Příspěvky uživatele - 112.187

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pomaly rastuce ovocne kriky, 12.3.2019
Jaké jiné rostliny kromě vysazovaných u vás rostou? A jak dobře? Jak se daří pěstování sousedům? Nestálo by za to si nechat udělat i rozbor půdy? Půdu při vysazování vylepšujete pokaždé stejným způsobem? Nemůže být díky rašelině příliš... celý příspěvek >
Asimina Triloba, 11.3.2019
Asimina se nezimuje, je dostatečně mrazuvzdorná.
Víte, co je to za keř? 2, 8.3.2019
Toto zcela jistě mahonie není.
Druh juky a jej odolnosť, 8.3.2019
Mám trochu jinou juku, nicméně snad vám moje zkušenost bude stačit - odřezek jsem pokusně nechal v záhonu přes zimu, nicméně už začátkem zimy zmrznul a vyhnil. Prodávají se ale i mrazuvzdorné...
Kostřava rákosovitá, 7.3.2019
Když tak koukám na obrázky, vypadá to jako ta tráva, co mi v sadu dělá ony velké drny a špatně se vyrývá. Nicméně můžu vás ujistit, že přes léto je tato tráva úplně stejně suchá jako všechna ostatní přízemní "zeleň" (slunné místo se suchou... celý příspěvek >
Houba na merunce, 7.3.2019
Větev uvadla, byla odříznuta. Řekl bych, že odešla proto, že kůra na vyfocené straně kmenu je mrtvá, praská, odchlipuje se a žere ji houba. Začíná žrát už i část kůry na zbývající větvi. Být to můj strom, nepokoušel bych se zachovat druhou... celý příspěvek >
Jakou dát zeminu do skleníku?, 6.3.2019
Já postupuji tak, že do půdy zarývám pouze kompost vlastní, a odleželý hnůj z družstevní skládky (i když i tam je šance herbicidů z podestýlky, nicméně já je nezaznamenal). Pokud nemáte vlastní, ani vám nevěnuje někdo ze sousedů, který herbicid... celý příspěvek >
Meruňka z pecky, 6.3.2019
"dnes sa žiadajú plody do troch rokov, ale tých sa väčšina nákupu jednoducho nedožije" No já nevím, mně občas přijde, že agresivita některých zákazníků je nekonečná, nikoli podnikatelů... Snažíte se hledat chyby a problémy u... celý příspěvek >
Jakou dát zeminu do skleníku?, 6.3.2019
Neděláte dobře s kompostem z kompostárny. Na zeleninu ho rozhodně nedoporučuji použít - takto jsem si přivezl vozejk kompostu, a samozřejmě, že obsahoval zbytky herbicidů. Rajčata se v něm zkroutila a vůbec neprospívala. Snad jen ke stromům, nebo... celý příspěvek >
Jíva - množení, 5.3.2019
Nevím, kdy které kvetou a co je nejranější, ale tady všechno kvetlo už minimálně před 3 týdny, a nejspíš to nebudou pravé jívy. Pokud potřebujete opravdu pravou jívu, nachytejte si po odkvetení semínka nebo vyryjte semenáčky. Viz. odkazované... celý příspěvek >
Jíva - množení, 5.3.2019
Samozřejmě, že se snadno množí dřevitými řízky, které necháte pustit kořeny ve vodě. Resp. prý ne přímo jíva, ale její křížence. Což je vám ale jedno, pokud vám jde o kočičky pro včely. A nebo se běžte projít, roste snad úplně všude, takže malé... celý příspěvek >
Kadeřavost - jaký postřik je nejúčinější?, 5.3.2019
Díky. U velký stromů problém větru chápu. Toto jsou 2 roky staré stromky, takže bylo snadné všechny větve "omýt" zblízka. Spíš mě zajímalo, když měď kvůli větru rychle zaschne, jestli dostatečně zapůsobí i na houby, na které má působit. Ad... celý příspěvek >
Kadeřavost - jaký postřik je nejúčinější?, 5.3.2019
Tak z tohoto pohledu jsem v klidu, protože mám stromy na kopci osamocené mezi loukami. A stříkal jsem mědí. Takže pokud jsem (mladé stromky) důkladně smočil, nemá vítr negativní vliv? Pouze rychleji oschnou?
Kadeřavost - jaký postřik je nejúčinější?, 5.3.2019
Můžete mi někdo vysvětlit, proč tu všichni argumentujete větrem? Když jsem důkladně postříkal stromy za větru, je účinnost postřiku jiná, než v bezvětří?
Tloušťka polykarbonátu, 5.3.2019
Ještě bych doplnil přesnější informace. Záleží na vaší lokalitě. Třeba u nás klesne teplota skokově třeba o 10° už po setmění, a pak se drží či ještě pomalu klesá až do rána. Protože nemám vytápěný skleník, fungoval by u mě stejně 4mm polykarbonát... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika