Příspěvky uživatele - 218.137

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Málo vzrůstná, topolovitý tvar - název?, 8.10.2008
Najlepšie bude, a asi je to jediná možnosť, počkať na plody.
Hrušeň Clappova, 8.10.2008
Zdravim. Keďže sme už túto tému využili aj na páleničiarstvo, budem pokračovať tu a nebudem zakladať nové vlákno. Moje vedomosti o príprave kvasu som dostal od mojich predchodcov, nedostal som sa k žiadnej lieteratúre. Rád by som sa opýtal väčších... celý příspěvek >
Určení odrůdy, mne neznámé, jabloně dle přiložených snímků, 23.9.2008
Zdravim. Mne veľmi pripomína odrodu, ktorú mám v záhrade uz velmi dlho.  Stromy celkovo dva kusy istotne cez 50 rokov. Podobá sa mi na Kardinál ž.  Ako uvádzate, nemajú veľkú trvácnosť pri uskladnení.  Kardinál je dosť stará odroda a... celý příspěvek >
Willamsova - červená mutace, 23.9.2008
dobry den. mohli by ste mi poradit nejaku odrodu hrusiek, ktorej semenac by bol dobry podpnik - pre pestovanie v nizkokmennom tvare - pre pestovanie na polokmen alebo vysokokmen nikdy doteraz som si podnoze nepestoval, iba som vyhladaval semenace... celý příspěvek >
Obnova sadu, 15.9.2008
Je to paradox, ale kým môj dedo preferoval už nízkokmene, všade nasádzal zakrsky aj medzi staré vysokokmene,  ja sa prikloním radšej ku polokmeňom, aj vysokokmeňom. Najmä kvôli životnosti,  a množstva ovocia z jedneho zberu.  Prikláňam... celý příspěvek >
Medovníčky, 15.9.2008
p. Vysloužil, podľa obrázka vzrastu stromov si myslím, že by mohla byť dobrou podnožou pre pravé slivky (semenáč a pravdepodobne aj odkopok(mimochodom vôbec nikde nerašia z koreňov nové odkopky, za celé roky čo ich sledujem)), ak by ste chceli... celý příspěvek >
Medovníčky, 15.9.2008
Ja som z južného Slovenska. Bývam severne od Rimavskej Soboty... V našej dedine ich niekedy bolo viac, čo viem z rozprávania, eln ich postupne vyrúbali, no mne je ich škoda. Nezavadzajú a fakt netrpia šarkou, akurát tá veľkosť, ťažšie sa zbierajú, no... celý příspěvek >
švestka odolná šarce, 29.8.2008
Iba ak máte v knihe života napísaných 200 rokov. Veľa zdaru pri tej práci.
Šarka?, 24.8.2008
Samozrejme, že sa môžu konzumovať.  Nemajú žiadne nepriaznivé účinky na organizmus, iba ak nejaké zažívacie problémy, pretože slivky napadnutá šarkou nestihne dozrieť a padá skôr zo stromu, to zanmená že je kyslá a nelmi nepríjemnej trpkej... celý příspěvek >
Hrušeň Clappova, 24.8.2008
Zdravim. Ja by som Vám mohol doporučiť, podľa dlhýách skúseností Williamskovu čáslavku.  Letná hruška, ktorej kvalitný destilát nesmie chýbať na našom vianočnom stole. Samozrejme základ je správne založenie kvasu o tom niet pochýb... Tohoročná... celý příspěvek >
Durancie, 24.8.2008
Moja obalsť je položená na malej akoby náhornej plošine, no samotná zahrada je uložená v menšom kotlíku, ktorý ich chráni čiastočne pred mrzami, keď niesú stromy vyčerpané a je dobrý rok na slivky durancie preplodia a vo vedľajsej dedine slivky nie... celý příspěvek >
Dřínky nejenom k jídlu, ale i k pití, 1.7.2008
No juhoslovenská ako juhoslovenská.  U nás je známa ako Gemerská.  (i keď je pravda že patríme k juhu SVK ale neni to teké najpresnejšie vyjadrenie).   S tým množstvom je to pravda. Je to veľmi pracná robota nazbietať čo i len 120... celý příspěvek >
Williamsova čáslavka a opylení, 13.5.2008
A čo tak dve rodiny včiel na záhrade?
Vytápění skleníku, 11.2.2008
Davnejsie sa pouzival na vykurovanie tzv. pilinak. Pri dnesnych cenach plynu a elektriny asi najlepsie riesenie. A ma to vyhodu, ze nemusite stale prikladat. Konstrukcia pilinaku je jednoducha a zvladne ju kazdy domaci majster.
Dotaz na majitele trav. traktorů, 31.1.2008
Predchádzajůci páni majů pravdu, vyberajte radšej po technickej stránke traktora t.j. kvalita, servis, kosiace ůstrojenstvo, prípadne vysypávanie koša. Pokiaľ je to hydro ovládanie na kopce je lepší ten s pedálom na rovné plochy može byť ručné... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika