Příspěvky uživatele - 179.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Novovyšlachteni križenec Duranzie a Bystrickej, 7.1.2018
A jak dopadl kultivar jehož jméno zví JAJO(Jano x Jožo).Byly plody sladké, chutné, nebo jen přeslazené?A jak šla dužina plodů od kocky?Zajímají mě reálné poznatky z Biňovic, kde už stromky plodily, protože od časů první úrody JAJO je stále ticho po... celý příspěvek >
Hádanka, 7.1.2018
1 - GoldenDel, 2 - Jonagored, 3 - Bohemia, 4 - hrbolatý RedTopaz, 5 - Rubinola, 6 - Heliodor, 7 - Florina, 8 - Admirál, 9 - Ligol, 10 - Karneval
Rakovina stromu - má cenu roubovat či očkovat?, 24.12.2017 Obsahuje fotku
ale mám pocit, že to zatím nikdo nepotvrdil, zda tato činnost nějak reálně pomáhá.....Já to mohu potvrdit, a z vlastní zkušenosti léčení několika jedinců vím, že radikální vyříznutí korové zhouby pomáhá ránu uzdravit mnohonásobně rychleji, než... celý příspěvek >
Jablečný kvas má zbytkvou cukernatost 6% Brix, co s ním?, 4.12.2017
Hokusy-pokusy;)400l/15l, je strašně moc málo. Na každou práci je třeba příslušných odborníků.Při výrobě dobré specifické pálenky z dobrého ovoce, je mnoho zákonitostí, všeobecně známých základních pravidel, a postupů, nebo fíglů, že než bych je... celý příspěvek >
Jablečný kvas má zbytkvou cukernatost 6% Brix, co s ním?, 4.12.2017
né len ta jemná slivovica,...mě se ani ten kalvádos z jablkového mače nepodaril,...tekla jen jablkovica.tak jsem toho už nechal.
Moučnatost jabloní, 3.12.2017
I já jsem dospěl k poznatku, že ovoce, respektíve jablka a hrušky zrájí ve sklepě mnohem rychleji než venku, na čerstvém vzduchu.Část úrody proto ponechávám venku pod střechou, říkejme tomu pod pergolou, nebo zahradním posezením a sklízím je až s... celý příspěvek >
Česnek 2017/2018, 3.12.2017
většinou jsem rád, když někoho potěším, a dám mu jakous takous naději pane Stanislawe, nezoufejte.Pokud nebudete lenivý, jako že nejste, chraň Bůh... jsem o tom přesvědčen.Zřejmě budete velmi přičinlivý, a pracovitý.Znám Vás už z diskuzí velmi... celý příspěvek >
Česnek 2017/2018, 3.12.2017
Postupujete správným časovým směrem pán Stanislaw.Musím Vám zatleskat.O pár roků se možná dostane do lepšího termínu výsadby česneku.Osobně se každým rokem setkávám s mnoha případy zářijového termínu výsadby-je to špatně.Česnek se při časné výsadbě... celý příspěvek >
Topaz nepřekonaný, 3.12.2017
To mi spadl kámen ze srdce, sem rád, že se shodneme.Taky si myslím, že vynášet konečné soudy nad chutí Topazu začátkem prosince, řadit ho kyselosti k Ontáriu, citronu, zaškatulkovat jej jako jablko s vysokou mírou kyselosti je ale opravdu čirá... celý příspěvek >
Česnek 2017/2018, 3.12.2017
Sadit lze třeba v lednu-pokud nemrzne, a je sucho.V horším případě kdy podmínky tomu nedovolují, nebo nepřispívají bývá, když je v zimě sníh, mrzne, nebo prší, pak se musí čekat na příhodný, příznivý den, jenže to pak třeba jeden nemá čas.To potom je... celý příspěvek >
Topaz nepřekonaný, 3.12.2017
Já jsem doposud nad (Red)Topazem hůl nelámal, ani se k tomu nechystám.Již asi pátým rokem přináší výstavní úrodu větších, celočervených plodů.Ba dokonce se mi ho daří pěstovat i na M9ce, pokud odrůdový štítek na stromku neklamal.Pěstuju ho na... celý příspěvek >
5 TOP odrůd jabloní, 2.12.2017
1)Sadit letní jablka, když jsou tou dobou výborné, a celkem nenáročné švestky je plýtváním místem, časem, energií... a kdo letní švestky nemá, ať si je HONEM shání.Protože nemá cenu lidi násilím nahánět jísti letní jablka, když u nás všichni jdou na... celý příspěvek >
Tuleu Gras, 19.10.2017
Ono se z ní nakonec, po zaplození, vyklubala nějaká raná, neznámá, ale kvalitní odrůda.O opylovače v jejím nejbližším okolí nemá nouzi... ale nakonec proč né zrovna Těchobuzická, jako kvalitní odrůda, i opylovač???
Topking, 14.9.2017
Nevím jakou má Topking odolnost na šarku.Já ho mám zdravý.Co se týče monílie, dá se u velkoplodých, šťavnatých plodů očekávat, že jsou při deštích náchylné na praskání plodů, a napadení monílie se neubrání.Ošetřuju Horizonem, Sulkou.
Bystrická slivka, 14.9.2017
Pokud si vzpomínám, žádné příznaky jsem na plodech nenašel.Ale zítra cíleně plody prozkoumám, zda nějaké skryté neobjevím.Krom listů, na kterých lze zřetelně a jasně spatřit velmi výrazné olejově difůzní, typické malby.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika