Příspěvky uživatele - 100.238

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Krmítko pro ptáky v zahradě, 8.1.2013
No jo - já bych jim taky sypal a krmil je. Ale kde letos ty potvory nevděčné jsou? Z krmítka neubývá, ptáčka nevidět. Že by v současné mírné zimě neměli hlad?
Kolko odobrat metylalkoholu, 20.9.2012
No tak právě že jsem chemickotechnologickou fakultu studoval a v mém chemickém oboru (nikoliv ovšem kvasné chemii - to uznávám) pracuji od doby kdy jsem školu dokončil dosud. Zcela záměrně jsem se nepouštěl do "vědeckých" podrobností, chtěl jsem být... celý příspěvek >
Destilovať v medi, alebo antikore, 10.9.2012
Je to jedno. Přítomnost nebo nepřítomnost kusu mědi v aparatuře je až to úúúplně poslední co rozhoduje o kvalitě produktu. Pokud vůbec.
Žloutnou listy švestky, opadávají - co s tím?, 30.7.2012
Je šance ze se to vzpamatuje?
Něco žere mrkev a petržel ještě v zemi, 30.7.2012
Dobrý den, prosil bych o radu s čím vlastně mám bojovat když mi něco sklízí mrkev a pretržel se záhonu tak že kořen kompleně sežere ještě v zemi. Zůstane jenom vrcholek kořene ze kterého vyrůstá nať. Ta samozřejmě začíná po chvíli žloutnout a... celý příspěvek >
Žloutnou listy švestky, opadávají - co s tím?, 30.7.2012
Přesně totéž se mi letos stalo taky. Stromek (švestka domácí) byl zasazen už před třemi roky jako špičák, už byla založena a zastřižena koruna, na jaře krásně obrazil a vyhnal nové letorosty. V červnu listy začaly žloutnout, postupně zhnědly a teď už... celý příspěvek >
Čím škodí mravenci?, 27.6.2012
Nevadí mi, když občas ožerou nějakou jahodu. Ale vadí mi, když roznášejí mšice po stromech a keřích. To jsou kvanta mšic, po kmenech a větvích k nim lezou stovky mravenců za minutu. Když najdu hnízdo, řeším to nejekologičtější cestou - vřelá voda v... celý příspěvek >
Mraveniště ve skleníku - jak zlikvidovat?, 7.5.2012
Vřelá voda je účinná, působí rychle, je ekologická a připravíte si ji snadno doma. Důležité je zalívat ve správný čas - tj. když jsou mravenci doma.
Orientační test pitné (?) vody doma, 26.3.2012
No chtělo by to porovnat cenu za rozbor udělaný u vodáren nebo HS a cenu za mikroskop a další náčiní k svépomocnému rozboru. To jsem tu nezachytil. Kdybych měl udělat takový test, tak jen orientační: Sterilizoval bych 2 zavařovací sklenice typ tzv.... celý příspěvek >
Prořezat švestku teď?, 15.3.2012
Dobrý den. Prosím o radu. Mám na zahradě švestku neurčeného druhu, mívá hodně drobnějších plodů, je napadená šarkou. Letos při silných mrazech se na kmeni i silnějších větvích objevily podélné praskliny o délce 0,5-1metr a rozevřené do šíře 0,5 cm,... celý příspěvek >
Mango, 14.3.2012
Vypěstoval někdo u nás na mangovníku plody?
Jak zakopat slivovici, 2.3.2012
Pokud zakopáváte demižón, tak na místě, které si zapamatujete. A zakopávejte potají, aby Vás neviděl nějaký nenechavý soused! Do zmrzlé země to musí být hrůza, to si tak pozvat vrtnou soupravu!
Jak dokyselovat pudu boruvkam?, 1.3.2012
A co do zálivky přidat trochu octa nebo kysweliny citronové?
Ultrazvuk - ma cenu (zestařit) slivovici?, 26.10.2011
No tak... co na to rict. Vysledek je ze to neni horsi nez predtim. Zkusil jsem to a jsem z toho rozpacity. Ne ze bych neco pokazil, ale zase takovy zazrak to neni.
Vyber tlakove mycky, 30.9.2011
Já tuto značku mám a můžu říct ze vcelku spokojenost. Samozřejmě pro "takovéto domácí stříkání". Sem tam auto, semtam chodník, semtam bečky od kvasu, jednou jsem myl fasádu. Funguje. Potřeboval bych si k ní přikoupit "krtka" na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika