Jablečný kvas má zbytkvou cukernatost 6% Brix, co s ním?



galloway pippin - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1408) - 179.2 (?)
4.12.2017 16:59

Hokusy-pokusy;)400l/15l, je strašně moc málo.

Na každou práci je třeba příslušných odborníků.Při výrobě dobré specifické pálenky z dobrého ovoce, je mnoho zákonitostí, všeobecně známých základních pravidel, a postupů, nebo fíglů, že než bych je měl všechny vyjmenovat,... a abychom se nezdržovali,... raději svěřte své prvotřídní ovoce na výrobu jablkové pálenky někomu, kdo tomu opravdu, ale opravdu... rozumí, npř.pálenici.Pak si kupte dobrou publikaci, npř.(VYRÁBÍME UŠLECHTILÉ DESTILÁTY od Josefa Pichla, a načtěte si odborné rady tam.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                  
host - 172.9 (?), 4.12.2017 14:38

Ešte sa mi nestalo že by mi podla vašich slov po vypálení kalvadosu natiekla jemná slivovica. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
galloway pippin - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1408) - 179.2 (?), 4.12.2017 16:44

né len ta jemná slivovica,...mě se ani ten kalvádos z jablkového mače nepodaril,...tekla jen jablkovica.tak jsem toho už nechalblush.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
galloway pippin - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1408) - 179.2 (?), 4.12.2017 16:59

Hokusy-pokusy;)400l/15l, je strašně moc málo.

Na každou práci je třeba příslušných odborníků.Při výrobě dobré specifické pálenky z dobrého ovoce, je mnoho zákonitostí, všeobecně známých základních pravidel, a postupů, nebo fíglů, že než bych je měl všechny vyjmenovat,... a abychom se nezdržovali,... raději svěřte své prvotřídní ovoce na výrobu jablkové pálenky někomu, kdo tomu opravdu, ale opravdu... rozumí, npř.pálenici.Pak si kupte dobrou publikaci, npř.(VYRÁBÍME UŠLECHTILÉ DESTILÁTY od Josefa Pichla, a načtěte si odborné rady tam.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 71.112 (?), 19.11.2021 8:04
Ted jsem z toho jelen. Palil jste jabka nebo slivky? Nazorny příklad diletantství.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika