Příspěvky uživatele - 112.187

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak skloubit pěstování a dovolenou?, 21.2.2019
Evidentně to záleží na mnoha faktorech - typ půdy, teplota, přímé slunce, typ rostliny... Pokud se týká rajčat, uvádí se, že potřebují cca 1cm vody denně. Pokud budeme uvažovat, že voda ze zásobní PETky prosakuje v okruhu kolem rajčte cca 30cm v... celý příspěvek >
Mochyně peruánská, 21.2.2019
Rozlišujte mochyni peruánskou - u nás nemrazuvdorná jednoletka, rostliny rozvětvují, zralé plody suchá "paprička" se velkou žlutou kuličkou uvnitř, a mochyni židovkou třešeň - trvalka, rostliny jednotlivé výhony, zralé plody oranžové "papričky" s... celý příspěvek >
Pestovani na jiznim balkone/parapetu, 21.2.2019
Na jižní rozpálenou terasu každé jaro stěhuji veškeré interiérové rostlinstvo. Od kaktusů po juky. Všemu velké teplo a přímé slunce neskutečně prospívá.
Černání výhonků, 21.2.2019
Ne. Aversol jsem použil na mladé stromky, dokonce i na jejich výhony. Nemá na stromy žádný negativní vliv. Bohužel ale ani na srny, proti kterým měl ochránit.
Jak skloubit pěstování a dovolenou?, 21.2.2019
Samozřejmě, že to nefunguje. Já to tak vyzkoušel, když jsem vloni odjížděl na dovolenou. Ale 2l PETky jsou za chvíli prázdné, a při počasí, jaké bylo vloni v srpnu, neměla tato závlaha žádný vliv. Rostliny byly po našem návratu uschlé. Odskákaly to... celý příspěvek >
Výchovný rez kedy sa má strihať, 18.2.2019
Přečtěte si nějakou knihu o řezu. Zkráceně to nelze.
Vybíráme skleník, 15.2.2019
Opakuji - je legrační, když někdo poplivává něco, s čím nemá žádnou zkušenost. Já dal při poziřování na zkušenost ostatních, a nelituji - ono není mnoho takových, kteří by měli problém s vichřicí a létajím polykarbonátem. A v současné době už... celý příspěvek >
Vybíráme skleník, 14.2.2019
Nj, to mi nedošlo. Mám zafixovanou představu, že vítr fučí proti skleníku, a nedošlo mi, že pokud fouká souběžně, že to tabuli může "vycucnout".  Nicméně u nás často fouká pořádně (hasiči likvidují stromy ze silnice několikrát ročně), ale nic... celý příspěvek >
Piliny a dřevěný odpad, 14.2.2019
To, že je rostlina jedovatá (což je ostatně většina rostlin), znamená určité nebezpečí pro živočichy! Určitě ne pro jiné rostliny. A tento jed se skrz půdu rozhodně do jiné rostliny, aby se "otrávil" její plody, nedostane. Takže ano, já bych piliny... celý příspěvek >
Vybíráme skleník, 14.2.2019
Je legrační, když někdo poplivává něco, s čím nemá žádnou zkušenost. Ono jaksi není fyzicky možné, aby vichřice "vyfoukla" tabuli polykarbonátu dovnitř do skleníku. A ven už vůbec ne, protože zevnitř skleníku vichřice nefouká. A už mi úplně... celý příspěvek >
Vybíráme skleník, 13.2.2019
Už pátým rokem mám polykarb. skleník (konkrétně typ Limes Hobby H4/6 s polykarbonátem). Polykarbonát 4mm, konstrukce pozink.ocel 1/1.5 mm. Nemám s ním jediný problém - konstrukce je po kompletním sestavení naprosto pevná, nerezaví, polykarbonát... celý příspěvek >
Postřik Sulkou, 11.2.2019
Chtěl bych provést postřik Sulkou proti roztočům na hrušni. Říkal jsem si ale, že když je tak univerzální, provedu jí i postřik všech stromů proti přezimujícím škůdcům. Kromě roztočů na hrušních mě pravidelně trápí především píďalky v čerstvě... celý příspěvek >
Pestovanie moruse z odrezkov, 11.2.2019
Využil bych vlákna - máte s roubováním nějaké zkušenosti? Chtěl bych roubovat na semenáč moruše, rouby mám schované. Je možné roubovat nyní v předjaří běžnou kopulací, nebo je potřeba dodržen přísnější podmínky - třeba roubovat, až přestane mrznout,... celý příspěvek >
Zoufalá nabídka odrůd jabloní, 8.2.2019
Máte pravdu. Přijde mi, že mnozí ustrnuli v době dávno minulé... Vzhledem k tomu, kolik v součtu času pěstitele, materálu a energie padne na vypěstování jednoho stromku, udivují mě stále extrémně nízké ceny výpěstků. A p.Polehla, to snad ani nemá... celý příspěvek >
Výchovný rez kedy sa má strihať, 6.2.2019
Peckoviny nejlépe za květu.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika