Příspěvky uživatele - 80.73

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Může svíčka zničit zapalování?, 24.2.2009
Vážení přátelé, vlastním již deset let křovinořez Mountfield T 740. Dnes již bych si ho nekoupil, vím už že pro moje potřeby je "slabý". Za celou dobu jsem do jeho oprav dal málem tolik, kolik stál. Ale k věci. Po několikaletém provozu... celý příspěvek >
Jak se zbavit včel?, 2.1.2009
Omlouvám se za přerušení a pokračuji. Ano i včely mohou způsobovat problémy, ale i ty se dají řešit slušně. není pravda, že včelařům je poskytována bezmezná a nesmyslné podpora ze strany státu. Váš problám můžete řešit prostřednictvím příslušného... celý příspěvek >
Jak se zbavit včel?, 2.1.2009
Můjpříspěvek je určen pro přispěvatele, který se podepsal Antonio Anonimus" Včely jsou užitečný hmyz, bez něhož by velmi prudce poklesla produkce všech zemědělských plodin, tedy i Vašeho ovoce a zeleniny. toho by si asi mněl být každý vědom, i když... celý příspěvek >
mravenci ve skleníku, 2.1.2009
Najaře napíchám do skleníku několik řízků z Božího dřevce, nevím jaký má ta rostlina botaniskýnázev a fungujeto.
Choroba jablka, 1.1.2009
Já nevím jak vy, ale já jsem zastánce minimálních chemických zásahů. Nestříkám hnojím přírodními materialy (hnůj, kompost, nakvašené slepičáky, kopřivový výluh)... Na květopase Jechova lampa,  Na zahradě mám včely, čmeláky a spoustu užitečného... celý příspěvek >
Urychlení hnití jablek, 1.1.2009
I já krmím ptactvo nebeské, jablky, semeny, lojem... Jablka skládkuji a krmím snimi kozy a králíky, je fakt, že žádnou velkou výživnou hodnotu nemají, ale tučné samice těžko zabřezávají a kozy se hůř kotí. Shnilá jablka dávám do hnoje, o přebytky... celý příspěvek >
Roubování, 1.1.2009
re: tomast.  Na toto fórum zabloudím jen málokdy. Váš příspěvek se mi moc líbí, ale: je velký rozdíl v tom, jaké nářadí se brousí, jinak se brousí nože kuchyňské, jinak řeznické, jinak nůžky na plech, jinak chirurgické nástroje. Vždy však... celý příspěvek >
Roubování, 1.1.2009
s tím pouzdrem souhlasím, používal ho můj otec, používám ho i já.
doutnaky na motor slavia, 13.9.2008
Můj soused už dávno používá vajgla z cigatety bez filtru, a taky to funguje
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika