Příspěvky uživatele - 80.73

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ékonomické využití zahrady, 31.5.2009
reakce na host 84.40: Můj nebožtík táta mi vždycky říkal: ten kousek pole neprodávej. Když bude nejhůř, tak tě uživí. Ano, ale to bylo zhruba dvaapůl hektaru, a ne 1.700 metrů čtverečních.  Mám králíky slepice, kozy, vlastní brambory, ovoce i... celý příspěvek >
Ékonomické využití zahrady, 31.5.2009
    No jo máte pravdu. Takový VSs ale bez toho něčeho dalšího za tři měsíce k jídlu není, spíš za 5-6, a novozélanďák taky ne. Jenom z trávy a sena nevyroste. A dá li k tomu majitel to další už to zase není ekonomické. I když na druhou... celý příspěvek >
Kompost - co do něj, 31.5.2009
Klidně ho použijte, prosát a to co zbude- šup na tu nejmladší hromadu! A jak jsem psal jinde, do koppostu dávám všechno s vyjímkou kořenů košťálové zeleniny...            Mirek 821
Bršlice kozí noha, 31.5.2009
 Vzhledem k tomu, že mám velkou zahradu, domácí zvířectvo a tím pádem potřebu zelené hmoty ke zkrmení, nemohu si bršlici vynachválit. nenáročná, rychle rostoucí vytrvalá bylina vytvářející velké množství hmoty, tak že se jí ani nesnažím zbavit... celý příspěvek >
Výroba domácího sýra, 31.5.2009
 Sami si vyrábíme kozí sýry z mléka našich koz.  Ne, že by to bylo jednoduché, ale nic světoborného natom není. Když nemáte syřidlo, použijte kyselinu - ale je to jiné. Nemá cenu tady psát recepty. Zadejte si do vyhledávače heslo domácí... celý příspěvek >
Slepičince z drůbežárny - ano či ne?, 31.5.2009
 Podle toho, co myslíte společným použitím, Kvašení určitě ne, zde každé zvlášť. Zálivka slepičincem by neměla přijít na list, hrozí popálení rostlinných pletiv. Naopak kopřivy by se měly používat především k ošetření na list, neboť obsahují... celý příspěvek >
Co všechno hnojíte slepičáky?, 31.5.2009
 Slepičáky na zálivku používám zásadně zkvašené a naředěné, tak jak píše pan Vysloužil. V podtatě všude tam, kde jepotřeba rychlý přísun velkého množství živin.  zrovnatak používám i králičí "moč", odtékající z králíkáren s... celý příspěvek >
Soumrak zahrádkaření?, 26.4.2009
Politickou hlášku jsem si neodpustil, ale já jsem nezačal... U nás dokonce vznikají nové soukromé sady. ne na velkých výměrách, kolem 2 000 metrů ale jen za poslední dva roky vznikly dva. Je tu jiný problém. Já sám mám zahradu 3 251 metrů na okraji... celý příspěvek >
Soumrak zahrádkaření?, 26.4.2009
A kdo platí ty "nezávislé" historiky? Odpovězte prosím... Vítězové??? a nebo snad poražení???            Mirek 821
Zavčelení sadů a zahrad, 26.4.2009
Jak píše pan PP. Celá věc je mnohem složitější, než se na první pohled zdá, a vlivů je mnoho. Letošní počasí se probudilo pozdě ze zimy, a ne do jara, ale hned do parného léta. Když vezmeme v potaz, že včelí královna začíná klást při prvním výrazném... celý příspěvek >
Půda z pilin a kůry?, 19.4.2009
 Můj názor je, že pokud k této hmotě nepřidáte trochu slušnou ornici, nic moc s tím nenaděléte. Piliny se používají i v zemědělství na vylehčení půd které se slévají, ale v samotných pilinách toho moc neroste, což znám i z vlastní zkušenosti. a... celý příspěvek >
Jaké vápno do kompostu?, 19.4.2009
Ne že bych měl zahradu zamořenou boulovitostí, ale se sadbou si může člověk přinést cokoli a ne všechny sazenice si předpěstovávám ve skleníku sám. A JISTOTA JE JISTOTA!
Jaké vápno do kompostu?, 19.4.2009
Kořeny brukvovitých(košťálovin) jsou napadány houbovým onemocněním, které se projevuje boulovitostí. Spóry houby jsou schopny přežívat v půdě velmi dlouhou dobu... viz jiná vlákna. Spálením se ničí. Proto kořeny nevyklepávám, ale po usušením i s... celý příspěvek >
Jaké vápno do kompostu?, 19.4.2009
Řešse tady co do kompostu patří a co nepatří. Já kompostoji vše s vyjímkou kořenů brukvovitých. Ty na plechu suším, suché spálím  (včetně hlíny)a s popelem teprve přidám do kompostu, Jde tam opravdu vše, počínaje listím a konče vytrvalýmy... celý příspěvek >
Husqvarna 395 XP - plagiát, 31.3.2009
Vážený pane, jestli-že někdo napíše, že je s ní spokojený, pak je asi spokojený. Jestliže má někdo zahrádku a na té čtyři stromy, pak mu na zpracování větví po jarním průklestu stačí Hecht za tři tisíce a není co řešit. není to taková investice, aby... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika