejakých hnilobotvorných spór, zvlášť po tejto nie tuhej zime, takže skôr odstrániť, aj tak teraz nie je na záhrade veľa čo robiť.
Neujali sa všetky vrúble, 20.2.2014
Pán Paľo, dovolím si nesúhlasiť, kľudne ten zvyšok môže zrezať, aj taj to rozštiepené, riziko vylomenia tým nezvýši. Treba rezať oproti vrúbľu šikmo a odstrániť to až po to roštiepenie, ošetriť fungicídom, následne balzamom adúfať, že sa tam vytvorí... celý příspěvek >
Papriky rajčata do kelímku?, 20.2.2014
Takhej, ale kelímky sú zadarmo a trocha väčšie ako tieto kontajneríky, takže sadenica lepšie prekorení...
Kdy stříkat proti kadeřavosti v roce 2014, 19.2.2014
u nás tiež pršalo s akýmsi prachom-pieskom-hlinou
Rajčata pro sezónu 2014, 16.2.2014
Carbon sa mi minulý rok vôbec nevydaril, ale ešte mám na tento rok 3 semienka .Alevysial som si už na vonkajšie pestovanie aj mochyňu (Physalis),minulý rok mi prvý výsev nevzišiel, druhý som dal prineskoro a plody nedozreli...
Rajčata pro sezónu 2014, 7.2.2014
Ten "fotokrám" som si samozrejme všimol, ako som si to vždy všímal aj u Starkla, na Rastlinky.sk, Sieberz,,,,dúfam, že sa ďalší neurazia, že som si na nich nespomenul... celej rodine som liezol na nervy ukazovaním upravených obrázkov,...ale v... celý příspěvek >
Moje nové tekvice 2014, 7.2.2014
Tie Hubbardy Vám závidím, odkiaľ ich máte?...Modré Hokkaido by malo mať aj Semo, nevidel som to však v predajni, len zelené som kúpi, tak modré ako aj zelené by malomať tvrdšiu šupku, takže trvanlivejšie, l... pani Tomanová, čo s toľkými tekvicami... celý příspěvek >
Mochyně peruánská, 7.2.2014
tak ochutnajte, bežne to mávajú v Tescu... akurát že to bude asi rovnaký rozdiel v chuti ako medzi paradajkou v Tescu a vlastnou paradajkou
Mochyně peruánská, 7.2.2014
Zistil som, že nemám semienka, až dnes sa mi podarilo kúpiť, rovno som ho dal do zeminy.Minulý rok som ho dával zarovno s paradajkami na vonkajšie pestovanie a do konca sezóny stihlo len zakvitnúť, strašne dlho semienko klíčilo...
Rajčata pro sezónu 2014, 7.2.2014 Obsahuje fotku
Má niekto osobnú skúsenosť?: Corianne F1 – typicky italské San Marzano rajče s nádherným rajčatovým aroma. Díky pevné dužnině se tento dlouhoplodý druh ideálně hodí k vaření a grilování.
Minimelon?, 29.1.2014 Obsahuje fotku
Dnes som natrafilna tento inzerát, ešte som o takom melone nepočul: Ponukam semiacka minimelonu... kludne ho mozete zasadit do kvetinaca... taha sa ako uhorka... pocet semiacok 5
Množení sazenic rajčat řízkováním 2014, 27.1.2014
Přečtěte si toto vlákno.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika