Příspěvky uživatele - deerslayer

Aplikace zelené skalice na mech ještě nyní?, 24.1.2015
Trávny porast mám pominulom roku poprerastaný machom. Je určený na na seno pre králikov (ten porast, nie mach ). Dobre by bolo sa machu zbaviť, samozrejmesatocelé eštebude vyhrabávať, ale mach tak úplne neodstránime. Dá sa teraz efektívne... celý příspěvek >
Vtáctvo nebeské... či skôr pekelné, 4.7.2014
No, aspoň za v zime pomíňajúkompóty z vlani, ale s tým drozdami ste nejako extra nepomohli. Nedostatok ovocia, prebytok drozdov. Myslím, že pečením sa príliš vysušia, takže asi skúsime dusených.
Vtáctvo nebeské... či skôr pekelné, 1.7.2014
Neviete, akú má taký drozd chuť?
Vtáctvo nebeské... či skôr pekelné, 1.7.2014
úprimne... je mi jedno, či budú tie potvory budúci rok žrať červivé čerešne... čím viac škodcov, tým menej zostane drozdom...
Vtáctvo nebeské... či skôr pekelné, 29.6.2014
Muchovník mi ožrali ešte zelený... a susede nezrelý egreš, kúpilasi odrodu bez tŕňov, to im polahodila   :-)
Vtáctvo nebeské... či skôr pekelné, 29.6.2014
tento rok mi žiadne ovocie... tak som dúfal aspoň v paradajky... drozdi obrali všetky čerešne, čierne ríbezle, červené oďobávajú ešte nezrelé a púšťajú sa do paradajok... a chodia si obzerať sľubnú úrodu černíc... čo mi poradíteokrem textílie a... celý příspěvek >
Jak na kosy v jahodách, 29.6.2014
Tak, tento rok mi drozdi obrali všetky čerešne, čierne ríbezle, červené oďobávajú ešte nezrelé a púšťajú sa do paradajok... a chodia si obzerať sľubnú úrodu černíc... čo mi poradíteokrem textílie a vzduchovky? Podotýkam, že záhradu nemám pri dome,... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 25.4.2014 Obsahuje fotku
neviem... ešte je to riziko...
Převislá keříčková rajčata, 24.4.2014
len aby ich vietor nepolámal... žeby som ich nejako tvarovl drôtom?
Převislá keříčková rajčata, 24.4.2014
No hej, ale ako prinútiť previsnuté paradajky, aby previsli?...sadeničky sú také vzpriamené..    Som ich vysadil do truhlíkov, síce šikmo, ale radšej priviazal k paličkám, aby ich vietor nepolámal...
Převislá keříčková rajčata, 18.4.2014
ja pridám ďalšiu otázku... sadeničky sú vzpriamené... kedy začnú ovísať?...ako samajú správne vysádzať - normálne vzpriamene, resp. trocha šikmo? Ja vysádzam šikmo i normálne paradajky, aby bola v zemi čo najdlhšia časť stonky...
Moje nové tekvice 2014, 17.4.2014
do kelímkov alebo von?
Moja švestkomeruňka, 16.4.2014
Má zmysel to teraz ošetriť nejakým fungicídom?
Paradajky voľne vonku, 12.4.2014
Slovensko - sever a východ hlásia na noc riziko mrazíkovdo mínus 6, a zo štvrtka na piatok aj u nás... aleani nula by paradajkám neprospela. 
Paradajky voľne vonku, 12.4.2014
Kto to už nevydržal a dal nejaké paradajky do voľnej pôdy vzáhrade? Ja zatiaľ len do vedier, tie v prípade hrozby mrazíkov ľahko spracem dnu...
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika