Příspěvky uživatele - deerslayer

Dnešný stav mojich broskýň, 22.3.2014 Obsahuje fotku
Max. 2dni a kvitnú... ale možno už zajtra
Roubování meruněk, 21.3.2014
Mám v chladničke ešte zopár vrúbľov a na slivkovinách som objavilzopár miestečiek, kde by sa dali umiestniť... ale je také počasie... ešte stále kopulovať? Kôra sa tuším ešte neoddeľuje?
Roubování meruněk, 20.3.2014
Pán Paľo, u mňa podobne, len jeden marhuľový vrúbeľ, ktorý som dal do Aprimiry, sa viditeľne šúverí, takže je po ňom. Ostatné v slivkách a ázijskej slivke vyzerajú sviežo
Hybrid švestkomeruňka, 20.3.2014
Minulú jar som zasadil Daple Dandy, ukazujesa na nej teraz pár kvetov, uvidíme... skôr simyslím, že ten stromček je primladý, nie dosť silný a plody opadnú... otázka je, či ich mám vôbec ponechať, či sa stromček nebude zbytočne vysiľovať... ale... celý příspěvek >
Hybrid švestkomeruňka, 20.3.2014
Akurát tento týždeň som videl Aprimiru, neuvádzali   ju síce ako meruňkošvestku, ale zdôrazňovali marhuľovú príchuť..
Je už čas na výsev?, 19.3.2014
to sa čudujem, petržlen si zvykne dať na čas
Hrách - kdy nejdříve vyset?, 19.3.2014
ja som ho dal 15.3.
Pohlubte se, co jste dnes stihli na své zahradě, 15.3.2014
Dnes hrach, mrkva, petržlen, riadok reďkovky, špenát, cibuľa-sadzačka (snáď jej chladné dni až tak neuškodia), 50kopcov zemiakov.
Ranne zemiaky/brambory 2014, 5.3.2014
V pondelok v BA som už zopár videl, ktoré začínali rozkvitať...
Výsev měsíčních jahod, 3.3.2014
Ak chcete tento rok plody, na výsev je už neskoro...
Reže sa uz vo velkom, 2.3.2014
V zásade správne, ale priskoro. Ja strihám broskyne (obidve) až počas kvetu.
Rajčata pro sezónu 2014, 2.3.2014
Otázka do pléna - prihnojujete?
Roubování, 27.2.2014
tiež by som navrúbľoval každú vetvičku zvlášť, umožuje vám to mať na jednom stromčeku viacero odrôd.Ja mám na mirabelke 2 druhy slivie, ázijskú slivku a marhuľu. Tá marhuľa úžasne prosperuje a má plody podstatne väčšie ako na originál marhuľovom... celý příspěvek >
Jahody - inzercia - čo na to poviete?, 25.2.2014 Obsahuje fotku
predam semienka az 12 druhov jahod Č.1 Zelená jahoda semená 50 semien cena 5€ ; č.2 Black jahody 50 semien cena 5€; č.3 Red previsle jahody 50 semien 3€ ; č.4 Pineberry ananasove jahody 80 semien cena 7€; č.5 zlate jahody semená 40 semien... celý příspěvek >
Kdy zasadit?, 25.2.2014
ja hodím zopár obyčajnejších odrôd ešte pred zmrznutými... nejaké to Tornádo, možno jeden Perún... risk je zisk
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika