Příspěvky uživatele - 179.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Halehaven a Fairhaven, 3.11.2023
Pane PzP pro lepší perspektívu je lépe zdokumentovat celý obrázek výpěstku s plodyPokud mi přistrčíte vyfocené plody přímo těsně k očím, tak jako mi to leze z monitoru, není možné vytvořit ucelený obraz.Rovněž schází pohled, jak přistupujete k tvorbě... celý příspěvek >
Halehaven a Fairhaven, 3.11.2023
Ano, pane PzP to snad nemyslíte vážně, že nebudete fotit stromy i s plodama, vy by jste je měl fotit jako dlouholetý eduktor.Pokud ovšem fotit stromy nebudete, a budete nám i v budoucnu nabízet unifikované plody stejných odrůd, budu to brát z vaši... celý příspěvek >
Nové odrody marhúľ🍑, 22.8.2023
Pošuk jsi ty krško, já tomu pracovně říkám "pajac"...ano pajac, vygugluj si to krško... jednou nalevo... jednou napravo, hlavně když je tam nějaký doktor(omlouvám se všem doktorům).bim bam... bim bam... UŽ jsem ti několikrát řekl krško, že se nemáš... celý příspěvek >
Oullinská renglóda, 5.8.2023
Myslím, že to dlouhé nekvetení je u rynglí normální.Nevzpomínám si přesně, ale u naší noname velkoplodé ryngle to nekvetení, a neplození trvalo 10-12 let
Temano, 5.7.2023
Zdravotní stav se většinou pozná až ve vegetačním období.A pokud si nepořídite testy ELISA, nemáte jak fakticky stromek otestovat, a následně argumentovat. Podle nařízení, nebo zákona má majitel stromku povinnost stromek nakažený PPV nejen... celý příspěvek >
Temano, 5.7.2023
Zpět k otázce Jitky.Já bych stromek s příznaky podezření na šarku vykopal... já to tak alespoň dělám, a udělal bych to hned, nebo co nejdřív.Vysvětlím proč. Dva roky (2021-2023)stromek rostl na stanovišti.Tedy relatívně krátkou dobu, abych... celý příspěvek >
Temano, 4.7.2023
zjístil jsem, že né všechny strakaté listy znamenají šarku (ppv). 1)bral jsem rouby z naroubovaného bezpřiznakového stromku, rouby z holovous.přenesl na jiný.vyrašívši rouby vykazovaly listovou mozajku.myslím, že ač materiál zdravý, jde o... celý příspěvek >
Mulčování ovocných stromů, 4.7.2023
alias
Napadený kmen, 14.6.2023
Mohl by to být obaleč meruňkový.
Rozkvétání slivoní, 30.5.2023
Ten pán není pán velkomožný, je to člověk tak jako jsme my.Možná... nebo určitě dosáhl vyššího vzdělání než ty krško.Taky jsem se setkal nebo setkávám s přístupy lidí nízkých hodnot s nepochopením, nebo pohrdáním.Pokud na něho nemám, tak... celý příspěvek >
Rozkvétání slivoní, 26.5.2023
Krška ty nebudeš poroučet kdo, a jak se má vyjadřovat.ty budeš poslušně referovat, co nového je na tvé zahradě, chapito?.krška totiž velmi rád komanduje, co má kdo dělat.Kuratela nekuratela.
Konkurenční koruna třešně, 1.5.2023
Tadyhttps://www.youtube.com/watch?v=BCWaLOfmHlc
Konkurenční koruna třešně, 1.5.2023
Pro zakořenění dřevěných prýt letos zkouším skleník.Prýty pro vyvolání kořenění potřebují vyšší teplotu.Možná by se dal použít můj pokus.Letos zakořenuji ve skleníku prýty myrobalánu, růží,plané podnožové hrušně, i nepodarek merunky na myrobalánu,... celý příspěvek >
Broskve 2023, 15.4.2023
Číň se Krška, je to tak dobře.děláš to dobře, tak se mně líbíš.Dělej co umíš, a máš ode mně pokoj.pokud začneš dělat něco jiného např.osočovat a vyhánět učastníky fora, nastane problém.Viz paľo, nebo hlavatý.
Jaké ovocné stromky budete kupovat?, 14.4.2023
No právě... tenhle člověk zamindrákovaný(nikoli zamindrákovaNEJ)nebude... ne, ne.Podle skladby slov, a interpretovaných myšlenek je to velmi citlivý jedinec, který má širší povědomí o vztazích, slušném chování, a většinou je nejen v reálu, neb i v... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika