Příspěvky uživatele - 112.187

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak skloubit pěstování a dovolenou?, 5.12.2018
Vysít v polovině března je ideální (pro "normální" zahrádkáře ).
Jak skloubit pěstování a dovolenou?, 5.12.2018
Spokojenost rodiny, klidná dovolená, zrelaxování aktivitou, kterou má člověk rád, jsou jednoznačně přednější než nějaký kus zeleniny. Dovolenou v žádném případě nepodřizuji zahradě. Člověk musí čas od času úplně vypnout od práce a každodenních prací,... celý příspěvek >
Prosím doporučte cuketu, 30.11.2018
Myslíte jako degustovat? Vím o tom, že se mají cukety jíst mladé, a taky to tak dělám, nicméně ne takto extrémně. V této velikosti to pro mě ztrácí smysl. Nejsu ten, co by ocenil degustační menu v nóbl restauraci. Mám rád chutné jídlo, kterého se... celý příspěvek >
Prosím doporučte cuketu, 29.11.2018
Děláváme si grilovanou zeleninu, a na rozdíl od všech ingrediencí - rajčat, paprik či mrkve je to právě cuketa, která v nich má nejmdlejší chuť. Musí se použít vhodné koření a česnek, jinak bych neměl vůbec důvod se trápit s jedením. A nebo z ní... celý příspěvek >
Lze zachránit dracenu?, 28.11.2018
Právě že ne - beru normální zeminu ze záhonu, a když mám k dispozici, vylepším ji trochou kompostu.
Lze zachránit dracenu?, 28.11.2018
Ostatní asi mají s vodou pozitivní zkušenost... Za sebe můžu říct toto: množil jsem z odřezků juky i draceny. Nic nevymýšlím a nařezané juky píchám hned po nařezání rovnou do hlíny do květináče (je jedno, jestli kus dřeva nebo vrcholovou růžici).... celý příspěvek >
Prosím doporučte cuketu, 28.11.2018
- Dýně rostou kdekoli, v normální zemině, rozhodně nemusí být na kompostu. Na záhoně je pěstuji běžně, bez jakéhokoli hnojení v sezóně. - Cuketu zvolte libovolnou. Zkoušel jsem už několik odrůd, ale nezaznamenal jsem žádné rozdíly. Co se týče... celý příspěvek >
Lasice doktor zahrady, 23.11.2018
Kočky se hlodavci neživí, resp. neuživí. Musíte je přikrmovat, jinak většina z nich pojde. Hlodavce většinou loví jen z instinktu a pak si s nimi hrají, nežerou. Máme v okolí mnoho koček, všechny jsou někým krmeny, a všechny tu v okolí chodí lovit.
Lasice doktor zahrady, 23.11.2018
Pochybuji, že udržíte divoké zvíře. Zkusil bych kočku, funguje perfektně. Zůstane vám u baráku, po slepicích nejde, a odloví vám hraboše i hryzce (naše tak funguje).
Mletý dolomitický vápenec a hnůj společně?, 20.11.2018
Díky za odpověď. Ale to je jen co se týká reakcí. A jak je to tedy celkově? Jestliže se dolomit rozkládá pomalu, je taková reakce vůbec významná? Vzhledem k nepromíchání obou složek - není to jen zanedbatelné množství Ca, které reaguje se hnojem, a... celý příspěvek >
Mletý dolomitický vápenec a hnůj společně?, 20.11.2018
Rád bych se vrátil k původnímu dotazu, protože se nějak nedokážu spokojit s odpovědí "říká se, že se nemá používat současně hnůj a vápenec", ale rád bych i pochopil proč? Pokud se použije dolomitický vápenec, je řečeno, že se rozkládá pomalu a... celý příspěvek >
Česnek 2018/2019, 15.11.2018
Já to tak každoročně dělám, 24 hodin namočený ve slabém roztoku (pár rozpuštěných zrníček, aby byl slabě růžový). Nevím, jak moc a proti čemu všemu to je účinné, ale pravda je, že česnek mám vždy 100% zdravý, takže u této praxe zůstanu.
Povrchové kořeny, 8.11.2018
Při zapravování hnoje a hnojiva kolem stromků (2.rok po výsadbě) jsem u mnohých zaznamenal, že se jim vytvořily kořínky mělce pod povrchem. Pravděpodobně to bude díky loňskému mělkému zapravení hnoje a díky mulči, který déle udržel vlhkost. Snažil... celý příspěvek >
Bakteriální boulovitost kořenů, 7.11.2018 Obsahuje fotku
Viz. foto ze zmíněného sousedního vlákna - hrušeň od stejného prodejce (Uherský Ostroh).
Zasychání konců listi, 7.11.2018
Avokádo. Nejvíc mi osychá, když jej zapomínám zalívat. Je velice náročné na vodu a při jejím nedostatku okamžitě vadne.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika